Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Sveiki

Foto laiško konkursas


Šių metų lapkričio 14-23 dienomis vyko Lietuvoje 17-osios globalaus švietimo savaitės renginiai. Mūsų mokyklos 40 grupės mokinys Justas Kasparavičius ir 53 grupės mokinė Audrė Juškaitė sutiko dalyvauti Foto laiško konkurse ,,Laiškas bendraamžiui“.

Konkurso darbai

43 gr. klasės valandėlė


Šių metų lapkričio 24-ąją dieną 43 grupės mokiniai dalyvavo teminėje grupės valandėlėje tema "Saugūs lytiniai santykiai. Lytiškai plintančios ligos", kurioje svečiavosi visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Snieguolė Daukintienė.

Nuotraukos iš valandėlės

Baigėsi stažuotė Turkijoje


Baigėsi stažuotė Turkijoje pagal Erasmus+ projektą Nr. 2014-1-LT01-KA102-000081 „Akmuo kitaip“. Mokiniai sėmėsi patirties statybų srityje Turkijoje Eskisehir mieste. Susipažino ne tik su tos šalies statybos srities ypatumais, bet turėjo gan plačią kultūrinę programą. Domėjosi profesiniu mokymu ir Turkijos švietimo sistema. Visi džiaugėsi įvykusia stažuote.
Nuotraukos iš stažuotės

LTVK karjeros savaitė


Lapkričio 17 d. 11 val. 40 ir 53 grupių mokiniai, lydimi mokytojų Editos Steponavičienės ir Rasos Krūminienės, lankėsi renginyje "LTVK karjeros savaitė 2015", kuri vyko Lietuvos verslo kolegijoje, Klaipėdoje. Kompiuterinės įrangos derintojo specialybės moksleiviai susipažino su "IT specialisto ir programuotojo" studijų programa. ,,Creative partner" projektų vadovė Monika Zelepūgaitė įdomiai supažindino su įmonės veikla ir programuotojo darbu.

LTVK karjeros savaitė


Lapkričio 17 d. 11 val. 38 ir 39 grupių mokiniai, lydimi mokytojos Rimos Vengalienės, lankėsi renginyje "LTVK karjeros savaitė 2015", kuri vyko Lietuvos verslo kolegijoje, Klaipėdoje. Apdailininko (statybininko) ir pastatų restauratoriaus specialybių moksleiviai susipažino su "Statybos verslo vadybininko" studijų programa.
Nuotraukos iš renginio

Nacionalinis konkursas "Jaunieji Lietuvos meistrai"

Baigėsi nacionalinio konkurso "Jaunieji Lietuvos meistrai" pirmasis atrankos etapas. Dėkojame dalyviams: Viliui Stankūnui, Robertui Kaktavičiui, Aurimui Judžiui, Andriui Serapinui, Jonui Andronovui ir Algirdui Navakauskiui, juos ruošusioms mokytojoms: Nataljai Januškevičienei ir Rimai Vengalienei, bei visai techninei komandai: Rasai Krūminienei, Kęstučiui Krūminui, Žilvinui Mereckiui, Šarūnui Bagdonui, Tomui Petkevičiui ir Justui Kasparavičiui.
Linkime dalyviams sėkmės antrame etape.

Tolerancijos diena 2015


Tolerancija, tai pakantumas kitam, tai mandagumas ir pagarba, kuriuo sušildai kiekvieną žmogų.
Tai yra stebuklas.


Šiais metais mūsų mokyklos bendruomenė, kartu su visa Lietuva, Tolerancijos dieną minėjo
lapkričio 16-tą (pirmadienį).
Linkėdami, kad niekam nepritrūktų gerų norų draugiškai gyventi, susirinkome mokyklos hole, gėrėjomės mūsų visų sukurtomis mozaikomis.
Nuotraukos iš renginio

44 grupės klasės valandėlė

Lapkričio 12d. vyko 44 gr. klasės valandėlė apie atsakomybę už narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimą ir platinimą. Renginyje dalyvavo ir KAVPK Viešosios tvarkos biuro prevencijos skyriaus darbuotojos. Vyriausioji specialistė Aurelija Studencova išsamiai pakomentavo rodomas skaidres ir atsakė į užduotus klausimus.
Nuotraukos iš renginio

Tarptautinė tolerancijos diena 2015

Lapkričio 16 dieną ruošiamės minėti Tarptautinę tolerancijos dieną kurdami
TOLERANCIJOS MOZAIKĄ !

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau tryliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios – Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra MOZAIKA.

Paroda "Mokykla 2015"


Lapkričio 6 dieną grupė mokyklos mokytojų lankėsi parodoje "Mokykla 2015", kuri vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Susipažino su mokymo naujovėmis, alternatyvios ir tradicinės ugdymo metodikos priemonėmis, mokyklų įranga, naujais ugdymo projektais.

Nuotraukos iš parodos

Nacionalinis konkursas "Jaunieji Lietuvos meistrai"


2015 m. spalio 26-28 dienomis mokykloje vyks nacionalinis konkursas: „Jaunieji Lietuvos meistrai“. Dalyvaus trys komandos: pirmoji - „Legendinė statyba“, jos atstovai, tai 52 gr. apdailininko (statybininko) specialybės moksleiviai: Vilius Stankūnas ir Robertas Kaktavičius; antroji - „Konkrečiai sąžiningi“, jos atstovai bus 52 gr. apdailininko (statybininko) specialybės mokinys Aurimas Judys ir 39 gr. pastatų restauratoriaus specialybės mokinys Andrius Serapinas; trečioji – „Tobuli“, jos atstovais bus 39 gr.pastatų restauratoriaus specialybės mokiniai: Jonas Andronovas ir Algirdas Navakauskis.

Konkurso akimirkos
Užkrauta per 0.04 sekundes
827,336 unikalūs lankytojai