Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Sveiki

Medienos apdirbimo ir kompiuterinės įrangos derintojų specialybių meistriškumo konkursas- 2015m.


„Kas nori atrasti naujus kelius, tas turi ne vaikščioti, o dirbti“.

Medienos apdirbimo specialybių metodinės savaitės metu (2015 sausio 19-23d.) sausio 19d. vyko stalių, baldžių ir kompiuterinės įrangos derintojų meistriškumo konkurso teorinė dalis. Dalyvavo po du moksleivius iš minėtų specialybių 36, 40, 41 grupių. Sausio 20d. vyko konkurso praktinė dalis. Dalyvavo tie patys moksleiviai kaip ir teorinėje dalyje. Konkurso metu moksleiviai pademonstravo geriausiai įsisavintas specialybių žinias ir pažangiausius darbo metodus bei įgūdžius. Rezultatai parodys kuris moksleivis yra geriausias stalius ir geriausias kompiuterinės įrangos derintojas.
Konkurso nuotraukos

Sausio 13-oji


Kol atmintis gyva, niekas negali atimti Lietuvos laisvės ir iškreipti mūsų istorijos. Sausio 13-ąją beginkliai, tačiau stiprūs savo dvasia ir vienybe, žmonės pasipriešino melui ir prievartai.
Šiandien esame laisvi ir naujoji karta tikriausiai net neįsivaizduoja, kad galėtų būti kitaip. Tačiau laisvė nėra duotybė.Tai - atsakomybė kiekvienai kartai prisiminti ir didžiuotis, kad esame savarankiška valstybė ir patys kuriame savo ateitį.
Mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo Sausio 13-ajai skirtose pilietinėse akcijose: segėjo savo pagamintas neužmirštuoles, uždegė atminimo žvakutes, prisiminė apie sovietų kariuomenės bandymą nuversti teisėtą Lietuvos valdžią . ,,Mes prisimename, kodėl esame laisvi”.
Pilietinės akcijos nuotraukos

,,Pasaulis mūsų akimis”


Ir vėl Kalėdos, vėl eglutė,
Ir vėl namai pilni kvapų.
Taip norisi su Jumis pabūti,
Taip norisi pavirst vaiku…


Gruodžio 18 dieną, po pamokų,visa draugiška mokyklos bendruomenė buvo pakviesta į 2014 metų palydų šventę ,,Pasaulis mūsų akimis”. Keliavome po pasaulio šalis, susipažinome su jų Kūčių ir Kalėdų tradicijomis, valgiais ir papročiais. Stebuklingas Kalėdas,lyg iš vaikystės, priminė: gausybė saldainių, Kalėdinė muzika, šypsenos, Kalėdų senelis su snieguole, Kalėdinės mįslės ir papročiai, siurprizai aktyviausiems šventės dalyviams. Popietę užbaigė šventinė loterija, kurioje visi buvo apdovanoti. Ačiū visiems dalyvavusiems šventėje, ypač 43 gr. muzikantams, 44 gr. ,,čigonams”, 45 gr. ,,žinių pranešėjams”, 46 gr. ir 47 gr. mokiniams ir jų vadovei J. Jackūnienei.
O svarbiausia šventės dalis buvome Mes visi-su gera nuotaika ir amžino stebuklo laukimu,…

Šventės organizatorė mokytoja Aina Trapienė
2014-12

Renginio nuotraukos

Integruota lietuvių ir anglų kalbos pamoka ,,Viljamo Šekspyro pakerėti“


Gruodžio 16 dieną mokykloje vyko atvira integruota lietuvių ir anglų kalbos pamoka ,,Viljamo Šekspyro pakerėti “. Pamoką vedė lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja Reda Endziulaitienė ir anglų kalbos vyresnioji mokytoja Loreta Jonikaitė. Išklausę parengto pranešimo anglų kalba, dirbdami grupėmis mokiniai atsakinėjo į pateiktus mokytojos klausimus. Prisiminę Renesanso epochos bruožus, palygino V. Šekspyro nurodytus kūrinius. Mokiniai patys vaidino garsiojo dramaturgo dramų ištraukas abiem kalbomis. Po tokios pamokos 44 grupės mokiniai teigė, kad V. Šekspyras gyvas ir šiandien. Šiuolaikiniam žmogui svarbu jo kūryboje gvildenamos vertybės: meilė, tiesos ieškojimas, gėrio ir blogio kova.
Pamokos nuotraukos

Medienos apdirbimo specialybių ypatumai,,Mokykitės, nes kol mokotės, esate gyvi. Gyvenkite, nes kol gyvenate, galite mokytis!“


Praktinio seminaro ,,Mažosios mechanizacijos naudojimas korpusinių baldų gamyboje“ metu gruodžio 10 dieną mokyklos mokiniai, profesijos mokytojai ir soc. partneriai iš baldų įmonės ,,Akai“ susipažino su UAB FESTOOL pristatoma naujausia įranga skirta baldų gamybai. Individualaus mokymo centro ,,Mokmedis“, nepriklausomas inžinierius– konsultantas Kęstutis Cikanas ir UAB Festool, techninis konsultantas Giedrius Deksnys pristatė naujausią baldų gamybos įrangą, reikliam vartotojui. 36, 40, 44 baldžių specialybės grupių moksleiviai sužinojo daug profesinių paslapčių, turėjo galimybę išbandyti naujausius įrankius skirtus baldų gamybai. Seminaro metu moksleiviai gavo išsamius atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Praktinį seminarą organizavo medienos apdirbimo specialybių metodinė komisija.

Baigiamasis tarpmokyklinio projekto etapas ,,Kristijonas Donelaitis kitaip”


Visus dvylika mėnesių gilinomės į K. Donelaičio poemą ,,Metai“, kol supratome, kad šio lietuvių grožinės literatūros pradininko kūryba mums artima ir miela. Gruodžio 11 dieną buvome pakviesti į paskutinį projekto etapą ,, Kristijonas Donelaitis kitaip“. Galėjome pamatyti Laivininkų, Turizmo ir Statybininkų mokyklos mokinių sukurtų filmukų, kurių pagrindinė mintis - K. Donelaičio garsiąją poemą gali skaityti bet kas bet kur ir bet kada. Mūsų mokyklos mokiniai : Jonas Andronovas (39gr.),Minvydas Rusas (39 gr.), Raimondas Opulskis (38gr.), Darius Mažeika(38gr.), Mantas Raišutis(40gr.)ir Darius Vainius(40 gr.), gavo mažas atminimo dovanėles, o juos ruošusios mokytojos- Žaneta Jamukianienė, Reda Endziulaitienė ir Aina Trapienė – Padėkos raštus ir nuostabaus grožio padarytas K. Donelaičio statulėles.
Projekto nuotraukos

Įdomi pamoka apie V. Šekspyrą ,,Žaliakalnio“ gimnazijos muziejuje ,,GLOBUS“


2014 m. gruodžio 1 d. 44 grupės mokiniai vyko į Klaipėdos ,,Žaliakalnio“ gimnaziją susipažinti su Viljamo Šekspyro muziejumi ,,Globus“, kuriam vadovauja anglų kalbos mokytoja metodininkė Natalija Račkovskaja. Šaunios merginos - muziejininkės – anglų ir lietuvių kalbomis pasakojo apie V. Šekspyro gyvenimą, rodė video įrašus, demonstravo muziejaus eksponatus. Šios netradicinės pamokos pabaigoje mūsų mokiniai atsakinėjo į pateiktus klausimus. 44 grupės mokiniai buvo tiesiog sužavėti ir padėkojo muziejaus vadovei Nataljai Račkovskajai bei jos paruoštoms mokinėms už įdomią pamoką.
Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja R. Endziulaitienė
Anglų kalbos vyresnioji mokytoja L. Jonikaitė

Išvykos akimirkos

,,Statybų verslo ypatumai“


,,Žmonės mėgsta būti nuomojami. Jų sugebėjimai tampa naudingi ne jiems patiems, o tiems, kuriems jie parsidavė į vergiją: kurkite savo verslą, ir jūs tapsite savo gyvenimo valdovais.“

Nacionalinės karjeros savaitės metu lapkričio 26-ą dieną vyko įmonės,,Statybų brigada“direktoriaus Rimanto Katelyno paskaita ,,Statybų verslo ypatumai“, kurioje 38 ,46 ir 47 grupių moksleiviai daugiau sužinojo apie statybų verslo kūrimą. Paskaitos metu moksleiviai gavo išsamius atsakymus į jiems rūpimus klausimus: apie statybininkams mokamus atlyginimus, apie darbo sąlygas, apie galimybę atlikti praktiką ir sukurti savo verslą neturint pradinio kapitalo.


Organizatorės:
Vyr. mokytoja Aina Trapienė
Vyr. socialinė pedagogė Roma Bračkienė

SUDOKU KONKURSAS!


„Išmintingas ne tas, kuris daug žino, o tas, kurio žinios naudingos“ (Eschilas)

Lapkričio 25 d. Klaipėdos statybininkų mokykloje vyko sudoku konkursas „Aš mąstau logiškai“ skirtas Klaipėdos miesto profesinių mokyklų 11-12 klasių mokiniams. Renginį organizavo matematikos mokytojos: Zita Kanclerienė, Edita Steponavičienė.
Konkurse dalyvavo po tris atstovus iš penkių Klaipėdos miesto profesinių mokyklų. Pirmoji vieta atiteko Sauliui Bačkiui iš Klaipėdos laivininkų mokyklos. Kai kurių dalyvių rezultatai buvo panašūs, tad vertinimo komisija nusprendė skirti dvi antrąsias vietas. Jos atiteko Martynui Kaubriui ir Sigitui Daugnorui iš Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklos. Trečios vietos prizininkai buvo trys: Deimantė Alminaitė ir Aušra Antonovaitė iš Klaipėdos turizmo mokyklos, bei Rosita Turauskaitė iš Klaipėdos laivininkų mokyklos. Nugalėtojai apdovanoti prizais. Tikimės, kad šis konkursas tęs mūsų mokyklos ilgalaikes sudoku konkurso tradicijas ir taps vienas mėgstamiausių konkursų logiškai mąstančiam moksleiviui. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems!
Konkurso nuotraukos

Atvira pamoka


Informacinių technologijų profesijos mokytoja Rasa Krūminienė kviečia kolegas į atvirą pamoką, kuri vyks š.m. lapkričio 28 d. (penktadienį) 9 val. 40 min.(3 pamoka)(21 fizikos kab. II aukštas) 40 gr.
Pamokos tema: Sudėtis dvejetainėje skaičiavimo sistemoje.

Prekybos, amatų ir verslo diena


,,Medis ne tik šildo, bet ir puošia“.

Lapkričio 20 d., mūsų mokyklos mokiniai: Minvydas Rusas, Nerijus Jasiukėnas, Saumantas Semaška ir Gediminas Jonutis lydimi vyr. socialinės pedagogės Romos Bračkienės ir vyr. profesijos mokytojos Ainos Trapienės, dalyvavo „VERSLUMO MUGĖJE“ Klaipėdos Baltijos gimnazijoje.
Mūsų mokyklą atstovaujanti komanda prisistatė „Medinaičių“ vardu ir parodė trumpą teatralizuotą pristatymą ir prekiavo mokyklos mokinių iš medienos pagaminta produkcija.
Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie dalyvavimo mugėje.

Mugės nuotraukos
Užkrauta per 0.09 sekundes
477,747 unikalūs lankytojai