Klaipėdos Statybininkų mokykla

Prašyk Naujo!.

Sveiki

Studijos 2016

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO rengiama
XIV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2016“
: 2016 m. vasario 4 - 6 dienomis.

Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS.

Pasiruošimo parodai akimirkos

KNAUF seminaras

2016 m. vasario 3 d. viešbutyje “Amberton Klaipėda” vyks KNAUF seminaras.

Seminaruose pranešėjai pristatys tris temas:
• Gipskartonio konstrukcijų montavimas užtikrinant garso izoliaciją
• Paprastai, sandariai, patikimai: vonių, terasų ir balkonų hidroizoliacija
• Garantuotai gerai – CaSO4•2H2O!

Dalyvauja 52 gr. ir 54 gr. moksleiviai su profesijos mokytojais.

Akimirkos iš seminaro

Padėka

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti dėkoja mūsų mokyklos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą Sausio 13-osios renginiuose.

Tvarkaraštis

DĖMESIO
Nuo 2016-01-25 keičiasi tvarkaraštis

Praktika

2015 m. gruodžio 16-22 dienomis mūsų mokyklos mokiniai, vadovaujami mokytojos Rimos Vengalienės, atliko remonto darbus dienraščio "Vakarų ekspresas" patalpose. "Vakarų ekspreso" darbuotojai dėkojo už operatyviai ir kokybiškai atliktus remonto darbus.

Darbų akimirkos

Sausio 13-osios paminėjimas

,,Aš atsimenu, kodėl mes laisvi“

Kol atmintis gyva, niekas negali atimti Lietuvos laisvės ir iškreipti mūsų istorijos. Sausio 13-ąją beginkliai, tačiau stiprūs savo dvasia ir vienybe, žmonės pasipriešino melui ir prievartai.
Mes jau 25 metai esame laisvi ir naujoji karta tikriausiai net neįsivaizduoja, kad galėtų būti kitaip.

Konkurso akimirkos

Tvarkaraštis

DĖMESIO
Nuo 2016-01-11 yra tvarkaraščio pakeitimų.

Atostogos

Visų grupių mokiniams atostogos nuo 2015-12-18 iki 2016-01-08, išskyrus 52 ir 54 grupių mokiniams atostogos nuo 2015-12-28 iki 2015-12-31.

Linkime saugių ir turiningų atostogų!

Sveikinimas

Kalėdinis renginys 2015

Stebuklai atsitinka tiems, kurie jais tiki.
Ir ne tik Kalėdų naktį…

Ačiū visiems, aktyviai dalyvavusiems Kalėdiniuose renginiuose,
Laimės, džiaugsmo ir sėkmės***

Mokytoja Aina
Renginio akimirkos

Stažuotė Danijoje

Mūsų 4 statybinės specialybės mokyklos mokiniai labai džiaugiasi turėję galimybę pasimokyti Danijos profesiniame rengimo centre pagal Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro vykdomą Erasmus + Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą Nr. 2015-1-LT01-KA102-013056 „Pastatų renovatorius“. Mėnesį laiko nuo 2015-11-05 iki 2015-12-07 mokiniai gilino statybos žinias pastatų renovavimo srityje, mokėsi dirbti su naujomis medžiagomis, šiltinimo, gipso „sukimo“, tinkavimo, mūrijimo ir kitų statybinių paslapčių. Mokiniai liko sužavėti Danijos kultūra ir aukštu ekonominiu lygiu.

Užkrauta per 0.04 sekundes
930,210 unikalūs lankytojai