Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Sveiki

RESTA 2015Š.m. balandžio 22-23 dienomis antro kurso mokyklos moksleiviai: Darius Mažeika ir Edgaras Vareika ir vyr. profesijos mokytojai: Natalja Januškevičienė, Daiva Leikienė, Raimundas Janušauskas dalyvavo respublikiniame apdailininkų profesinio meistriškumo konkurse Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose.

Tarp vienuolikos dalyvavusių komandų moksleiviai laimėjo prizinę trečią vietą.Konkurso nuotraukos

Draugystės ABC


Balandžio 15 dieną mūsų mokyklos 10 moksleivių, lydimi soc. pedagogės R. Bračkienės ir profesijos mokytojos A. Trapienės prisijungė prie akcijos „Draugystės ABC“, kurią organizavo
Klaipėdos miesto mokyklų socialiniai pedagogai. Akcijos šūkis:
,,MES GALIME, MES MOKAME, MES ESAME DRAUGIŠKI
vieni kitiems ir supančiai aplinkai“.
Susitiko apie 30 mokyklų atstovų Baltijos pr. sankryžos žiede, susikabino rankomis ir skandavo šūkį. Žiedo pievelėje iš mokinių padarytų drugelių buvo padaryta didelė šypsena. Moksleiviams patiko dalyvauti akcijoje ir būti dideliame būryje moksleivių.
Akcijos nuotraukos

Atvirų durų dienos


2015m.(balandžio 7-9 d.) profesinio mokymo įstaigų Atvirų durų dienų metu mokykloje lankėsi Klaipėdos miesto ir aplinkinių rajonų mokyklų mokiniai, mokytojai, tėvai.
Dėkojame visiems apsilankiusiems mokykloje. Nesuspėjusių,bet norinčių sužinoti daugiau apie mokyklą ir joje ruošiamas profesijas, kviečiame apsilankyti iš anksto suderintu laiku. El.paštu stat.mok.koordinatore@gmail.com
Atvirų durų dienų nuotraukos

SEMINARAS - PRATYBOS PROFESIONALAMS


2015 m. balandžio 9d. 10:00-14:00 valandomis
Klaipėdos statybininkų mokykloje, adresu Taikos pr.67 SEMINARAS - PRATYBOS PROFESIONALAMS
Mokymų tema:
Vidaus ir lauko hidroizoliavimo sistemos. Techniniai sprendimai ir praktiniai bandymai. Plytelių klijai - praktiniai bandymai ir palyginimas.
Dalyvavo mokyklos profesijos mokytojai ir apdailininko(statybininko) specialybės moksleiviai.
Seminaro nuotraukos

,,BE PATYČIŲ 2015”


Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima tik širdimi.
Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.


Mokykla prisijungė prie kovo 23 – 29 dienomis vykusios veiksmo savaitės ,,BE PATYČIŲ 2015”.

Mokykloje vyko veiklos:
1. Pamoka –diskusija ,,Tyčiotis negalima, reikia draugauti“: žiūrėjome filmus ,,Tyčiotis negalima, draugauti“, ,,Elektroninės patyčios – Ar žinai kaip jas sustabdyti?“, ,,Naujokė“, juos aptarėme ir diskutavome.
2. Klaipėdos VPK Prevencinio skyriaus specialistės A. Studencovos paskaita.
3. Savaitę užbaigėme akcija ,,Patyčias įveiksime kartu“. Mokyklos kieme susikabinome rankomis, skandavome šūkius ir kvietėme šypsotis ir draugauti :)
Vyr.mokytoja Aina Trapienė
Vyr. soc. pedagogė Roma Bračkienė
Akcijos nuotraukos

Integruota medžiagų mokslo pamoka


2015m. kovo 19d. Klaipėdos statybininkų mokykloje vyko atvira integruota medžiagų ir anglų kalbos pamoka baldžių specialybės moksleivių 40 grupėje. Pamoką vedė profesijos mokytoja–metodininkė Jadvyga Jackūnienė ir anglų kalbos mokytoja Roberta Makerova. Pamoką stebėjo mokyklos vadovai, specialybės bei bendrojo lavinimo mokytojai. Renginys numatytas medienos apdirbimo specialybių metodinės savaitės programoje.
Pamokos nuotraukos

Bendrojo ugdymo dalykų metodinės savaitės atgarsiai

Bendrojo ugdymo dalykų metodinės savaitės atgarsiai
Kovo 11-ąją minime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines. Šiai sukakčiai mūsų bendrojo ugdymo dalykų metodinė grupė skyrė pluoštą renginių. Visą savaitę vyko įvairūs renginiai – tai raštingumo diena, atvira anglų kalbos pamoka, integruotos pamokos, viktorinos, oratorių konkursas anglų kalba, stendų ruošimas, akcija,, Lietuvai ir man“, į kurią stengėmės įtraukti kuo daugiau mokinių pinti trispalves apyrankes. Mokiniai ir mokytojai aktyviai dalyvavo renginiuose, skirtuose Lietuvos nepriklausomybės 25 - mečiui. Metodinės savaitės renginių tikslas - atskleisti Kovo 11 - osios dienos svarbą, ugdyti meilės, pasiaukojimo, pagarbos siekius Tėvynei. Didžiuokimės, kad esame lietuviai, ir niekam neleiskime atimti to, ką mums suteikė tėvai, seneliai - neleiskime atimti laisvės.

Bendrojo ugdymo dalykų metodinės savaitės renginiai 2015 m. pavasaris

Kauno statybininkų rengimo centras


Ankstyvą kovo 16-os rytą į Kauno statybininkų rengimo centrą atvyko 40 gr. mokinys Tomas Norvilas ir 44 gr. mokiniai: Mantas Serapinas, Lukas Šimkus, Rytis Zinkus, Ernestas Samoška, Karolis Kaminskas, Ričardas Kiela, lydimi grupės vadovo, vyresniojo profesijos mokytojo Romualdo Baranausko. Čia jų jau laukė praktinio mokymo vadovas Juozas Kelmelis ir vyresnysis profesijos mokytojas Jonas Jasinskas. Mūsų mokyklos mokiniai čia dvi savaites dalyvaus projekte VP1-2.2-ŠMM-04-V-03-021 „Mokymo priemonių rengimas medienos apdirbimo ir baldų gamybos technologijų modulinėms programoms ir modulinių mokymo programų išbandymas“ ir dirbs su naujausia ir moderniausia medienos apdirbimo ir baldų gamybos įranga.
Išvykos nuotraukos

Išvyka į seminarą

2015-03-17 mūsų mokyklos du mokiniai: Darius Mažeika ir Edgaras Vareika su profesijos mokytojais išvyksta į seminarą, kurį rengia VŠĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, susijusį su profesinio meistriškumo konkursu, kuris vyks Litexpo parodų rūmuose Vilniuje balandžio 23-24 dienomis „RESTA 2015“.

Išvyka į Kauno statybininkų rengimo centrą

2015-03-16 mūsų mokyklos mokiniai besimokantys pagal baldžiaus mokymo programą išvyksta į Kauno statybininkų rengimo centrą įgyti praktinių įgūdžių dvi savaites dirbdami su modernia įranga naujame medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų praktinio mokymo centre. Dalyviai: 40 gr. Tomas Norvilas ir šeši moksleiviai iš 44 gr.: Mantas Serapinas, Lukas Šimkus, Rytis Zinkus, Ernestas Samoška, Karolis Kaminskas, Ričardas Kiela.

Laiškas Lietuvai


Lietuva – mažas žemės kampelis,
Koks lietuviui esi tu brangus!


Kovo 10-tą dieną mokykloje vyko popietė ,,LAIŠKAS LIETUVAI”, skirta Lietuvos
nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui ir bendrojo ugdymo dalykų metodinės savaitės apibendrinimui.
Metodinio ratelio pirmininkė R.Eendziulaitienė vaizdžiai pristatė visas metodinės savaitės metu įvykusias veiklas ir kartu su mokytojomis, kurios pravedė viktorinas ir konkursus, aktyviausiems moksleiviams įteikė padėkas.
Moksleiviai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, pynė trispalves apyrankes, skaitė linkėjimus ir laiškus Lietuvai, atsakinėjo į klausimus apie Lietuvą. Istorijos mokytoja G.Sauliūnienė papasakojo Lietuvos laisvės istoriją,
Šventiškai ir dainingai pasveikinome vieni kitus ir pasidžiaugėme, kad esame laisvi ir nepriklausomi, ir niekas netrukdo kalbėti ir rašyti, skaityti ir dainuoti lietuviškai.

Popietės organizatorė Aina Trapienė.

Renginio nuotraukos
Užkrauta per 0.09 sekundes
565,788 unikalūs lankytojai