Klaipėdos Statybininkų mokykla

DRAUGYSTĖS KNYGA

28 gr.moksleivės K.Jankutė,J.Pipiraitė ir A.Žilevičiūtė, bei 30 gr.M.Kruopienis ir 31 gr.A.Laurikietis padedant mokytojai N.Kasradzei nuo vasario mėnesio pradžios pradėjo kurti ,,Draugystės knygą”.

Vasario 23 dieną linksmą užgavėnių savaitę vainikavo 100-tadienis 100-tablynis.

Šioje šventėje buvo visko, bandysime išvardinti:
1.I kurso 30 grupės čigonų taboras šoko, dainavo, išbūrė praeitį ir ateitį,ir pardavė jaunąją čigonę Činarą su labai naudingu kraičiu –Atestatu.
2.31 grupės daktarų reanimatorių komanda greituoju ir akluoju būdu gydė II kursius ir jų auklėtojus nuo visų įmanomų ligų, išrašė daug vaistų, kuriuos čia pat ir įteikė, ir išdavė sveikatos pažymėjimą.
3.II kurso moksleiviai kvietė visus atsibusti su daina ,,Atsibusk, labas rytas”, dėkojo visiems, kurie padėjo sulaukti 100-tadienio, įteikė mokyklos vadovams 100 prakaito lašų, paliko I-kursiams nufilmuotą testamentą.

Vasario 21 dieną užgavėnes mokykloje

Vasario 21 dieną užgavėnes mokykloje ypatingai linksmai atšventė mokytojos Ž.Jamukianienė ir A.Trapienė su 28 grupe ir gausiu žiūrovų būriu, atviroje integruotoje lietuvių kalbos ir muzikos-estetikos pamokoje ,,Užgavėnių papročiai ir tradicijos”.

Bendradarbiavimas su vakarų Lietuvos verslo kolegija

Š. m. vasario 22 dieną 12 valandą mokykloje lankėsi atstovai iš vakarų Lietuvos verslo kolegijos. III kurso mokiniai susipažino su studijų programomis, priėmimo sąlygomis.

Medienos apdirbimo specialybių, mokinių specialybės konkurso nugalėdojai

Šiandien buvo suvesti medienos apdirbimo specialybių mokinių konkurso teorinės ir praktinės dalies rezultatai. Nuotraukoje matome šio konkurso metu nugalėtojų pagamintus stovelius gėlėms. 1-sias vietas užėmė 18 gr. baldžių specalybės mokinys Milius Alvaras ir 23 gr.stalių specialybės mokinys Kvekšas Mindaugas. Sveikiname šio konkurso nugalėtojus!

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimas mūsų mokykloje.

Vasario 15-tą dieną, po pamokų, į 2 aukšto foje prie vėliavų, buvo pakviesta visa draugiška mokyklos bendruomenė. Istorijos mokytoja G.Sauliūnienė įdomiai ir vaizdžiai pristatė trumpą Lietuvos valstybingumo istoriją,kuri siekia 750 metų,papasakojo apie 1918 metų Vasario 16-tosios nepriklausomybės atkūrimą ir apie 1990 metų Kovo 11-tosios dieną, kurios liūdininkai ir dalyviai buvome ir mes, vyresnioji karta.

PRANEŠIMAS

V. Kudirkos dailyraščio konkursas „Rašom!“

Renkamas raštingiausias dalyvis. Konkursas vyksta Vilniuje, Lietuvos kultūros institute. Vasario 28 d., 10 – ies geriausiųjų atranka.
Šiame konkurse dalyvauja II –ojo kurso, 25 grupės moksleivė, Rimantė Baltiejūtė, studijuojanti sekretoriaus specialybę. Dailyraščio konkursui dalyvę paruošė: lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ž. Jamukianienė.

Mokykloje vyksta medienos apdirbimo specialybių mokinių specialybės konkursas

Vasario 13-21 d. mūsų mokykloje vyks medienos apdirbimo specialybių mokinių konkursas. Konkurso užduotis susideda iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje konkurso dalyviai rungiasi teorinių žinių patikrinime, o antroje dalyje demonstruoja savo praktinius įgūdžius gaminant gėlinę. Konkurse dalyvauja geriausieji 18gr.(stalių-baldžių) ir 23gr. (stalių) specialybių mokiniai- Jomantas Nerijus 18gr., Jokubauskas Vaidas 18 gr., Milius Alvaras 18gr., Jonutis Ovidijus 18gr., Juozas Vaivada 23gr., Vilmantas Norkus 23gr., Algirdas Adomauskis 23gr., Mindaugas Kvekšas 23gr. Linkime jiems sėkmės ir gerų rezultatų.

Humanitarinės savaitės renginiai

Vasario 21 d. (antradienis) 5 pamoka, 35 kabinetas
Atvira intergruota lietuvių kalbos ir muzikos – estetikos pamoka „Užgavėnių papročiai ir tradicijos“
Atsakingas: Ž. Jamukianienė, A. Trapienė

Vasario 22 d. (trečiadienis) 2 pamoka, 127 kabinetas
Atvira anglų kalbos pamoka „Internet relationships“
Atsakinga: L. Jonikaitė

Vasario 23 d. (ketvirtadienis) mokykla – valgykla - stadionas
Užgavėnės – šimtadienis – šimtablynis
Dalyvauja: I, II, III kurso moksleiviai
Atsakinga: A. Trapienė

Vasario 24 d. (penktadienis) mokyklos holas
Ilgalaikis projektas skirtas savaitei be patyčių „Draugystės knygos pristatymas“
Atsakinga: N. Kasradze

Vasario 27 d. (pirmadienis) 12 kabinetas
Raštingiausio moksleivio konkursas
Atsakingos:R. Endziulaitienė, L. Jonikaitė
Dalyvių sąrašas

Vasario 28 d. (antradienis) posėdžių salė
Skaitovų konkursas skirtas Maironio 150 metų jubiliejui
Atsakingos: Ž. Jamukianienė, R. Endziulaitienė
Dalyvių sąrašas

Vasario 29 d. (trečiadienis) 35 kabinetas
Protų mūšis
Atsakinga: Ž. Jamukianienė
Komandos

Kovo 1 d. (ketvirtadienis) 4 pamoka, 122 kabinetas
Atvira anglų kalbos pamoka. Pokalbių klubas (Conversation Club). Sports. Telephones. Television
Atsakinga: Ž. Januškevičiūtė

Kovo 2 d. (penktadienis) aktų salė
Baigiamasis humanitarinės savaitės renginys
Atsakingos: A. Trapienė, Ž. Jamukianienė

Medienos apdirbimo specialybių, mokinių specialybės konkursas

Vasario 13-21 d. mūsų mokykloje vyks medienos apdirbimo specialybių, mokinių specialybės konkursas. Konkurso užduotis susideda iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje konkurso dalyviai rungiasi teorinių žinių patikrinime, o antroje dalyje demonstruoja savo praktinius įgūdžius gaminant gėlinę. Konkurse dalyvauja geriausieji 18gr.(stalių-baldžių) ir 23gr. (stalių) specialybių mokiniai- Jomantas Nerijus 18gr., Jokubauskas Vaidas 18 gr., Milius Alvaras 18gr., Jonutis Ovidijus 18gr., Juozas Vaivada 23gr., Vilmantas Norkus 23gr., Algirdas Adomauskis 23gr., Mindaugas Kvekšas 23gr. Linkime jiems sėkmės ir gerų rezultatų.

Klaipėdos regiono profesinų mokyklų svarsčio kilnojimo varžybose iškovojo II vietą.

K. Jokubauskis 30gr.
V. Jokubauskas 18gr.