Klaipėdos Statybininkų mokykla

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

,,Individuali statyba 2014”

2014m. balandžio 11 dieną mokyklos mokytojai ir mokiniai lankėsi parodoje ,,Individuali statyba 2014”, kurioje buvo pristatomos: statybų naujovės, būsto renovacijos ypatumai, atsakinga energetika, interjero detalės, dekoravimas ir t.t.
Akimirkos iš parodos

Atvirų durų diena!

2014m. balandžio 10 dieną visuotinės profesinio mokymo įstaigų Atvirų durų dienos metu mokykloje lankėsi Klaipėdos miesto ir aplinkinių rajonų mokyklų mokiniai, mokytojai, tėvai.
Dėkojame visiems apsilankiusiems.

Akimirkos iš atvirų durų dienos

Geografijos olimpiada

Balandžio 2 dieną Klaipėdos statybininkų mokykloje vyko jau tradicine tapusi 11-12 klasių mokinių geografijos olimpiada Klaipėdos miesto ir rajono profesinėms mokykloms, kurią organizavo geografijos vyr. mokytoja Reda Baliutavičienė . Mūsų mokyklą atstovavo 39 gr. mokiniai Andronovas Jonas, Gečas Andrius ir Maciulis Artūras. Mokiniai pasitikrino savo žinias ir nors prizinių vietų neužėmė, gerai sudalyvavo bei buvo apdovanoti padėkos raštais.
Nugalėtoju tapo Klaipėdos turizmo mokyklos mokinys Rokas Karvelis ( vyr. mokytoja Lina Jonaitienė).
2 vietą užėmė Marius Dzindzetėta iš Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos ,3 vietą – Viktorija Majauskaitė taip pat šios mokyklos atstovė ( mokytoja Jelena Glebko). 4 ir 5 vietas užėmė Klaipėdos laivininkų mokyklos atstovai Mindaugas Vengalis ir Ignas Grybauskas ( vyr. mokytoja Rimantė Vasiljeva).
Ačiū visiems dalyvavusiems ir juos ruošiantiems mokytojams. Lauksime kitais metais !

Olimpiados nuotraukos

Tinklinio varžybos

Šių metų vasario 12 dieną vyko profesinių mokyklų regiono tinklinio varžybos.

Komandinė IV vieta!

Virvės traukimo varžybos

Šių metų sausio 29 dieną vyko profesinių mokyklų regiono virvės traukimo varžybos.

Komandinė VII vieta.

Svarsčio kėlimo varžybos

Šių metų sausio 29 dieną vyko profesinių mokyklų regiono svarsčio kėlimo varžybos. Prizininkais tapo:

1. Vareika Edgaras 38 gr. (I vieta!)
2. Raišutis Robertas 36 gr. (II vieta!)
3. Žitkovec Vitalijus 38 gr. (III vieta!)
4. Kuizinas Aivaras 42 gr. (III vieta!)

Komandinė V vieta!

Sveikiname prizininkus!

MOKYKLOS PRISTATYMAS

Stalo teniso varžybos

Šių metų sausio 22 dieną vyko profesinių mokyklų regiono stalo teniso varžybos Rietave.

Iškovota III-čia vieta!

Komandos sudėtis:

1. Jakšas Nerijus 31 gr.
2. Papievis Vytautas 29 gr.
3. Jonušas Paulius 41 gr.

Sveikiname prizininkus!

Mūsų pažangiausi pirmakursiai!!!

Stalių konkursas

Kiekvienais metais mūsų mokykloje vyksta stalių specialybių metodinės savaitės renginiai. Pagrindinis renginys - stalių konkursas. Taip pat šių metų kovo 25d. 36 grupės stalių moksleiviai vyko į soc. partnerių įmonę UAB „Vara“, kur įmonės vadovas vedė seminarą apie medienos dirbinių gamybą. Moksleiviai susipažino su medienos gaminių gamybos technologija, įmonės veikla.
Konkurso nuotraukos ir seminaro įmonėje nuotraukos

,,BE PATYČIŲ 2014”

Mokykla prisijungė prie kovo 24 – 30 dienomis vykusios veiksmo savaitės ,,BE PATYČIŲ 2014”.
Savaitę pradėjome renginiu ,,Sahadža joga” , kurio metu meditavome ir išmokome nepykti bei būti geresniais. Savaitės metu mokyklos mokiniai diskutavo apie draugystę ir gyvenimą be patyčių , gaminome gėlytes, šypsenėles ir plakatus.
Savaitę užbaigėme kovo 27 d. 14 val. dalyvaudami tarpmokykliniame renginyje "Draugystės ABC".
Kartu su miesto pietinės dalies mokyklomis Eglės turgavietės teritorijoje klaipėdiečiams dalinome gėlytes, šypsenėles ir kvietėme draugauti.

Vyr.mokytoja Aina Trapienė
Vyr. soc. pedagogė Roma Bračkienė