Klaipėdos Statybininkų mokykla

SVARBU

MOKINIŲ DĖMESIUI !!!
DĖL MOKYKLOS REORGANIZAVIMO

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2016 m. balandžio 20 d. nutarimu Nr. 380 viešoji įstaiga Klaipėdos statybininkų mokykla (kodas 190974239, buveinės adresas Taikos pr.67, Klaipėda) reorganizuojama jungimo būdu – prijungiama prie reorganizavime dalyvaujančios viešosios įstaigos Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centro (kodas 140199874, buveinės adresas – Alyvų g. 10A, Klaipėda).

Mokyklos administracija
2016-04-28

Bendrojo ugdymo metodinė savaitė -,,Žinių savaitė"

Balandžio 6-15 dienomis mokykloje vyko netradicinė ugdymo savaitė ,,Žinių savaitė". Pirmadienį startavo viktorina ,,Laikas -mūsų valdovas". Viktorinos dalyviai- 51 grupės mokiniai. Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti žinias apie laiko suvokimą senovėje ir dabar, skaičiuoti, sudarinėti įvairius kalendorius . Taip pat 51 grupės mokiniai galėjo savo mintimis pasidalinti, rašydami rašinį-esė anglų kalba. Savo vikrumą, greitumą 50 grupės mokiniai galėjo parodyti tinklinio varžybose...

Akimirkos iš renginių

Viktorina ,, Laikas - mūsų valdovas"

Balandžio 6-21 dienomis mokykloje vyko bendrojo ugdymo metodinės savaitės renginiai. Balandžio 11 dieną, pirmadienį, startavo pamoka - viktorina ,,Laikas - mūsų valdovas". Viktorinos dalyviai - I kurso 51grupės mokiniai. Viktoriną vedė matematikos mokytojos Zita Kanclerienė, Edita Steponavičienė bei istorijos mokytoja Gina Sauliūnienė. Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti žinias apie laiko suvokimą senovėje ir dabar, skaičiuoti, sudarinėti įvairius kalendorius .Viktorinoje susirungė trys komandos. Po įnirtingos kovos nugalėtoja tapo trečioji komanda. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame dalyvavusiems!

Baigėsi stažuotė Maltoje

2016-04-25 baigėsi stažuotė Maltoje pagal Erasmus+ projektą Nr. 2014-1-LT01-KA102-000081 „Akmuo kitaip“. Mokiniai sėmėsi patirties statybų srityje. Maltoje mūsų mokiniai buvo maloniai nustebinti akmens panaudojimu statybos srityje, daug išmoko ir sužinojo, apie senovinių pastatų restauravimą. Susipažino ne tik su tos šalies statybos srities ypatumais, bet ir istorija, pastatais, kurie turi išliekamąją istorinę vertę. Domėjosi profesiniu mokymu ir Maltos švietimo sistema. Visi džiaugėsi įvykusia stažuote, nes įspūdžiu gausa verčia mus tobulėti, mokytis ir siekti tikslų kituose projektuose!!!

Akimirkos iš stažuotės

Konferencija

Balandžio 28 d. 13 val. 53 gr. mokiniai, lydimi mokytojo K.Krūmino, dalyvaus LTVK organizuojamoje konferencijoje "IT aktualijos ir karjeros galimybės". Linkime gerų įspūdžių!

Draugystės ABC

2016 m. balandžio 20 d. 14.30 val. prie prekybos centro ,,Bigas” Klaipėdos miesto mokyklų socialiniai pedagogai organizavo AKCIJĄ „Draugystės ABC"
:
MES GALIME, MES MOKAME, MES ESAME DRAUGIŠKI
vieni kitiems ir supančiai aplinkai.

Akcija siekiama atkreipti suaugusiųjų dėmesį į patyčių problemą.
Ačiū dalyvavusiems mokiniams.
A.Trapienė ir R. Bračkienė

Akcijos akimirkos

Mokinių konferencija

2016-04-15 mokyklos komanda dalyvavo mokinių mokslinėje konferencijoje ,,Tolerantiška mokykla-saugi visuomenė“. 51 gr. moksleiviai E. Savickis ir M. Klumbys pristatė pranešimą ,,Kaip Klaipėdos statybininkų mokykloje kuriama draugiška, tolerantiška ir saugi bendruomenė?“. Džiaugiamies ir didžiuojamies mūsų mokyklos mokiniais, kurių pranešimas nenublanko tarp kitų 36 pranešimų ir buvo nominuotas kaip ,,Vaišingiausias“. Mokinius paruošė vyr. mokytoja A. Trapienė ir vyr. socialinė pedagogė R. Bračkienė.

Akimirkos iš konferencijos

Kvietimas

2016 m. balandžio 15 d. 12 val. (Turgaus g. 21) Lietuvos verslo kolegija kviečia mūsų mokyklos mokytojus ir mokinius į atvirų durų renginį „Išbandyk studijas LTVK“. Dalyviai gaus sertifikatus, kurie suteiks papildomų balų stojant. Šiame renginyje bus galima išbandyti modernias auditorijas ir mokymo bazę, susitikti su Lietuvos ir užsienio studentais, tiesiogiai pabendrauti su dėstytojais.

Paroda

2016 m. balandžio 14 d. 11-19 val., balandžio 15-16 d. 10-19 val., balandžio 17 d. 10-16 val. ŠVYTURIO ARENOJE vyks XXIV-oji Tarptautinė statybų verslo paroda. Tai Tarptautinis renginys, pristatantis naujausias statybų pramonės tendencijas, siūlantis naujausius ir pažangiausius statybų sprendimus.
Kviečiami mokyklos profesijos mokytojai ir mokiniai aplankyti šią parodą.

Karjeros kontaktų mugė

Klaipėdos teritorinė darbo birža Klaipėdos skyrius organizuoja Karjeros kontaktų mugę, kuri vyks 2016 m. balandžio 14 d. nuo 10 iki 12 val. (Naikupės g. 27A. Klaipėda). Joje dalyvaus darbdaviai, profesinio mokymo įstaigos, norintys mokytis ar persikvalifikuoti, studentai bei moksleiviai. Mūsų mokyklos atstovai (A.Trapienė, R. Bračkienė, 43 gr. mokinys Aurimas Stirbys) šioje mugėje pristatys mokymosi galimybes pagal vykdomas pirminio ir tęstinio profesinio mokymo programas.

Akimirkos iš renginio

Susitikimas

2016-04-07 mokykloje lankėsi atstovai iš Lietuvos karo prievolės ir komplektavimo skyriaus. Kapitonas A. Liachodskij vaizdžiai papasakojo apie Lietuvos kariuomenę, apie visus priimtinus tarnybos būdus: nuolatinė privalomoji pradinė karo tarnyba, profesinė karo tarnyba, kario savanorio tarnyba, jaunesniųjų karininkų vadų mokymai. Moksleiviams labiausiai patiko šiuo metu naudojamos kariuomenės ginkluotės pristatymas. Trys savanoriai, tarnaujantys Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardoje, pademonstravo ginklus, leido juos išardyti ir vėl surinkti, papasakojo ir parodė jų naudojimą. Mokiniai aktyviai domėjosi sąlygomis ir galimybe, baigus mokyklą tarnauti kariuomenėje.
Didelis ačiū kariuomenės atstovams už tokį išsamų pristatymą.

Susitikimą organizavo A. Trapienė ir R. Bračkienė.

Akimirkos iš susitikimo
Užkrauta per 0.05 sekundes