Klaipėdos Statybininkų mokykla

Prašyk Naujo!.

Sveiki

DĖMESIO!

Kviečiame mokytis šių specialybių:
Baigę pagrindinę mokyklą (10 klasių), mokymosi trukmė 3 metai:

Apdailininkas (statybininkas)
Aukštuminių pastatų montuotojas
Baldžius
Kompiuterinės įrangos derintojas
Pastatų šiltintojas
Stalius
Pastatų restauratorius
Sekretorius
Statybinių produktų pardavėjas konsultantas
Statybos verslo paslaugų teikėjas

Priimame baigusius 8 arba 9 klases įgytipagrindinį išsilavinimą ir susipažinti su specialybėmis arba tik įgyti apdailininko specialybę (2 metai).

Baigę vidurinę mokyklą (12 klasių) mokymosi trukmė 1 metai:

Apdailininkas (statybininkas)
Baldžius
Kompiuterinės įrangos derintojas
Pastatų šiltintojas
Sekretorius
Statybos verslo paslaugų teikėjas
Aplinkos tvarkytojas

Stojantieji pateikia šiuos dokumentus:
1. Prašymą, kuriame nurodoma pasirinkta specialybė;
2. Įgyto išsilavinimo dokumentą (originalą);
3. Sveikatos pažymėjimą (086/a. 027-1a formas);
4. 4 fotonuotraukas (3 x 4 cm);
5. Asmens tapatybės dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę arba gimimo liudijimą) ir jo kopiją;
6. Šeimos sudėties pažymą arba gyvenamosios vietos deklaraciją.

Respublikinis 7-12 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas

40 grupės mokinys Saumantas Semaška dalyvavo respublikiniame 7-12 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Papuošk puodelį: mano šeima“.
Mokinį konkursui ruošė profesijos mokytoja Rasa Krūminienė

Olympis 2015

Mūsų mokyklos moksleiviai Jonas Andronovas, Andrius Gečas, Arnoldas Kamuz, Mindaugas Abrutaitis ir Žydrūnas Berezinas dalyvavo kovo-balandžio mėn. vykusiame respublikiniame edukaciniame konkurse „Olympis 2015“.

Atvira pamoka

Š.m. gegužės 13 dieną (trečiadienį) atvirą pamoką ves profesijos mokytoja Jūratė Macijauskienė. Pamoka vyks 43 kabinete, 12 val. 50 min. (šešta pamoka). Tema: Pasirinkto interjero išklotinė ir perspektyva. Bandomasis technologinio egzamino pristatymas.

Karjeros kontaktų mugė

Š.m. gegužės 7 d. mokyklos profesijos mokytoja Aina Trapienė, socialinė pedagogė Roma Bračkienė, 39 gr. moksleivis Antanas Žebrauskas ir profesinio mokymo skyriaus vedėja Nijolė Djakova dalyvauja pirmą kartą organizuotoje Karjeros kontaktų mugėje, Klaipėdos teritorinėje darbo biržoje.

Nuotraukos iš Karjeros kontaktų mugės

Atvira pamoka

Š.m. gegužės 7 dieną atvirą integruotą pamoką ves vyresnioji profesijos mokytoja Birutė Plungienė ir fizikos mokytoja metodininkė Danutė Kniukštienė. Pamoka vyks II korpuse, posėdžių klasėje, 12 val. 50 min.

Padėkos raštai

Š.m. balandžio 30 dieną, pasitinkant Tarptautinę darbininkų dieną mokyklos direktorius S. Rimkus mokiniams įteikė padėkos raštus.

Raštų įteikimo nuotraukos

Susitikimas su Valstybinės darbo inspekcijos atstove

Š.m. balandžio 29 d. vyko mūsų mokyklos moksleivių susitikimas su Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos skyriaus atstove E. Pociene, kuri kalbėjo apie pirmąjį darbą, darbo sutartis ir darbuotojo teises. Moksleiviai sužinojo daug naudingos informacijos. Esame dėkingi E. Pocienei už apsilankymą mūsų mokykloje.

Konferencija ,,Etnografiniai regionai: istorinis ir kultūrinis savitumas”

Kiekvienas paliekam pėdas Žemėje
kai einam laukais.
Jeigu gilios- ilgam jos išlieka,
Jei teisingos- jos tampa takais.

Tokiais gražiais žodžiais balandžio 23 dienos rytą buvo pradėta konferencija ,,Etnografiniai regionai: istorinis ir kultūrinis savitumas”.
Mūsų mokyklos mokiniai: Antanas Žebrauskas, Aurimas Stirbys, Audrius Stirbys, Grigas Skeivys, Raidas Venckus, kuriuos paruošė mokytojos: Žaneta Jamukianienė, Reda Endziulaitienė ir Aina Trapienė, pristatė kompoziciją ,,Žemaitija brangi”.

Konferencijos nuotraukos

RESTA 2015

Š.m. balandžio 22-23 dienomis antro kurso mokyklos moksleiviai: Darius Mažeika ir Edgaras Vareika ir vyr. profesijos mokytojai: Natalja Januškevičienė, Daiva Leikienė, Raimundas Janušauskas dalyvavo respublikiniame apdailininkų profesinio meistriškumo konkurse Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose.

Tarp vienuolikos dalyvavusių komandų moksleiviai laimėjo prizinę trečią vietą.

Konkurso nuotraukos

Draugystės ABC

Balandžio 15 dieną mūsų mokyklos 10 moksleivių, lydimi soc. pedagogės R. Bračkienės ir profesijos mokytojos A. Trapienės prisijungė prie akcijos „Draugystės ABC“, kurią organizavo Klaipėdos miesto mokyklų socialiniai pedagogai.

Akcijos nuotraukos
Užkrauta per 0.04 sekundes