Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Sveiki

Medienos apdirbimo specialybių ypatumai,,Mokykitės, nes kol mokotės, esate gyvi. Gyvenkite, nes kol gyvenate, galite mokytis!“


Praktinio seminaro ,,Mažosios mechanizacijos naudojimas korpusinių baldų gamyboje“ metu gruodžio 10 dieną mokyklos mokiniai, profesijos mokytojai ir soc. partneriai iš baldų įmonės ,,Akai“ susipažino su UAB FESTOOL pristatoma naujausia įranga skirta baldų gamybai. Individualaus mokymo centro ,,Mokmedis“, nepriklausomas inžinierius– konsultantas Kęstutis Cikanas ir UAB Festool, techninis konsultantas Giedrius Deksnys pristatė naujausią baldų gamybos įrangą, reikliam vartotojui. 36, 40, 44 baldžių specialybės grupių moksleiviai sužinojo daug profesinių paslapčių, turėjo galimybę išbandyti naujausius įrankius skirtus baldų gamybai. Seminaro metu moksleiviai gavo išsamius atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Praktinį seminarą organizavo medienos apdirbimo specialybių metodinė komisija.

,,Statybų verslo ypatumai“


,,Žmonės mėgsta būti nuomojami. Jų sugebėjimai tampa naudingi ne jiems patiems, o tiems, kuriems jie parsidavė į vergiją: kurkite savo verslą, ir jūs tapsite savo gyvenimo valdovais.“

Nacionalinės karjeros savaitės metu lapkričio 26-ą dieną vyko įmonės,,Statybų brigada“direktoriaus Rimanto Katelyno paskaita ,,Statybų verslo ypatumai“, kurioje 38 ,46 ir 47 grupių moksleiviai daugiau sužinojo apie statybų verslo kūrimą. Paskaitos metu moksleiviai gavo išsamius atsakymus į jiems rūpimus klausimus: apie statybininkams mokamus atlyginimus, apie darbo sąlygas, apie galimybę atlikti praktiką ir sukurti savo verslą neturint pradinio kapitalo.


Organizatorės:
Vyr. mokytoja Aina Trapienė
Vyr. socialinė pedagogė Roma Bračkienė

SUDOKU KONKURSAS!


„Išmintingas ne tas, kuris daug žino, o tas, kurio žinios naudingos“ (Eschilas)

Lapkričio 25 d. Klaipėdos statybininkų mokykloje vyko sudoku konkursas „Aš mąstau logiškai“ skirtas Klaipėdos miesto profesinių mokyklų 11-12 klasių mokiniams. Renginį organizavo matematikos mokytojos: Zita Kanclerienė, Edita Steponavičienė.
Konkurse dalyvavo po tris atstovus iš penkių Klaipėdos miesto profesinių mokyklų. Pirmoji vieta atiteko Sauliui Bačkiui iš Klaipėdos laivininkų mokyklos. Kai kurių dalyvių rezultatai buvo panašūs, tad vertinimo komisija nusprendė skirti dvi antrąsias vietas. Jos atiteko Martynui Kaubriui ir Sigitui Daugnorui iš Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklos. Trečios vietos prizininkai buvo trys: Deimantė Alminaitė ir Aušra Antonovaitė iš Klaipėdos turizmo mokyklos, bei Rosita Turauskaitė iš Klaipėdos laivininkų mokyklos. Nugalėtojai apdovanoti prizais. Tikimės, kad šis konkursas tęs mūsų mokyklos ilgalaikes sudoku konkurso tradicijas ir taps vienas mėgstamiausių konkursų logiškai mąstančiam moksleiviui. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems!
Konkurso nuotraukos

Atvira pamoka


Informacinių technologijų profesijos mokytoja Rasa Krūminienė kviečia kolegas į atvirą pamoką, kuri vyks š.m. lapkričio 28 d. (penktadienį) 9 val. 40 min.(3 pamoka)(21 fizikos kab. II aukštas) 40 gr.
Pamokos tema: Sudėtis dvejetainėje skaičiavimo sistemoje.

Prekybos, amatų ir verslo diena


,,Medis ne tik šildo, bet ir puošia“.

Lapkričio 20 d., mūsų mokyklos mokiniai: Minvydas Rusas, Nerijus Jasiukėnas, Saumantas Semaška ir Gediminas Jonutis lydimi vyr. socialinės pedagogės Romos Bračkienės ir vyr. profesijos mokytojos Ainos Trapienės, dalyvavo „VERSLUMO MUGĖJE“ Klaipėdos Baltijos gimnazijoje.
Mūsų mokyklą atstovaujanti komanda prisistatė „Medinaičių“ vardu ir parodė trumpą teatralizuotą pristatymą ir prekiavo mokyklos mokinių iš medienos pagaminta produkcija.
Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie dalyvavimo mugėje.

Mugės nuotraukos

Tolerancijos knyga


Tolerancija, tai pakantumas kitam, tai mandagumas ir pagarba, kuriuo sušildai kiekvieną žmogų.
Tai yra stebuklas.


Pasitinkant Tarptautinę Tolerancijos dieną, mokyklos moksleiviai ir mokytojai kūrė Tolerancijos knygą. Kurioje buvo patalpinta: šių metų mokinių mintys ir piešiniai apie toleranciją, tolerancijos dienos minėjimas mokykloje nuo 2010 m.,Tolerancijos dienos istorija ir akimirkos iš Tolerancijos dienos minėjimų mokykloje.

Lapkričio 14 –osios rytas prasidėjo šventiškai ir skambant muzikai mokyklos foje vyko:

• ,,Tolerancijos knygos“ pristatymas,

• Tolerancijos deklaracijos pasirašymas -,, kad tolerancija yra aktyvus žmogaus teisių ir laisvių supratimas ir pripažinimas”,

• Tolerancijos pusryčiai,

• Linksma fotosesija.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie Tolerancijos knygos kūrimo, aktyviai dalyvavusiems knygos pristatyme ir už didelį norą gyventi draugiškai .

Iniciatyvos organizatorės: A.Trapienė, R. Bračkienė, N.Kasradze.

Renginio nuotraukos

Mokinių stažuotė Ispanijoje


Šių metų lapkričio 2-15 dienomis pagal Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą Nr. LLP-LdV-IVT-2013-LT-0821 „Gamtiniai ištekliai – ekologiška statyba“ 12 mokinių iš Klaipėdos statybininkų mokyklos, Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro ir VšĮ Kelmės profesinio rengimo centro stažavosi Ispanijoje (Valencijos mieste). Statybinių specialybių mokiniai mokėsi įvairių statybos darbų naudojant ekologiškas medžiagas, vieni dirbo įmonėse, kiti viešbučiuose, architektūros centre. Mokinių grupę lydėjo prof. mokytoja R. Krūminienė. Mokiniams tai buvo gera ir naudinga patirtis pamatyti, kaip mokosi ir dirba ispanai, kokius įrengimus ir medžiagas jie naudoja pamokų ir praktikos metu. Visi stažuotės dalyviai džiaugėsi suteikta projekto galimybe pamatyti Valenciją ir pasimokyti iš ispanų darbo kokybės, taip pat ir ispanų kalbos bei kultūros.

Kristijonas Donelaitis-pažįstamas ir neatrastas


,,Sveiks, sveteli margs!Šventes pavasario šventęs;
Sveiks ir tu, sulaukęs vasarą mielą.
...Rods sveiks kūns, kurs vis šokinėdams nutveria darbus,
Yr didžiausia dovana Dievo“


2014 m. spalio 23 d. mūsų mokyklos moksleiviai ir mokytojai dalyvavo tarpmokykliniame projekte „Kristijonas Donelaitis-pažįstamas ir neatrastas“ jau ...III etape! „ Darbai vargeliai jau prasidėjo“-skirtame XVIII-ojo amžiaus valstiečių darbui išanalizuoti ir lyginti su XXI a. Renginys vyko Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykloje.
Renginys buvo šiltas ir įdomus. Mes, tiek mokiniai: Jonas Andronovas (38 gr.), Minvydas Rusas (38 gr.), Darius Vainius (40 gr.), Mantas Raišutis(40 gr.), tiek juos paruošusios mokytojos: Žaneta Jamukianienė, Reda Endziulaitienė ir Aina Trapienė, jautėmės kaip namie. Nuotaikingas pasirodymas, lydimas ,,Jonio“ dainos ,,Bimbala“ ,,išvertė visus iš koto“. K.Donelaičio žodis nuskambėjo šiuolaikiškai ir valiūkiškai.
Nekantriai laukiame IV-ojo etapo, kur visi parodysime dar kartą, kad galime šauniai ir kūrybingai praleisti laiką!
Ačiū visiems dalyvavusiems už šypsenas ir smagų bendravimą.
Renginio nuotraukos

Konkursas


Šių metų lapkričio 5 - 7 dienomis mokykloje vykdomas apdailininko (statybininko) specialybės meistriškumo konkursas. Konkurse dalyvauja dešimt moksleivių iš 46/47 grupių:
Tomas Baranauskas
Aurimas Dvarionas
Gertrūda Jurgaitytė
Vilius Lubys
Lukas Maziliauskis
Linas Juška
Dovydas Razminas
Žanas Slipkus

Deividas Lubys ir tęstinio pirminio profesinio mokymo apdailininko specialybės moksleivis Darius Velius. Konkurso darbams vadovavo vyr. profesijos mokytojos: N. Januškevičienė, R. Vengalienė ir B. Plungienė
Moksleivių užduotis – paruošti dažymui ir nudažyti pirmo aukšto pagrindinio įėjimo sienas.

Konkurso nuotraukos

Dalyviai išvyksta į stažuotę Ispanijoje

Lapkričio 2d - 15d pagal Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą Nr. LLP-LdV-IVT-2013-LT-0821 „Gamtiniai ištekliai – ekologiška statyba“ išlydėjome į paskutinę stažuotę Ispanijoje (Valencijoje) šiuos mūsų mokyklos mokinius:

1. Jonas Andronovas (39 gr.)
2. Minvydas Rusas (39 gr.)
3. Aurimas Klišauskas (38 gr.)
4. Donatas Staponavičius (38 gr.)
ir lydinčią prof. mokytoją Rasą Krūminienę

Linkime jiems naudingos ir prasmigos stažuotės bei pačių geriausių įspūdžių!

Dėmesio!!!

Nuo 2014 spalio 27 dienos iki 2014 lapkričio 2 dienos yra mokinių atosrtogos! Malonių įspūdžių!
Užkrauta per 0.07 sekundes
463,514 unikalūs lankytojai