Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


TAMO


Facebook


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Erasmus+


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Sveiki

Paskutinis skambutis


„...Pabaiga, su kuria niekas nesibaigia....“J.Marcinkevičius

Išeinant į naują, dar nepatirtą gyvenimo kelią,
Linkiu Tau jaunatviško ryžto, kilnių siekių.
Mokslo žiniomis ir prasmingais darbais garsink
Savo gimtąjį miestą ir, kur bebūtum, žinok,
Kad visada esi laukiamas čia, Klaipėdoje.

Su tokiais gražiais palinkėjimais gerb. Klaipėdos meras V.Grubliauskas išleido į naują pradžią apie 2000 Klaipėdos abiturientų, kurių tarpe mūsų mokyklos 39 mokiniai.


Akimirkos iš šventės

Geografijos olimpiada


2016 m. gegužės 4 d. Klaipėdos statybininkų mokykloje vyko kasmetinė geografijos olimpiada, kurioje dalyvavo I ir II kurso profesinių mokyklų mokiniai. Renginio organizatorė- geografijos vyr.mokytoja R.Baliutavičienė.
Olimpiados užduotis sudarė geografinis testas ir struktūriniai klausimai. Renginyje dalyvavo 11 mokinių iš Klaipėdos laivininkų, Klaipėdos paslaugų ir verslo, Klaipėdos statybininkų ir Klaipėdos turizmo mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo : R. Kiela( 44 gr.) ir E.Kontautas ( 44 gr.) . Šiais metais I vieta - atiteko mūsų mokyklos mokiniui E.Kontautui! Šaunuolis ir sveikinimai. II ir III prizinės vietos: E. Lipp – 2 vieta, M. Merkelytė – 3 vieta ( Paslaugų ir verslo mokykla)

Lauksime kitais metais.

Akimirkos iš olimpiados

Pranešimas

Pranešimas

PRANEŠIMAS APIE VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS KLAIPĖDOS STATYBININKŲ MOKYKLOS IR VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS KLAIPĖDOS PROFESINIO MOKYMO IR REABILITACIJOS CENTRO REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ APRAŠO PARENGIMĄ

Informuojame, kad Viešoji įstaiga Klaipėdos statybininkų mokykla Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2016 m. balandžio 20 d. nutarimu Nr. 380 „Dėl sutikimo reorganizuoti viešąją įstaigą Klaipėdos statybininkų mokyklos“ nutarta skelbti Viešosios įstaigos Klaipėdos statybininkų mokyklos ir Viešosios įstaigos Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centro reorganizavimo sąlygų aprašą.

REORGANIZUOJAMOS IR REORGANIZAVIME DALYVAUJANČIOS ĮSTAIGOS

1. Reorganizuojamas juridinis asmuo:
1.1. Viešoji įstaiga Klaipėdos statybininkų mokykla:
1.1.1. teisinė forma – viešoji įstaiga;
1.1.2. buveinė – Klaipėda, Taikos pr. 67;
1.1.3. kodas – 190974239;
1.1.4. registras, kuriame kaupiami ir saugomi duomenys apie Viešąją įstaigą Klaipėdos statybininkų mokyklą – Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registras.
2. Dalyvaujantis reorganizavime juridinis asmuo:
2.1. Viešoji įstaiga Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centras:
2.1.1. teisinė forma – viešoji įstaiga;
2.1.2. buveinė – Klaipėda, Alyvų g. 10 a;
2.1.3. kodas – 140199874;
2.1.4. registras, kuriame kaupiami ir saugomi duomenys apie Viešąją įstaigą Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centrą – Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registras.
3. Reorganizavimo būdas – Viešoji įstaiga Klaipėdos statybininkų mokykla reorganizuojama jungimo būdu – prijungiant prie reorganizavime dalyvaujančios Viešosios įstaigos Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centro.
4. Po reorganizavimo pasibaigianti – Viešoji įstaiga Klaipėdos statybininkų mokykla.
5. Po reorganizavimo veiksianti – Viešoji įstaiga Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centras.
6. Po reorganizavimo veiksiančios viešosios įstaigos savininko teises ir pareigas įgyvendins – Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija.
7. Pasibaigus reorganizavimui, baigiasi Viešosios įstaigos Klaipėdos statybininkų mokyklos teisės ir pareigos, kurios po 2016 m. rugpjūčio 31 d. pereina tęsiančiam veiklą po reorganizavimo Viešajai įstaigai Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centrui.
8. Visi suinteresuoti asmenys turi teisę susipažinti su reorganizuojamos Viešosios įstaigos Klaipėdos statybininkų mokyklos reorganizavimo sąlygų aprašu bei kitais dokumentais, skelbiamais VĮ Registrų centro leidžiamame elektroniniame leidinyje „Juridinių asmenų vieši pranešimai“.

SVARBU

MOKINIŲ DĖMESIUI !!!
DĖL MOKYKLOS REORGANIZAVIMO

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2016 m. balandžio 20 d. nutarimu Nr. 380 viešoji įstaiga Klaipėdos statybininkų mokykla (kodas 190974239, buveinės adresas Taikos pr.67, Klaipėda) reorganizuojama jungimo būdu – prijungiama prie reorganizavime dalyvaujančios viešosios įstaigos Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centro (kodas 140199874, buveinės adresas – Alyvų g. 10A, Klaipėda).


Mokyklos administracija
2016-04-28

Bendrojo ugdymo metodinė savaitė -,,Žinių savaitė"

Balandžio 6-15 dienomis mokykloje vyko netradicinė ugdymo savaitė ,,Žinių savaitė". Pirmadienį startavo viktorina ,,Laikas -mūsų valdovas". Viktorinos dalyviai- 51 grupės mokiniai. Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti žinias apie laiko suvokimą senovėje ir dabar, skaičiuoti, sudarinėti įvairius kalendorius . Taip pat 51 grupės mokiniai galėjo savo mintimis pasidalinti, rašydami rašinį-esė anglų kalba. Savo vikrumą, greitumą 50 grupės mokiniai galėjo parodyti tinklinio varžybose...

Akimirkos iš renginių

Viktorina ,, Laikas - mūsų valdovas"


Balandžio 6-21 dienomis mokykloje vyko bendrojo ugdymo metodinės savaitės renginiai. Balandžio 11 dieną, pirmadienį, startavo pamoka - viktorina ,,Laikas - mūsų valdovas". Viktorinos dalyviai - I kurso 51grupės mokiniai. Viktoriną vedė matematikos mokytojos Zita Kanclerienė, Edita Steponavičienė bei istorijos mokytoja Gina Sauliūnienė. Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti žinias apie laiko suvokimą senovėje ir dabar, skaičiuoti, sudarinėti įvairius kalendorius .Viktorinoje susirungė trys komandos. Po įnirtingos kovos nugalėtoja tapo trečioji komanda. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame dalyvavusiems!

Baigėsi stažuotė Maltoje


2016-04-25 baigėsi stažuotė Maltoje pagal Erasmus+ projektą Nr. 2014-1-LT01-KA102-000081 „Akmuo kitaip“. Mokiniai sėmėsi patirties statybų srityje. Maltoje mūsų mokiniai buvo maloniai nustebinti akmens panaudojimu statybos srityje, daug išmoko ir sužinojo, apie senovinių pastatų restauravimą. Susipažino ne tik su tos šalies statybos srities ypatumais, bet ir istorija, pastatais, kurie turi išliekamąją istorinę vertę. Domėjosi profesiniu mokymu ir Maltos švietimo sistema. Visi džiaugėsi įvykusia stažuote, nes įspūdžiu gausa verčia mus tobulėti, mokytis ir siekti tikslų kituose projektuose!!!

Akimirkos iš stažuotės

Konferencija


Balandžio 28 d. 13 val. 53 gr. mokiniai, lydimi mokytojo K.Krūmino, dalyvaus LTVK organizuojamoje konferencijoje "IT aktualijos ir karjeros galimybės". Linkime gerų įspūdžių!

Draugystės ABC


2016 m. balandžio 20 d. 14.30 val. prie prekybos centro ,,Bigas” Klaipėdos miesto mokyklų socialiniai pedagogai organizavo AKCIJĄ „Draugystės ABC"
:
MES GALIME, MES MOKAME, MES ESAME DRAUGIŠKI
vieni kitiems ir supančiai aplinkai.

Akcija siekiama atkreipti suaugusiųjų dėmesį į patyčių problemą.
Ačiū dalyvavusiems mokiniams.
A.Trapienė ir R. Bračkienė


Akcijos akimirkos

Mokinių konferencija


2016-04-15 mokyklos komanda dalyvavo mokinių mokslinėje konferencijoje ,,Tolerantiška mokykla-saugi visuomenė“. 51 gr. moksleiviai E. Savickis ir M. Klumbys pristatė pranešimą ,,Kaip Klaipėdos statybininkų mokykloje kuriama draugiška, tolerantiška ir saugi bendruomenė?“. Džiaugiamies ir didžiuojamies mūsų mokyklos mokiniais, kurių pranešimas nenublanko tarp kitų 36 pranešimų ir buvo nominuotas kaip ,,Vaišingiausias“. Mokinius paruošė vyr. mokytoja A. Trapienė ir vyr. socialinė pedagogė R. Bračkienė.

Akimirkos iš konferencijos
Užkrauta per 0.04 sekundes
1,099,574 unikalūs lankytojai