Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Projekto ,,Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas“stažuotė AnglijojeProjekto ,,Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas“stažuotė Anglijoje

Projekto ,,Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas“stažuotė vyko nuo 2012-11-11 iki 11-18d. Klaipėdos statybininkų mokyklos profesijos mokytoja – metodininkė Jadvyga Jackūnienė ir anglų kalbos vyr. mokytoja Loreta Jonikaitė lankėsi Jungtinėje Karalystėje Portsmuto mieste pagal Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą Nr. LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0800 ,,Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas statybos sektoriaus profesinio rengimo centruose“. Projekto koordinatorius (Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras).Vizito metu lankėmės Portsmuto geriausioje profesinėje mokykloje, kur susipažinome su mokymo sistema, materialine baze, mokinių atliktais darbais. Pabuvojome geriausiame Portsmuto statybos universitete, kur susipažinome su ugdymo proceso subtilybėm. Statybos objekte stebėjome, kaip restauruojamas gyvenamas pastatas. Dalyvavome diskusijoje su Portsmuto miesto architektais. Vyko kultūrinė pažintis Londone ir Oksforde, kur susipažinome su Anglijos švietimo sistema ir kultūros įžymybėmis.

RENGINYS ,, AR ŽALINGI ĮPROČIAI TAVO DRAUGAI? “


RENGINYS ,, AR ŽALINGI ĮPROČIAI TAVO DRAUGAI? “

Š.m. lapkričio 20 dieną 13 val. Klaipėdos statybininkų mokykloje vyko renginys. Atvyko svečias Artūras Šiukšta Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos Klaipėdos miesto atstovas, Blaivybės draugijos ,,Baltų ainiai“ pirmininkas. Dalyvavo 57 I ir II kurso mokiniai, buvo pateikta plati medžiaga apie alkoholio ir tabako kenksmingumą. Paskaitos metu lektorius, naudodamasis multimedija, vaizdžiai pateikė tikrus faktus apie alkoholio vartojimą ir rūkymą įvairiose šalyse ir Lietuvoje. Buvo pateikti naujausi grafikai, statistinių tyrimų duomenys ir t.t. Lektorius akcentavo, kad tabako ir alkoholio reklama naudinga šių produktų gamintojams, kurių tikslas įtraukti kuo daugiau žmonių į alkoholio, tabako vartojimą. Paskaita buvo kompaktiška, vaizdi ir paliko gilų įspūdį visiems.

Nuotraukos iš renginio

„Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas statybos sektoriaus profesinio rengimo centruose“


Leonardo da Vinci programos mobilumo projekto Nr. LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0800 „Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas statybos sektoriaus profesinio rengimo centruose“ stažuotė Italijoje – nuo 11-10 iki 11-17. Klaipėdos statybininkų mokyklos profesijos mokytojos Irena Švagždytė ir Živilė Januškevičiūtė lankėsi Veronos mieste, projekto koordinatorius – Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras. Vizito metu susipažinome su Italijos mokyklų, profesinių mokyklų, bei profesinio rengimo centrų darbu, materialine baze, ugdymo procesu, bei neįgaliųjų integracija į mokyklas, bei profesines mokyklas, bei jų darbine integracija. Lankėmės valstybinėse ir privačiose mokyklose, profesinėse mokyklose, Veronos statybininkų mokykloje ir dirbtuvėse.

Nuotraukos iš stažuotės

,,Tolerancijos skėtis“


Š.m. lapkričio 16 dieną mokykloje vyko Tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimas - pilietine iniciatyva ,,Tolerancijos skėtis“
Pasitinkant Tarptautinę Tolerancijos dieną, mokiniai gamino Tolerancijos skėčius – puošė, dekoravo su užrašytomis gražiomis mintimis apie Toleranciją.
Buvo renkamas ,, Tolerantiškiausias mokytojas“. Iki lapkričio 15 dienos mokiniai iš kiekvienos grupės pasiūlė po 3 tolerantiškiausius mokytojus. Suskaičiavus rezultatus, išrinkta ,,Tolerantiškiausia mokytoja“ – etikos mokytoja Neringa Kasradze.

Nuotraukos iš akcijos

,,Medinis raktelis arba Buratino kelionė į gyvenimą”


2012-10-22 dienos popietę vyko Statybininkų mokyklos pristatymo renginys
,,Medinis raktelis arba Buratino kelionė į gyvenimą”.


,,Tobulose rankose ir medžio gabalas gali atgyti”

Mokyklos bendruomenė ir būrelis svečių buvo pakviesti kartu pasekti gražią istoriją, kaip medinė lėlė Buratinas tapo tikru žmogumi. Ilgoje kelionėje Buratino laukė daug nuotykių ir išbandymų. Jam trukdė Lapė ir Katinas (persirengę čigonais), plėšikai, kurie pagrobė Buratiną ir reikalavo išpirkos. Jie savaip aiškino, ko reikia, kad taptum žmogumi(pinigų ir garbės, apgaulių ir niekšybių). Stebuklingą raktą nuo žinių šalies (statybininkų mokyklos), Buratinas, padedant žiūrovams, rado pas mokyklos Direktorių.

Nuotraukos iš renginio

Projekto "Interjero dizainas" stažuotė Didžiojoje Britanijoje
Projekto "Interjero dizainas" stažuotė Didžiojoje Britanijoje Šių metų 10-21.iki 10-27 d. Klaipėdos statybininkų mokyklos vyr. profesijos mokytoja-Daiva Leikienė lankėsi Didžiosios Britanijos mieste Portsmauch-Hamšire pagal Leonardo da Vinci projektą Nr: LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0705 ,,Interjero dizainas“, projekto koordinatorius – Klaipėdos statybininkų mokykla. Projekte dalyvavo ir kiti profesijos mokytojai iš partnerinių mokyklų. Vizito Didžiojoje Britanijoje metu lankėmės profesinio rengimo centruose, statybinių, interjero detalių prekybos centruose ir įmonėse. Susipažinome su profesinio mokymo centrų materialine baze. Apžiūrėjome profesinio mokymo centrų dirbtuves, mokymosi kabinetus, kokie taikomi mokymo metodai, kokios mokymosi užduotys ir vertinimo sistema.

Statybos darbų specialybių metodinės grupės užsiėmimas


Š.m. lapkričio 7 d. vyko mokyklos statybos darbų specialybių metodinės grupės (vadovė-profesijos mokytoja metodininkė B.Sereikienė) užsiėmimas, kuriame dalyvavo profesijos ir bendrojo lavinimo mokytojai. Susitikimo metu buvo nagrinėjami svarbiausi šiuo metu mokymo proceso klausimai. Dalyviai aktualijas nagrinėjo atskirose grupelėse ir po to siūlymus pristatė auditorijai.
Savo darbo grupės siūlymus pristatė vyr.mokytojos: A.Vaičiulienė, N.Kasradze, I.Švagždytė ir D.Leikienė.

Nuotraukos iš užsiėmimų

Konferencija ,,Etikos mokytojas pasirinkimų labirintuose”


2012-10-26 d. mūsų mokyklos vyr.mokytojos Aina Trapienė ir Neringa Kasradze dalyvavo Respublikinėje metodinėje-praktinėje konferencijoje ,,Etikos mokytojas pasirinkimų labirintuose” ir skaitė pranešimus-,,Interaktyvus etikos mokymas ir integracija į kitus mokymo dalykus”(A.Trapienė) ir ,,Bendradarbiavimas komunikacijoje ir mokymo procese”(N.Kasradze).
Konerencijos metu demonstravome mūsų mokyklos moksleivių sukurtus darbus-,,Draugystės’ ir ,,Gyvenimo ABC”, erdvinį plakatą ,,Vertybių namas”, medinę lėlę Buratiną. Konferencijos dalyviai su nuoširdžiu susidomėjimu aptarinėjo moksleivių darbus ir buvo sužavėti mokyklos kūrybine ugdomąja veikla.

Vyr.mokytojos N.Kasradze ir A.Trapienė.

Nuotraukos iš konferencijos

2012-11-09 dieną aktyviausi ir geriausiai besimokantys mokyklos moksleiviai vyko į kultūrinę-pažintinę kelionę į Latvijos sostinę Rygą


2012-11-09 dieną aktyviausi ir geriausiai besimokantys mokyklos moksleiviai
vyko į kultūrinę-pažintinę kelionę į Latvijos sostinę Rygą.

Pažintį su Latvijos sostine pradėjome nuo Zoologijos sodo, juk kas geriau gali nuvyti rudeninį liūdesį, jei ne nuostabūs mūsų broliai mažesnieji. 300 ha plote gyvena net 500 rūšių 5 įvairiausių gyvūnų.
Neišdildomą įspūdį paliko didelės, 4 m. žirafos, kurios, pasirodo moka grakščiai ir atsargiai ėsti šieną.

Nuotraukos iš kelionės

Projekto "Interjero dizainas" stažuotė Italijoje
Projekto "Interjero dizainas" stažuotė Italijoje – nuo 10-14 iki 10-20; Klaipėdos statybininkų mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Remigija Zita Varpiotienė lankėsi Italijoje Rimini mieste pagal Leonardo da Vinci projektą Nr: LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0705 ,,Interjero dizainas“, projekto koordinatorius – Klaipėdos statybininkų mokykla. Vizito metu lankėmės restauracinėse dirbtuvėse, stebėjome kaip restauruojami baldai. Dalyvavome diskusijose su architektais. Lankėmės „ F. Mengaroni“ mokykloje, kur susipažinome su mokyklos materialine baze, ugdymo proceso subtilybėm, bei mokinių laimėjimais dizaino srityje.

Nuotraukos iš stažuotės Italijoje

Projekto "Interjero dizainas" stažuotė Portugalijoje
Projekto "Interjero dizainas" stažuotė Portugalijoje nuo 2012-10-07 iki 2012-10-14. Klaipėdos statybininkų mokyklos vyr. profesijos mokytoja Natalja Januškevičienė lankėsi Portugalijoje Brago mieste pagal Leonardo da Vinci projektą Nr: LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0705 ,,Interjero dizainas“, projekto koordinatorius – Klaipėdos statybininkų mokykla. Dalyvius priėmė Portugalijos atstovybes projektu vadovas Nuno Manuel Varasao Barbosa. Vizito metu lankemes medienos imoneje Mig Interiores, medienos įmonė Spacos MIRANDA, profesinėje mokykloje Barcelos, vyko apsilankymai statybų aikštelėse, keliavome i pažintines keliones i Bragos, Barcelos bei Porto miestus. Susipažinome su šių centru materialine baze, dualine profesinio mokymo sistema. Apžiūrėjome profesinio mokymo centrų klases, mokymosi kabinetus. Vizito programos metu vyko paskaitos, diskusijos apie statybines medžiagas, interjero dekoravimą, interjero apdailos elementus, medžiagas ir naujas technologijas.
Užkrauta per 0.10 sekundes
506,605 unikalūs lankytojai