Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Sporto klubo „Gintaras“ varžybos


2012 m. gruodžio 12 d. vyko Klaipėdos regiono profesinių ir žemės ūkio mokyklų sporto klubo „Gintaras“ varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų, Klaipėdos statybininkų mokyklos, moksleiviai. Moksleivių komanda, kurią sudarė Aurimas Vinčiauskas (35gr.) bei Mantas Taujenis (32gr.) vaikinų šachmatų žaidimo rungtyje užėmė TREČIĄJĄ vietą. Šaškių žaidimo rungtyje kita mūsų mokyklos komanda užėmė ketvirtąją vietą.

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!!!

Projektas "Vidinių profesinio mokymo kokybės užtikrinimo mechanizmų diegimas Klaipėdos apskrities profesinio mokymo įstaigose"
Klaipėdos statybininkų mokykla kartu su kitom vakarų regiono profesinėm mokyklom pradėjo vykdyti projektą "Vidinių profesinio mokymo kokybės užtikrinimo mechanizmų diegimas Klaipėdos apskrities profesinio mokymo įstaigose" Nr. VP1-2.2-ŠMM-04-V-03-011

Numatomi pasiekti rezultatai :
• kokybės vadybos sistemas įdiegs 11 Klaipėdos apskrities profesinio mokymo įstaigų;
• mokymuose apie kokybės vadybą dalyvaus 127 profesinio mokymų įstaigų darbuotojai: 94 mokytojai ir 33 mokymosi visą gyvenimą sistemos administracijos darbuotojai.

Informacinis pranešimas spaudai


Lietuvos profesinių mokyklų specialistai gilino žinias interjero dizaino srityje

Lietuvos profesinių mokyklų specialistai gilino žinias interjero dizaino srityje
Pranešimas spaudai
2012 gruodžio 10 d.Klaipėdos statybininkų mokykla įgyvendina Leonardo da Vincio projektą Nr. LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0705.
Sąvoka „dizainas“ šiandien tapo kone kulto objektu. Rengiamos įvairaus pobūdžio konferencijos, parodos, pristatymai. Dizaino temos aptarinėjamos spaudoje, specializuotuose architektūros, interjero žurnaluose.Tačiau pačia Lietuvos ir ES dizaino istorija domimasi mažai, ji išsibarsčiusi atskiruose bukletėliuose, lankstinukuose ar gyvų liudininkų atmintyje. Lietuvai tampant vis modernesne ES šalimi, pastebimi išaugę pastatų atnaujinimo darbai bei naujų gyvenamųjų pastatų statymo "bumas", o tai įpareigoja statybos pakraipos specialistus kasdien domėtis naujausių statybos technologijų panaudojimu interjero darbuose. Tam reikalingos vis geresnės ir platesnės statybinės pakraipos specialybių darbuotojų ir prof. mokytojų pasirengimo žinios ir kompetencijos, naujos kvalifikacijos, kad būtų galima parengti kuo konkurencingesnę darbo jėgą ES darbo erdvei.

MOKINIŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ REZULTATAI2011-2012 m.m. LIETUVOS PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGŲ MOKINIŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ REZULTATAI
Lietuvos mastu mūsų Klaipėdos statybininkų mokykla užėmė 6-ąją vietą tarp 40 dalyvavusių profesinio mokymo įstaigų!

,,Pasaulinės AIDS dienos“ paminėjimas


Š.m. lapkričio 30 dieną vyko ,,Pasaulinės AIDS dienos“ paminėjimas. Apie 50 moksleivių dalyvavo prevencinio filmo ,,Tavo pasirinkimas“ peržiūroje ir aptarime. Socialinė pedagogė Roma Bračkienė ir mokytoja Aina Trapienė diskutavo su mokiniais apie AIDS problemą ir aktyviai aptarė filmą. Moksleiviai išsakė savo nuomonę, uždavė aktualių klausimų. Su moksleiviais filmą žiūrėjo ir diskutavo mokytojos Daiva Barkutė ir Edita Steponavičienė. Dalyvavusieji suprato kokia svarbi žalingų įpročių ir AIDS problema aktuali.
Organizavo mokytoja Aina Trapienė ir socialinė pedagogė Roma Bračkienė

,,Mokyklų įranga ir mokymo priemonės”


,,Stenkis žinoti ne daugiau, bet geriau.”
Seneka


Lapkričio 23 dieną mokyklos mokytojai ir vadovai, vyko į Vilnių, žiūrėti parodos ,,Mokyklų įranga ir mokymo priemonės”. Pamatėme daug įvairių ir įdomių projektų pristatymų: ,,Atrask naują mokyklą”, ,,Už kūrybiškus vaikus”, ,,Laimingai augti”, ,,Žinios atveria duris”, ,,Veiklus jaunimas ir neformalus ugdymas”,...Mokytojai džiaugėsi galimybe ne tik pamatyti pačias naujausias ugdymo tendencijas, bet ir įsigyti naudingų mokymo priemonių.
Likusį iki išvykimo laiką nuostabiai praleidome grožėdamiesi Vilniaus senamiesčiu.
Vyr.mokytoja Aina Trapienė.

Nuotraukos iš kelionės į parodą

Anglų kalbos olimpiada


Lapkričio 20 dieną, antradienį, Klaipėdos turizmo mokykloje vyko anglų kalbos olimpiada, skirta profesinių mokyklų pirmųjų ir antrųjų kursų mokiniams. Dalyviai varžėsi, atlikdami klausymo, skaitymo bei kalbos vartosenos užduotis. Mūsų mokyklai atstovavo Karolis Rimkevičius 72/125, Tomas Šliogeris 74/125 ir Vidas Jasas 71/125. Mokiniai pasitikrino savo žinias ir nors prizinių vietų neužėmė, gerai sudalyvavo bei buvo apdovanoti padėkos raštais. Mokinius lydėjusi anglų kalbos mokytoja Kristina Rasa Tamolė taip pat buvo apdovanota padėkos raštu už pagalbą taisant olimpiados dalyvių darbus.

Nuotraukos iš olimpiados

Projekto ,,Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas“stažuotė AnglijojeProjekto ,,Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas“stažuotė Anglijoje

Projekto ,,Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas“stažuotė vyko nuo 2012-11-11 iki 11-18d. Klaipėdos statybininkų mokyklos profesijos mokytoja – metodininkė Jadvyga Jackūnienė ir anglų kalbos vyr. mokytoja Loreta Jonikaitė lankėsi Jungtinėje Karalystėje Portsmuto mieste pagal Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą Nr. LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0800 ,,Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas statybos sektoriaus profesinio rengimo centruose“. Projekto koordinatorius (Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras).Vizito metu lankėmės Portsmuto geriausioje profesinėje mokykloje, kur susipažinome su mokymo sistema, materialine baze, mokinių atliktais darbais. Pabuvojome geriausiame Portsmuto statybos universitete, kur susipažinome su ugdymo proceso subtilybėm. Statybos objekte stebėjome, kaip restauruojamas gyvenamas pastatas. Dalyvavome diskusijoje su Portsmuto miesto architektais. Vyko kultūrinė pažintis Londone ir Oksforde, kur susipažinome su Anglijos švietimo sistema ir kultūros įžymybėmis.

RENGINYS ,, AR ŽALINGI ĮPROČIAI TAVO DRAUGAI? “


RENGINYS ,, AR ŽALINGI ĮPROČIAI TAVO DRAUGAI? “

Š.m. lapkričio 20 dieną 13 val. Klaipėdos statybininkų mokykloje vyko renginys. Atvyko svečias Artūras Šiukšta Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos Klaipėdos miesto atstovas, Blaivybės draugijos ,,Baltų ainiai“ pirmininkas. Dalyvavo 57 I ir II kurso mokiniai, buvo pateikta plati medžiaga apie alkoholio ir tabako kenksmingumą. Paskaitos metu lektorius, naudodamasis multimedija, vaizdžiai pateikė tikrus faktus apie alkoholio vartojimą ir rūkymą įvairiose šalyse ir Lietuvoje. Buvo pateikti naujausi grafikai, statistinių tyrimų duomenys ir t.t. Lektorius akcentavo, kad tabako ir alkoholio reklama naudinga šių produktų gamintojams, kurių tikslas įtraukti kuo daugiau žmonių į alkoholio, tabako vartojimą. Paskaita buvo kompaktiška, vaizdi ir paliko gilų įspūdį visiems.

Nuotraukos iš renginio

„Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas statybos sektoriaus profesinio rengimo centruose“


Leonardo da Vinci programos mobilumo projekto Nr. LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0800 „Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas statybos sektoriaus profesinio rengimo centruose“ stažuotė Italijoje – nuo 11-10 iki 11-17. Klaipėdos statybininkų mokyklos profesijos mokytojos Irena Švagždytė ir Živilė Januškevičiūtė lankėsi Veronos mieste, projekto koordinatorius – Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras. Vizito metu susipažinome su Italijos mokyklų, profesinių mokyklų, bei profesinio rengimo centrų darbu, materialine baze, ugdymo procesu, bei neįgaliųjų integracija į mokyklas, bei profesines mokyklas, bei jų darbine integracija. Lankėmės valstybinėse ir privačiose mokyklose, profesinėse mokyklose, Veronos statybininkų mokykloje ir dirbtuvėse.

Nuotraukos iš stažuotės

,,Tolerancijos skėtis“


Š.m. lapkričio 16 dieną mokykloje vyko Tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimas - pilietine iniciatyva ,,Tolerancijos skėtis“
Pasitinkant Tarptautinę Tolerancijos dieną, mokiniai gamino Tolerancijos skėčius – puošė, dekoravo su užrašytomis gražiomis mintimis apie Toleranciją.
Buvo renkamas ,, Tolerantiškiausias mokytojas“. Iki lapkričio 15 dienos mokiniai iš kiekvienos grupės pasiūlė po 3 tolerantiškiausius mokytojus. Suskaičiavus rezultatus, išrinkta ,,Tolerantiškiausia mokytoja“ – etikos mokytoja Neringa Kasradze.

Nuotraukos iš akcijos
Užkrauta per 0.06 sekundes
522,156 unikalūs lankytojai