Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Seminaras UAB „Mida LT“ produkcija


2013 m. sausio 29 d. 46 kabinete 9 val.30 min. vyko seminaras UAB „Mida LT“ produkcija – kokybės ir ilgaamžiškumo garantas“. Seminarą pravedė UAB „Mida LT“ techninis specialistas A.Lisovskis. Seminare dalyvavo mokyklos profesijos mokytojai ir staliaus, pastatų restauratoriaus specialybių moksleiviai.


Nuotraukos iš seminaro

„Mano specialybė – 2013 m. (2)“


2013 m. sausio 21 – 28 dienomis mūsų mokykloje vyko medienos apdirbimo specialybės mokinių specialybės konkursas „Mano specialybė – 2013 m.“. Jame dalyvavo trečio kurso moksleiviai. Praktinė konkurso dalis – gėlių stovų gamyba.


Nuotraukos iš konkurso

Pranešimas


2013 m. sausio 18 d. 13.00 val. braižybos kabinete vyks pranešimas „Kaupiamasis vertinimas“. Pranešimą skaitys vyr. profesijos mokytoja Birutė Plungienė. Jame dalyvauja visi mokyklos mokytojai ir profesijos mokytojai.

Skubūs darbai


2013 m. sausio 17 d. skubos tvarka klojamos grindų plytelės mokyklos koridoriuje. Tai trečio kurso, 22 gr. pastatų restauratoriaus specialybės moksleiviai: Viktoras Buivydas, Gvidas Daukantas ir Audrius Jurjonas.

Atliekamų darbų nuotraukos

„Mano specialybė – 2013 m.“


2013 m. sausio 14 – 22 dienomis mūsų mokykloje vyksta apdailininko ir pastatų restauratoriaus specialybių mokinių konkursas „Mano specialybė – 2013 m.“. Jame dalyvauja trečio kurso moksleiviai: Jonas Narvilas, Ernestas Rimkus, Edgaras Valutis, Egidijus Čėsna, Mindaugas Gimžauskas, Edmundas Juškevičius ir Donatas Puplauskas. Meistriškumo konkursas vyksta mokyklos sporto salės koridoriuje. Moksleivių užduotis: paruošti lubas ir sienas dažymui. Lubas nudažyti balta emulsija, sienas - dekoratyviniu dažymu emaliniais dažais.

"Mano specialybė" nuotraukos

Vykdomi darbai


Nuo 2012 metų pradėta remontuoti mokyklos sporto salė. Iki šių metų buvo pakeisti elektros laidai, sudėtos pakabinamos lubos. Pirmo ir antro kurso apdailininko ir pastatų restauratoriaus specialybių moksleiviai paruošė salės sienas dažymui.
2013 m. sausio mėn. 17 d.“dažymo darbų technologijos“ pamokų metu nuotraukose įamžinti pastatų restauratoriaus specialybės, pirmo kurso, 35 gr. pirmo pogrupio moksleiviai dažantys sporto salės sienas balta emulsija: Paulius Medeikis, Antanas Lubys, Aivaras Eitmanavičius, Gediminas Kvekšas, Ramintas Milašius ir Arnoldas Jakubkis.

Vykdomų darbų nuotraukos

Visų specialybių metodinis pasitarimas


Š. m. sausio 10d. mokykloje vyko visų specialybių metodinis pasitarimas. Dalyvavo profesijos mokytojai, dalykų mokytojai, bendrabučio darbuotojai.

Aptarti šie klausimai:
- mokinių anketinės apklausos duomenys apie mokyklos įvaizdžio gerinimą;
- išvados proforientavimui;
- ugdymo programų koregavimas;
- stalių specialybės konkurso bei metodinės savaitės renginiai;
- įspūdžiais apie Angliją ir Italiją su kolegomis dalinosi profesijos mokytoja-metodininkė Jadvyga Jackūnienė ir vyr. profesijos mokytoja Irena Švagždytė;
-projekto ,,Ugdymas karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“ pristatymas.

PROJEKTAS ,, UGDYMAS KARJERAI BENDRAJAME LAVINIME IR PROFESINIAME MOKYME”

PROJEKTAS ,, UGDYMAS KARJERAI BENDRAJAME LAVINIME IR PROFESINIAME MOKYME”


2012 m. liepos 4 dieną Švietimo ir mokslo ministras bei Socialinės apsaugos ir darbo ministrai pasirašė bendrą įsakymą dėl mokinių rengimo karjerai tobulinimo.


Nuo 2012m. rugsėjo 1 d. Lietuvos mokyklose vykdomas projektas MUKIS - mokinių ugdymo karjerai informacinė sistema http://www.mukis.lt

Metodinių grupių užsiėmimai


Š. m. sausio 3d. mūsų mokykloje vyko statybos darbų specialybių metodinės grupės (vad. B. Sereikienė) ir medienos apdirbimo specialybių metodinės grupės (vad. J. Jackūnienė) užsiėmimai, kuriuose profesijos mokytojai analizavo mokymo programas, koregavo pagal naujus standartus.

Mokytojų šventinė popietė


Nuostabūs ir šventi žodžiai, kurie liejasi iš jautrios širdies ir, lyg skaidri ašara susigeria kitoje jautrioje širdyje.Viskas taip tikra, be banalybių, kai savo brangiems žmonėms prie Kūčių stalo tyliai ištari ***- Ačiū***

Kai tyliai gęsta vakaras sušąlęs

Ir tyliai skleidžias židinio liepsnų šviesa,

Pasidalinkime jausmais ir duona…

Prisiminimais metų – liūdesiu, o gal vis tik

geru, tikru džiaugsmu.

2012-12-21(penktadienį) po pamokų mokyklos bendruomenė susirinko jaukioje mokyklos valgykloje prie žvakių šviesos ir arbatos puodelio. Vaišinomės tradiciškais Kūčių stalo valgiais, pasidalinome per metus sukauptu gerumu, šiluma, ir palinkėjimais kitiems metams.
Popietės organizatorė mokytoja A.Trapienė.
2012-12

Šventinė popietė ,,Kalėdos jau čia”


Pramerk akis, pažvelk aplink, ar nejauti,

Kad rytas šis kitoks nei vakarykštis?

Nusišypsok ir nejučia priimk Kalėdų dovanas-

Jos laukia nuo vaikystės…

Gruodžio dvidešimtą dieną, po pamokų,visa draugiška mokyklos bendruomenė buvo pakviesta į šventinę popietę ,,Kalėdos jau čia”. Didelį ačiū už šventinės nuotaikos kūrimą tariame 34, 35, 36, 37, 28, 29, 30, 31, 32, 25 grupėms ir teatro studijai ,,Agapė” ir jų vadovėms ir mokytojoms: N.Kasradzei, D.Leikienei, A.Trapienei, Ž.Jamukianienei.O šventėje buvo visko: senis šaltis su snieguolėmis, daug linksmų vaidinimų, dainų, keitimasis savo rankų darbo dovanėlėmis ir sveikinimais, prizų ir siurprizų, o svarbiausia-būvome Mes visi, su gera nuotaika, kaukėmis ir amžino stebuklo laukimu…

Šventės organizatorė mokytoja Aina Trapienė.
2012-12
Užkrauta per 0.08 sekundes
597,501 unikalūs lankytojai