Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Sveiki

Prekybos, amatų ir verslo diena


,,Medis ne tik šildo, bet ir puošia“.

Lapkričio 20 d., mūsų mokyklos mokiniai: Minvydas Rusas, Nerijus Jasiukėnas, Saumantas Semaška ir Gediminas Jonutis lydimi vyr. socialinės pedagogės Romos Bračkienės ir vyr. profesijos mokytojos Ainos Trapienės, dalyvavo „VERSLUMO MUGĖJE“ Klaipėdos Baltijos gimnazijoje.
Mūsų mokyklą atstovaujanti komanda prisistatė „Medinaičių“ vardu ir parodė trumpą teatralizuotą pristatymą ir prekiavo mokyklos mokinių iš medienos pagaminta produkcija.
Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie dalyvavimo mugėje.

Pasiruošimo nuotraukos

Tolerancijos knyga


Tolerancija, tai pakantumas kitam, tai mandagumas ir pagarba, kuriuo sušildai kiekvieną žmogų.
Tai yra stebuklas.


Pasitinkant Tarptautinę Tolerancijos dieną, mokyklos moksleiviai ir mokytojai kūrė Tolerancijos knygą. Kurioje buvo patalpinta: šių metų mokinių mintys ir piešiniai apie toleranciją, tolerancijos dienos minėjimas mokykloje nuo 2010 m.,Tolerancijos dienos istorija ir akimirkos iš Tolerancijos dienos minėjimų mokykloje.

Lapkričio 14 –osios rytas prasidėjo šventiškai ir skambant muzikai mokyklos foje vyko:

• ,,Tolerancijos knygos“ pristatymas,

• Tolerancijos deklaracijos pasirašymas -,, kad tolerancija yra aktyvus žmogaus teisių ir laisvių supratimas ir pripažinimas”,

• Tolerancijos pusryčiai,

• Linksma fotosesija.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie Tolerancijos knygos kūrimo, aktyviai dalyvavusiems knygos pristatyme ir už didelį norą gyventi draugiškai .

Iniciatyvos organizatorės: A.Trapienė, R. Bračkienė, N.Kasradze.

Renginio nuotraukos

Mokinių stažuotė Ispanijoje


Šių metų lapkričio 2-15 dienomis pagal Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą Nr. LLP-LdV-IVT-2013-LT-0821 „Gamtiniai ištekliai – ekologiška statyba“ 12 mokinių iš Klaipėdos statybininkų mokyklos, Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro ir VšĮ Kelmės profesinio rengimo centro stažavosi Ispanijoje (Valencijos mieste). Statybinių specialybių mokiniai mokėsi įvairių statybos darbų naudojant ekologiškas medžiagas, vieni dirbo įmonėse, kiti viešbučiuose, architektūros centre. Mokinių grupę lydėjo prof. mokytoja R. Krūminienė. Mokiniams tai buvo gera ir naudinga patirtis pamatyti, kaip mokosi ir dirba ispanai, kokius įrengimus ir medžiagas jie naudoja pamokų ir praktikos metu. Visi stažuotės dalyviai džiaugėsi suteikta projekto galimybe pamatyti Valenciją ir pasimokyti iš ispanų darbo kokybės, taip pat ir ispanų kalbos bei kultūros.

Kristijonas Donelaitis-pažįstamas ir neatrastas


,,Sveiks, sveteli margs!Šventes pavasario šventęs;
Sveiks ir tu, sulaukęs vasarą mielą.
...Rods sveiks kūns, kurs vis šokinėdams nutveria darbus,
Yr didžiausia dovana Dievo“


2014 m. spalio 23 d. mūsų mokyklos moksleiviai ir mokytojai dalyvavo tarpmokykliniame projekte „Kristijonas Donelaitis-pažįstamas ir neatrastas“ jau ...III etape! „ Darbai vargeliai jau prasidėjo“-skirtame XVIII-ojo amžiaus valstiečių darbui išanalizuoti ir lyginti su XXI a. Renginys vyko Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykloje.
Renginys buvo šiltas ir įdomus. Mes, tiek mokiniai: Jonas Andronovas (38 gr.), Minvydas Rusas (38 gr.), Darius Vainius (40 gr.), Mantas Raišutis(40 gr.), tiek juos paruošusios mokytojos: Žaneta Jamukianienė, Reda Endziulaitienė ir Aina Trapienė, jautėmės kaip namie. Nuotaikingas pasirodymas, lydimas ,,Jonio“ dainos ,,Bimbala“ ,,išvertė visus iš koto“. K.Donelaičio žodis nuskambėjo šiuolaikiškai ir valiūkiškai.
Nekantriai laukiame IV-ojo etapo, kur visi parodysime dar kartą, kad galime šauniai ir kūrybingai praleisti laiką!
Ačiū visiems dalyvavusiems už šypsenas ir smagų bendravimą.
Renginio nuotraukos

Konkursas


Šių metų lapkričio 5 - 7 dienomis mokykloje vykdomas apdailininko (statybininko) specialybės meistriškumo konkursas. Konkurse dalyvauja dešimt moksleivių iš 46/47 grupių:
Tomas Baranauskas
Aurimas Dvarionas
Gertrūda Jurgaitytė
Vilius Lubys
Lukas Maziliauskis
Linas Juška
Dovydas Razminas
Žanas Slipkus

Deividas Lubys ir tęstinio pirminio profesinio mokymo apdailininko specialybės moksleivis Darius Velius. Konkurso darbams vadovavo vyr. profesijos mokytojos: N. Januškevičienė, R. Vengalienė ir B. Plungienė
Moksleivių užduotis – paruošti dažymui ir nudažyti pirmo aukšto pagrindinio įėjimo sienas.

Konkurso nuotraukos

Dalyviai išvyksta į stažuotę Ispanijoje

Lapkričio 2d - 15d pagal Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą Nr. LLP-LdV-IVT-2013-LT-0821 „Gamtiniai ištekliai – ekologiška statyba“ išlydėjome į paskutinę stažuotę Ispanijoje (Valencijoje) šiuos mūsų mokyklos mokinius:

1. Jonas Andronovas (39 gr.)
2. Minvydas Rusas (39 gr.)
3. Aurimas Klišauskas (38 gr.)
4. Donatas Staponavičius (38 gr.)
ir lydinčią prof. mokytoją Rasą Krūminienę

Linkime jiems naudingos ir prasmigos stažuotės bei pačių geriausių įspūdžių!

Dėmesio!!!

Nuo 2014 spalio 27 dienos iki 2014 lapkričio 2 dienos yra mokinių atosrtogos! Malonių įspūdžių!

Nuo 2014 m. rugsėjo 1 d. kviečiame visus norinčius mokytis šių specialybių!!!

“E-verslo galimybės”


Lietuvos verslo kolegijoje vyko paskaita “E-verslo galimybės” su Donatu Bartkumi, ADME sistemos bendrasavininku.


Spalio 23 d. Lietuvos verslo kolegijoje paskaitą tema “E-verslo galimybės” vedė Donatas Bartkus, ADME sistemos įmonės, teikiančios interneto svetainių kūrimo, elektroninių parduotuvių kūrimo, reklamos internete ir pan. paslaugas, bendrasavininkas. Lietuvos verslo kolegijoje vykdomos programos -Taikomoji informatika- privalumus pristatė Informatikos katedros vedėja Dr. Ilona Rupšienė. Seminare dalyvavo Lietuvos verslo kolegijos taikomosios informatikos studentai, Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokyklos kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės moksleiviai (3KP-6, KP-9, 3KP-5 grupės), Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos kompiuterio ir organizacinės technikos operatorius specialybės moksleiviai (84, 69 grupė) ir Klaipėdos statybininkų mokyklos kompiuterinės įrangos derintojo specialybės moksleiviai.

Rezistencijos ir tremties ekspozicija


Aplankyta Rezistencijos ir tremties ekspozicija

2014 m. sausio mėn. Klaipėdos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos, Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus bei Klaipėdos teritorinės muitinės bendradarbiavimo dėka buvo atidaryta naujai parengta Rezistencijos ir tremties ekspozicija. Mūsų mokyklos 40 grupės mokiniai spalio 14 d. turėjo galimybę pamatyti tris patalpas, kuriose supažindinama su partizaniniu judėjimu Vakarų Lietuvoje 1945–1954 m., represinėmis struktūromis, kovojusiomis su ginkluota lietuvių rezistencija, taip pat pristatoma politinių kalinių tema bei Klaipėdos krašto gyventojų tremties istorija. Klaipėdos politinis kalinys ir buvęs tremtinys Jurgis Endziulaitis pasidalino savo prisiminimais apie tremtį, parodė dvi autentiškas kameras, kuriose buvo laikomi kaliniai. Kitose patalpose eksponuojamos fotografijos, dokumentai, laiškai, žmonių asmeniniai daiktai, ekspoziciją papildo kompiuteriniame terminale esanti vaizdo medžiaga. Dar vienoje patalpoje atkurtas tardytojo kabinetas. Mūsų mokiniai galėjo garsiai skaityti tremtinių laiškus ir klausytis šių įvykių liudininkų įrašų. Ši išvyka svarbi mūsų mokiniams, nes jie turėjo galimybę pamatyti ir išgirsti, kaip apie to meto patirtis pasakoja gyvi liudininkai.
Vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Reda Endziulaitienė
ir vyresnioji istorijos mokytoja Gina Sauliūnienė.

Išvykos nuotraukos

Mokytojų diena

Laimingi tie, kurie save pamiršdami,
kitus išmoko džiaugtis ir gyventi.


,,Ruduo...atrodo, tik vakar išgyvenome Rugsėjo 1-osios jaudulį, o šiandien, eidami per lapų spalvų margumyną, norime išsakyti pačius prasmingiausius jausmus Jums, mūsų mokytojai“. Tokiais gražiais ir prasmingais žodžiais Spalio 3 dieną prasidėjo šventinė atvira integruota pamoka ,,Rudens pokštas“, kurią mokyklos moksleiviai pravedė mokyklos mokytojams.
Pamokoje buvo daug įdomios veiklos:mįslių spėjimas, anglų kalbos žinių greitasis patikrinimas, matematikos paslapčių atskleidimas, kūrybinės dirbtuvėlės, baudų metimo varžybos ir balsinga muzikos pamokėlė. Mokinius, vedusius pamoką, nustebino ir pradžiugino Mokytojų aktyvus dalyvavimas, gera nuotaika ir kūrybiškumas.
Ačiū visiems dalyvavusiems mokytojams ir mokiniams.

Popietės organizatorė vyr.mokytoja A.Trapienė.
Šventės akimirkos
Užkrauta per 0.16 sekundes
453,453 unikalūs lankytojai