Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


TAMO


Facebook


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Erasmus+


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

MOKYKLOS PRISTATYMAS

Stalo teniso varžybos

Šių metų sausio 22 dieną vyko profesinių mokyklų regiono stalo teniso varžybos Rietave.

Iškovota III-čia vieta!

Komandos sudėtis:

1. Jakšas Nerijus 31 gr.
2. Papievis Vytautas 29 gr.
3. Jonušas Paulius 41 gr.

Sveikiname prizininkus!

Mūsų pažangiausi pirmakursiai!!!

Stalių konkursas


Kiekvienais metais mūsų mokykloje vyksta stalių specialybių metodinės savaitės renginiai. Pagrindinis renginys - stalių konkursas. Taip pat šių metų kovo 25d. 36 grupės stalių moksleiviai vyko į soc. partnerių įmonę UAB „Vara“, kur įmonės vadovas vedė seminarą apie medienos dirbinių gamybą. Moksleiviai susipažino su medienos gaminių gamybos technologija, įmonės veikla.
Konkurso nuotraukos ir seminaro įmonėje nuotraukos

,,BE PATYČIŲ 2014”


Mokykla prisijungė prie kovo 24 – 30 dienomis vykusios veiksmo savaitės ,,BE PATYČIŲ 2014”.
Savaitę pradėjome renginiu ,,Sahadža joga” , kurio metu meditavome ir išmokome nepykti bei būti geresniais. Savaitės metu mokyklos mokiniai diskutavo apie draugystę ir gyvenimą be patyčių , gaminome gėlytes, šypsenėles ir plakatus.
Savaitę užbaigėme kovo 27 d. 14 val. dalyvaudami tarpmokykliniame renginyje "Draugystės ABC".
Kartu su miesto pietinės dalies mokyklomis Eglės turgavietės teritorijoje klaipėdiečiams dalinome gėlytes, šypsenėles ir kvietėme draugauti.

Vyr.mokytoja Aina Trapienė
Vyr. soc. pedagogė Roma Bračkienė
Vyr. mokytoja Neringa Kasradze
Akcijos nuotraukos

K. Donelaičio 300-tosios metinės


2014 metai yra ypatingi,nes minime grožinės literatūros pradininko K.Donelaičio 300-ąsias gimimo metines.Kovo 20 dieną Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla suorganizavo tarpmokyklinį projektą ,,Kristijonas Donelaitis-pažįstamas ir neatrastas", sudarytą iš 4 etapų. Keturi mūsų mokyklos mokiniai: 40 gr. M.Raišutis ir D.Vainius, ir 38 gr. R.Opulskis ir D.Mažeika paruošė muzikinę-literatūrinę kompoziciją ,,Metų laikai pagal K. Donelaitį“. Kompoziciją papildė ir paįvairino fone skambanti A.Vivaldi muzika ir senovinės dekoracijos: medinis stalelis su lino staltiese, žibalinė lempa, lyg švietusi pačiam Donelaičiui ir molinis ąsotėlis su sudžiūvusia lauko gėle.
,,Metų“ gamtos vaizdus taip pat ,,narstė“ Laivininkų, Laivų ir remonto, Turizmo mokyklų ir E.Balsio menų gimnazijos auklėtiniai. Renginio organizatoriai visus dalyvius pakvietė dalyvauti gegužės 8 dieną vyksiančiame antrąjame projekto etape-,,Darbeliai su vargeliais jau prasidėjo“-skirtą XVIIIa.valstiečių darbui išanalizuoti.
Tegul donelaitiškas žodis mus lydi visus metus.
Mokinius paruošė:
Lietuvių kalbos ir literatūros vyr.mokytoja Reda Endziulaitienė ir
vyr. profesijos mokytoja Aina Trapienė.
Renginio nuotraukos

Statybos darbų specialybių metodinė savaitė

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, 2014m. kovo 17-25 dienomis mūsų mokykloje vyks statybos darbų specialybių metodinė savaitė. Pagrindinis akcentas – mokinių konkursai. Be to, profesijos mokytojai dalyvaus KNAUF seminare bei atviroje integruotoje pamokoje, t.y. pasidalins patirtimi, sužinos statybų naujienas, pritaikys mokymo procese. Pridedama metodinės savaitės programa ir konkuro nuostatai.
Programą ir nuostatus rasite ČIA


Konkurso nuotraukos
Kursų bei atviros integruotos pamokos nuotraukos

bendrojo lavinimo dalykų metodinės savaitės renginių programa

BENDROJO LAVINIMO DALYKŲ METODINĖS SAVAITĖS RENGINIŲ PROGRAMOS

Renginiai Data
Atvira anglų kalbos pamoka. Pokalbių klubas. “Internet. Computers. Facebook”. Atsakinga: Ž. Kaziukonienė 18 d. (antradienis) 6 pamoka
Oratorių anglų kalba konkursas „Smile And the World Smiles With You“. Atsakingos:L. Jonikaitė, R. Mokerova, K.R. Tamolė, Ž. Kaziukonienė 19 d. (trečiadienis) 10.00 val.
Seminaras anglų kalbos mokytojams. Vieta: Vytauto Dodžiojo gimnazija. Tema: EmpoweringTeaching, EnhancingLearning“. 19 d. (trečiadienis) 13.00 val.
Integruota etikos-geografijos pamoka skirta žemės dienai. Atsakingos: N. Kasradze, R. Baliutavičienė 20 d. (ketvirtadienis) 3-4 pamokos
Tarpmokyklinis projektas „Kristijonas Donelaitis – pažįstamas ir neatrastas“ (I etapas). Vieta: VŠĮ Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla. Atsakingos: Ž. Jamukianienė, R. Endziulaitienė, A. Trapienė 20 d. (ketvirtadienis)
„Protų mūšis“ Atsakinga: Ž. Jamukianienė 26 d. (trečiadienis)

Prieš akis-100 dienų, o tada- kur pasukt, ką nuspręsti?


O dabar susirinkote čia, tokie tylūs, kažko susimąstę,
Prieš akis-100 dienų, o tada- kur pasukt, ką nuspręsti?

Vasario 27 d. - šviesią ir saulėtą nuo moksleivių šypsenų, Klaipėdos statybininkų mokyklos aktų salėje įvyko tradicinė Šimtadienio šventė ,,Kai šimtas žingsnių iki atestato liko”. Šiemet įsimintina diena buvo ir antrakursiams (dvyliktokams), ir trečiakursiams, kurių laukia praktika, egzaminai ir diplomas,
Šventę vedė ,,močiutė Kazimiera“ ir moksleivė Kornelija, kurios renginyje ieškojo prapuolusio anūkėlio ir mylimojo. Šimtadienį pradėjo nuoširdus pirmakursių Manto ir Dariaus eiliuotas sveikinimas (paruošė lietuvių kalbos mokytoja R. Endziulaitienė).O po to prasidėjo linksmybės: medicinos seselė visus gydė naminiais vaistukais,apsimetėlis direktorius-Minvydas(Mokinių tarybos pirmininkas) griežtai auklėjo visus susirinkusius. Antrakursiai gavo šimtadienio plėšomus laimės, sveikatos ir naudingų patarimų Kalendorius ir paliko juokingo kilnojamo ir nekilnojamo turto surašyto Testamente. Trečiakursiai antrakursiams pravedė sportines-akrobatines varžybas,kuriose dalyvavo ir grupių vadovės ir ,,egzaminus“- po kurių buvo įteiktas ,,pusiaubrandos atestatas“.
Mokyklos Direktorius nuoširdžiai ir prasmingai palinkėjo abiturientams ir trečiakursiams sėkmės. Renginį papuošė baldžių profesinio meistriškumo konkurso nugalėtojų apdovanojimai ir darbų demonstravimas. O pabaigoje buvo ir linksma ir džiugu matyti, kaip seniūnai užrištomis akimis ieškojo savo grupių vadovių, kurias specialiai ilgai glostė, kol atpažino ir linksma fotosesija.
Nuoširdus ačiū visiems taip gausiai dalyvavusiems šventėje, ypač renginį padėjusioms vesti Kornelijai ir Kristinai, MT pirmininkui Minvydui, Edvinui ir visiems seniūnams.
Tik aš vieno prašyčiau, vaikai, žmogiškumo, širdies nepraraskit.
Tarsi lobį iškėlę aukštai, iš gyvenimo purvo išneškit.

Renginio organizatorė mokytoja A. Trapienė.

Šventės akimirkos

LITEXPO paroda


Šių metų vasario 6-8 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko XII tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda “SUDIJOS 2014”. Dalyvavo 193 mokymo organizacijos, tame tarpe ir mūsų mokykla. Klaipėdos statybininkų mokyklai atstovavo I kurso apdailininkų (statybininkų) specialybės 38 grupės mokiniai Darius Mažeika ir Edgaras Vareika. Jie pristatė savo padarytą freską bei gyvai demonstravo atlikimo technologiją.
Akimirkos iš parodos

,,KOMPETENCIJŲ MEDIS“


,,KOMPETENCIJŲ MEDIS“
2013 m. lapkričio ir gruodžio mėnesiais I kurso moksleiviai grupinių užsiėmimų metu vykdė UK projektą ,,KOMPETENCIJŲ MEDIS“. Projekto tikslai :
1. Pažinti karjerai svarbias asmenybės charakteristikas,
2. Ugdyti komunikavimo ir asmenines kompetencijas,
3. Sudaryti sąlygas pažinti ir įsivertinti pasirinktai profesijai aktualias kompetencijas.
Moksleiviai, kūrė spalvotus medžius, kurių lapų spalva atspindėjo specialybės kompetencijos lygį: jei kompetecija yra pakankama- lapas rudos spalvos, jei kompetencija tobulintina – žalios spalvos, jei kompetencijos dar nėra – geltonos spalvos. Labai svarbu, kad mokiniai atlikdami užduotį suprato, kokias kompetencijas jie turi įgyti, besimokydami pagal pasirinktą profesinio mokymo programą.
UK koordinatorės
Roma Bračkienė
Aina Trapienė
Projekto akimirkos
Užkrauta per 0.04 sekundes
1,099,613 unikalūs lankytojai