Klaipėdos Statybininkų mokykla

Sveiki

MOKYKLOS PRISTATYMAS

Nuo 2014 m. rugsėjo 1 d. kviečiame visus norinčius mokytis šių specialybių!!!

„Panemunės pilys, dvarai ir Trakai“

Šių metų birželio 27 dieną vyko paskutinis šių mokslo metų kultūrinis -pažintinis seminaras „Panemunės pilys, dvarai ir Trakai“.
Važiuojant šiuo maršrutu pilys ir piliakalniai seka vienas po kito vingiuotu Nemuno slėniu: Panemunės, Raudonės, Veliuonos dvaro sodyba, Belvederio dvaras, Raudondvario dvaro kompleksas. Įdomi pilių istorija, nepakartojamo grožio vaizdai įsimins ilgam. Kelionę vainikavo ekskursija laivu po Galvės ežerą. Dar įdomesnę kelionę padarė mokytojų G. Sauliūnienės, N. Kasradzės ir A. Trapienės istoriniai pasakojimai, žaidimai ir dainos.
Išvykos nuotraukos

Diplomų įteikimo šventė

Kaip greitai slenka jaunos dienos,
Ach, kaip greitai,
Jaunyste, būk daina tu, būk ugnis, būk šokis,
Juk visa tai turtingas kraitis ir laiminga ateitis.
/B. Brazdžionis/

SVEIKINAME laimingus mokyklos absolventus!
2014-06-26 dieną jie sėkmingai baigė mokyklą ir daugelis gavo ne tik profesinių asmens kompetencijų vertinimo pažymėjimus, bet ir po kelias padėkas: už gerą mokymąsi, lankomumą, nepriekaištingą elgesį, nuoširdų darbą gražinant mokyklą ir aktyvų dalyvavimą mokyklos bendruomenės gyvenime.
Akimirkos iš laimingiausios moksleivių dienos.

Padėka

Mokinių sporto žaidynės

DĖKOJAME,
Mokyklos sportininkams ir juos paruošusiems mokytojams V. Miliui ir R. Kulikauskui
2013- 2014 m.m. Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynėse, Klaipėdos regiono, vaikinų grupėje, užėmusiems III vietą.

Trėmimų metinės

Šiemet minime 73-ąsias pirmųjų trėmimų metines, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių.
Mūsų mokykla prisijungė prie organizuojamos Gedulo ir vilties dienos minėjimo akcijos „Kad ne auksinės vasaros...“ir š.m. birželio 3 dieną: gaminome rugiagėles,istorijos mokytoja G. Sauliūnienė prisiminė mūsų šalies istoriją, pagerbėme tremtinius, gėles, pavadintas mums artimų tremtinių vardais, susmeigėme į žemę prie mokyklos ir padainavome dainą ,,Kad ne auksinės vasaros...“
Dalyvavo moksleiviai iš 36 ir 42 grupių ir mokytojos:
G. Sauliūnienė, A. Trapienė, N. Kasradze, R. Bračkienė, R. Vengalienė ir pavaduotoja ugdymui R. Varpiotienė
Akcijos nuotraukos

Technologijų mokyklinis brandos egzaminas

2014-05-29 dieną mokykloje vyko technologijų mokyklinis egzaminas. II kurso moksleiviai (dvyliktokai) pristatė savo sukurtus, labai įdomius, darbus. staliai, baldžiai, apdailininkai, pastatatų restauratoriai nustebino ir pradžiugino savo kūrinių grožiu, neribota fantazija ir kūrybiškumu. Didžiuojamės jais ir sveikiname!!!
Akimirkos iš egzaminų bei mokinių darbai

Šių metų birželio 3d. Latvijoje (Liepojoje) vyko konferencija “Bendradarbiavimas – konkurencingo profesinio mokymo Latvijoje ir Lietuvoje vystymosi sąlyga”. Konferencijos metu buvo pristatomi projekto „ LLIV-265 Profesinio mokymo tobulinimas, atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius“ tikslai ir pasiekti rezultatai, taip pat buvo pasirašomos tarpmokyklinės bendradarbiavimo deklaracijos. Džiaugiamės, kad Klaipėdos statybininkų mokykla turėjo galimybę dalyvauti tokio pobūdžio konferencijoje ir pasirašyti deklaraciją su dar 30-šimčia kitų Lietuvos ir Latvijos profesinio mokymo įstaigų!
Konferencijos akimirkos

Mokinių stažuotė Vokietijoje

Šių metų gegužės 5-23 dienomis pagal Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą Nr. LLP-LdV-IVT-2013-LT-0821 „Gamtiniai ištekliai – ekologiška statyba“ 12 mokinių iš Klaipėdos statybininkų mokyklos, Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro ir VšĮ Kelmės profesinio rengimo centro stažavosi Vokietijoje (Hamburgo mieste). Statybinių specialybių mokiniai mokėsi įvairių statybos darbų naudojant ekologiškas medžiagas, vieni dirbo įmonėse, kiti praktiką atliko Hamburgo profesinio rengimo centre. Mokinių grupę lydėjo projekto vadovė R. Šiaulienė. Mokiniams tai buvo gera ir naudinga patirtis pamatyti, kaip mokosi ir dirba vokiečiai, kokius įrengimus ir medžiagas jie naudoja pamokų ir praktikos metu. Visi stažuotės dalyviai džiaugėsi suteikta projekto galimybe pamatyti Hamburgą ir pasimokyti iš vokiečių darbo kokybės.

Stažuotė Ispanijoje pagal Leonardo da Vinci projektą

Šių metų gegužės 18 – 24 dienomis, Klaipėdos statybininkų mokykla įgyvendindama Leonardo da Vinci projektą Nr: LLP-LdV-VETPRO-2013-LT-0874 „Darbo įrankiai ir įranga“, su dalyviais iš kitų profesinių mokyklų bei įmonės UAB Gitana atstovas, lankėsi Ispanijoje.
Ispanijoje (Valencijoje) dalviai domėjosi profesiniu mokymu, lankėsi profesinėse mokyklose, universitete, taip pat rinko medžiagą apie įrangą ir įrengimus, kokie naudojami profesinėje erdvėje, lankėsi keramikos gamykloje bei architektūros sąjungose, kur gavo išsamią informaciją apie švietimo sistemą, privalumus ir trūkumus darbo erdvėje student atžvilgiu.
“Tai buvo puikiai organizuota kelionė tiek profesinio tobulėjimo srityje, tiek kultūrine prasme, dėkojame projekto rengėjams ir partneriams už suteiktą galimybę dalyvauti projekte” – teigė projekto dalyviai.
Užkrauta per 0.05 sekundes
371,682 unikalūs lankytojai