Klaipėdos Statybininkų mokykla

Sveiki

MOKYKLOS PRISTATYMAS

Dėmesio!!!

Nuo 2014 spalio 27 dienos iki 2014 lapkričio 2 dienos yra mokinių atosrtogos! Malonių įspūdžių!

Nuo 2014 m. rugsėjo 1 d. kviečiame visus norinčius mokytis šių specialybių!!!

“E-verslo galimybės”

Lietuvos verslo kolegijoje vyko paskaita “E-verslo galimybės” su Donatu Bartkumi, ADME sistemos bendrasavininku.

Spalio 23 d. Lietuvos verslo kolegijoje paskaitą tema “E-verslo galimybės” vedė Donatas Bartkus, ADME sistemos įmonės, teikiančios interneto svetainių kūrimo, elektroninių parduotuvių kūrimo, reklamos internete ir pan. paslaugas, bendrasavininkas. Lietuvos verslo kolegijoje vykdomos programos -Taikomoji informatika- privalumus pristatė Informatikos katedros vedėja Dr. Ilona Rupšienė. Seminare dalyvavo Lietuvos verslo kolegijos taikomosios informatikos studentai, Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokyklos kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės moksleiviai (3KP-6, KP-9, 3KP-5 grupės), Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos kompiuterio ir organizacinės technikos operatorius specialybės moksleiviai (84, 69 grupė) ir Klaipėdos statybininkų mokyklos kompiuterinės įrangos derintojo specialybės moksleiviai.

Rezistencijos ir tremties ekspozicija

Aplankyta Rezistencijos ir tremties ekspozicija

2014 m. sausio mėn. Klaipėdos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos, Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus bei Klaipėdos teritorinės muitinės bendradarbiavimo dėka buvo atidaryta naujai parengta Rezistencijos ir tremties ekspozicija. Mūsų mokyklos 40 grupės mokiniai spalio 14 d. turėjo galimybę pamatyti tris patalpas, kuriose supažindinama su partizaniniu judėjimu Vakarų Lietuvoje 1945–1954 m., represinėmis struktūromis, kovojusiomis su ginkluota lietuvių rezistencija, taip pat pristatoma politinių kalinių tema bei Klaipėdos krašto gyventojų tremties istorija. Klaipėdos politinis kalinys ir buvęs tremtinys Jurgis Endziulaitis pasidalino savo prisiminimais apie tremtį, parodė dvi autentiškas kameras, kuriose buvo laikomi kaliniai. Kitose patalpose eksponuojamos fotografijos, dokumentai, laiškai, žmonių asmeniniai daiktai, ekspoziciją papildo kompiuteriniame terminale esanti vaizdo medžiaga. Dar vienoje patalpoje atkurtas tardytojo kabinetas. Mūsų mokiniai galėjo garsiai skaityti tremtinių laiškus ir klausytis šių įvykių liudininkų įrašų. Ši išvyka svarbi mūsų mokiniams, nes jie turėjo galimybę pamatyti ir išgirsti, kaip apie to meto patirtis pasakoja gyvi liudininkai.
Vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Reda Endziulaitienė
ir vyresnioji istorijos mokytoja Gina Sauliūnienė.

Išvykos nuotraukos

Mokytojų diena

Laimingi tie, kurie save pamiršdami,
kitus išmoko džiaugtis ir gyventi.

,,Ruduo...atrodo, tik vakar išgyvenome Rugsėjo 1-osios jaudulį, o šiandien, eidami per lapų spalvų margumyną, norime išsakyti pačius prasmingiausius jausmus Jums, mūsų mokytojai“. Tokiais gražiais ir prasmingais žodžiais Spalio 3 dieną prasidėjo šventinė atvira integruota pamoka ,,Rudens pokštas“, kurią mokyklos moksleiviai pravedė mokyklos mokytojams.
Pamokoje buvo daug įdomios veiklos:mįslių spėjimas, anglų kalbos žinių greitasis patikrinimas, matematikos paslapčių atskleidimas, kūrybinės dirbtuvėlės, baudų metimo varžybos ir balsinga muzikos pamokėlė. Mokinius, vedusius pamoką, nustebino ir pradžiugino Mokytojų aktyvus dalyvavimas, gera nuotaika ir kūrybiškumas.
Ačiū visiems dalyvavusiems mokytojams ir mokiniams.

Popietės organizatorė vyr.mokytoja A.Trapienė.
Šventės akimirkos

Prevencinė paskaita

Š.m. rugsėjo 24 d. vyko prevencinė paskaita apie kvaišalų ir palaidumo žalą. Paskaitą vedė Lietuvos kankinių bažnyčios kunigas Robertas Gedvydas Skrinskas. Lektorius pateikė daug įdomios medžiagos bei skaidrių apie girtavimo, rūkymo, narkotikų bei pirmojo aborto pasekmes ir žalą. Moksleiviai paskaitos klausėsi įdėmiai ir pabaigoje uždavė klausimus.
Paskaitos nuotraukos

Rugsėjo 1-osios šventė!

SVEIKINAME SU RUGSĖJO-1ĄJA,
MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA!!!

TEGUL MOKYKLOS RŪPESTĮ IR VALIĄ,
KAIP SAULĘ SUGERIA ŠIRDIS,
NES ČIA PRADŽIA DIDŽIULIO
TAVO KELIO, NES ČIA -
STATYBININKŲ MOKYKLA.

Šventės akimirkos

Mokykla Erasmus+ dalyvė

Džiaugiamės tapę Erasmus+ dalyviais ir gavę finansavimą projektui „Akmuo kitaip“ Nr. 2014-1-LT01-KA102-000081. Šio projekto dėka mūsų ir parnerinių mokyklų moksleiviai turės galimybę susipažinti su statybos naujovėmis kitose Europos šalyse, tokiose kaip Vokietija, Turkija ir Malta. Tikimės aktyvaus mokinių dalyvavimo ir pačių geriausių bei naudingiausių įspūdžių iš numatytų stažuočių!
Parengė projekto vadovė Rasa Šiaulienė

„Panemunės pilys, dvarai ir Trakai“

Šių metų birželio 27 dieną vyko paskutinis šių mokslo metų kultūrinis -pažintinis seminaras „Panemunės pilys, dvarai ir Trakai“.
Važiuojant šiuo maršrutu pilys ir piliakalniai seka vienas po kito vingiuotu Nemuno slėniu: Panemunės, Raudonės, Veliuonos dvaro sodyba, Belvederio dvaras, Raudondvario dvaro kompleksas. Įdomi pilių istorija, nepakartojamo grožio vaizdai įsimins ilgam. Kelionę vainikavo ekskursija laivu po Galvės ežerą. Dar įdomesnę kelionę padarė mokytojų G. Sauliūnienės, N. Kasradzės ir A. Trapienės istoriniai pasakojimai, žaidimai ir dainos.
Išvykos nuotraukos

Diplomų įteikimo šventė

Kaip greitai slenka jaunos dienos,
Ach, kaip greitai,
Jaunyste, būk daina tu, būk ugnis, būk šokis,
Juk visa tai turtingas kraitis ir laiminga ateitis.
/B. Brazdžionis/

SVEIKINAME laimingus mokyklos absolventus!
2014-06-26 dieną jie sėkmingai baigė mokyklą ir daugelis gavo ne tik profesinių asmens kompetencijų vertinimo pažymėjimus, bet ir po kelias padėkas: už gerą mokymąsi, lankomumą, nepriekaištingą elgesį, nuoširdų darbą gražinant mokyklą ir aktyvų dalyvavimą mokyklos bendruomenės gyvenime.
Akimirkos iš laimingiausios moksleivių dienos.
Užkrauta per 0.19 sekundes
431,956 unikalūs lankytojai