Klaipėdos Statybininkų mokykla

Sveiki

MOKYKLOS PRISTATYMAS

Rugsėjo 1-osios šventė!

SVEIKINAME SU RUGSĖJO-1ĄJA,
MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA!!!

TEGUL MOKYKLOS RŪPESTĮ IR VALIĄ,
KAIP SAULĘ SUGERIA ŠIRDIS,
NES ČIA PRADŽIA DIDŽIULIO
TAVO KELIO, NES ČIA -
STATYBININKŲ MOKYKLA.


Šventės akimirkos

Nuo 2014 m. rugsėjo 1 d. kviečiame visus norinčius mokytis šių specialybių!!!

Mokykla Erasmus+ dalyvė


Džiaugiamės tapę Erasmus+ dalyviais ir gavę finansavimą projektui „Akmuo kitaip“ Nr. 2014-1-LT01-KA102-000081. Šio projekto dėka mūsų ir parnerinių mokyklų moksleiviai turės galimybę susipažinti su statybos naujovėmis kitose Europos šalyse, tokiose kaip Vokietija, Turkija ir Malta. Tikimės aktyvaus mokinių dalyvavimo ir pačių geriausių bei naudingiausių įspūdžių iš numatytų stažuočių!
Parengė projekto vadovė Rasa Šiaulienė

„Panemunės pilys, dvarai ir Trakai“


Šių metų birželio 27 dieną vyko paskutinis šių mokslo metų kultūrinis -pažintinis seminaras „Panemunės pilys, dvarai ir Trakai“.
Važiuojant šiuo maršrutu pilys ir piliakalniai seka vienas po kito vingiuotu Nemuno slėniu: Panemunės, Raudonės, Veliuonos dvaro sodyba, Belvederio dvaras, Raudondvario dvaro kompleksas. Įdomi pilių istorija, nepakartojamo grožio vaizdai įsimins ilgam. Kelionę vainikavo ekskursija laivu po Galvės ežerą. Dar įdomesnę kelionę padarė mokytojų G. Sauliūnienės, N. Kasradzės ir A. Trapienės istoriniai pasakojimai, žaidimai ir dainos.
Išvykos nuotraukos

Diplomų įteikimo šventėKaip greitai slenka jaunos dienos,
Ach, kaip greitai,
Jaunyste, būk daina tu, būk ugnis, būk šokis,
Juk visa tai turtingas kraitis ir laiminga ateitis.
/B. Brazdžionis/SVEIKINAME laimingus mokyklos absolventus!
2014-06-26 dieną jie sėkmingai baigė mokyklą ir daugelis gavo ne tik profesinių asmens kompetencijų vertinimo pažymėjimus, bet ir po kelias padėkas: už gerą mokymąsi, lankomumą, nepriekaištingą elgesį, nuoširdų darbą gražinant mokyklą ir aktyvų dalyvavimą mokyklos bendruomenės gyvenime.
Akimirkos iš laimingiausios moksleivių dienos.

Padėka

Mokinių sporto žaidynės


DĖKOJAME,
Mokyklos sportininkams ir juos paruošusiems mokytojams V. Miliui ir R. Kulikauskui
2013- 2014 m.m. Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynėse, Klaipėdos regiono, vaikinų grupėje, užėmusiems III vietą.

Trėmimų metinės


Šiemet minime 73-ąsias pirmųjų trėmimų metines, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių.
Mūsų mokykla prisijungė prie organizuojamos Gedulo ir vilties dienos minėjimo akcijos „Kad ne auksinės vasaros...“ir š.m. birželio 3 dieną: gaminome rugiagėles,istorijos mokytoja G. Sauliūnienė prisiminė mūsų šalies istoriją, pagerbėme tremtinius, gėles, pavadintas mums artimų tremtinių vardais, susmeigėme į žemę prie mokyklos ir padainavome dainą ,,Kad ne auksinės vasaros...“
Dalyvavo moksleiviai iš 36 ir 42 grupių ir mokytojos:
G. Sauliūnienė, A. Trapienė, N. Kasradze, R. Bračkienė, R. Vengalienė ir pavaduotoja ugdymui R. Varpiotienė
Akcijos nuotraukos

Technologijų mokyklinis brandos egzaminas


2014-05-29 dieną mokykloje vyko technologijų mokyklinis egzaminas. II kurso moksleiviai (dvyliktokai) pristatė savo sukurtus, labai įdomius, darbus. staliai, baldžiai, apdailininkai, pastatatų restauratoriai nustebino ir pradžiugino savo kūrinių grožiu, neribota fantazija ir kūrybiškumu. Didžiuojamės jais ir sveikiname!!!
Akimirkos iš egzaminų bei mokinių darbai

“Bendradarbiavimas – konkurencingo profesinio mokymo Latvijoje ir Lietuvoje vystymosi sąlyga”


Šių metų birželio 3d. Latvijoje (Liepojoje) vyko konferencija “Bendradarbiavimas – konkurencingo profesinio mokymo Latvijoje ir Lietuvoje vystymosi sąlyga”. Konferencijos metu buvo pristatomi projekto „ LLIV-265 Profesinio mokymo tobulinimas, atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius“ tikslai ir pasiekti rezultatai, taip pat buvo pasirašomos tarpmokyklinės bendradarbiavimo deklaracijos. Džiaugiamės, kad Klaipėdos statybininkų mokykla turėjo galimybę dalyvauti tokio pobūdžio konferencijoje ir pasirašyti deklaraciją su dar 30-šimčia kitų Lietuvos ir Latvijos profesinio mokymo įstaigų!
Konferencijos akimirkos
Užkrauta per 0.11 sekundes
417,622 unikalūs lankytojai