Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Egzaminai

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 153
-> Naujausias Narys: Eelldytinka

Narių Apklausa

Ar mokyklai reikia elektroninio dienyno?

Taip
Taip
61% [19 Balsai]

Ne
Ne
26% [8 Balsai]

Aš nepasitikiu kompiuteriais
Aš nepasitikiu kompiuteriais
10% [3 Balsai]

Neturiu nuomonės šiuo klausimu
Neturiu nuomonės šiuo klausimu
3% [1 Balsas]

Balsai: 31
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 2011-09-13 16:10

Apklausų Archyvas

Reklama


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Lietuvos laisvės gynėjų diena statybininkų mokykloje.

Sausio 13 dienos rytą mūsų mokyklos langus, kaip ir daugumą Lietuvos langų, nušvietė žvakelės. Pilietine akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija” prasidėjo Lietuvos laisvės gynėjų diena. Moksleiviai, kartu su lietuvių kalbos ir istorijos mokytojomis atsakingai ruošėsi šiai dienai: rinko informaciją stendams, dalyvavo diskusijose, gamino barikadą, išdėliojo žvakutes prie visų mokyklos langų. O tada, žiūrėdami į tamsoje plevenančias ugnelės, susimąstė...-Ką aš padaryčiau dėl savo Tėvynės laisvės? Kai su ašaromis akyse pažiūrėjo dokumentinį filmą ,,Mergaitė ir tankai”,išklausė lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Ž.Jamukianienės pasakojimo, atsakymas tapo daug aiškesnis.
Pasibaigus dienai, galime drąsiai pasakyti: nors mūsų moksleiviai gimė ir auga laisvoje Lietuvoje, jei reikėtų, dauguma jų ir dabar, nepaisant nusivylimo valdžia, eitų ginti Lietuvos laisvės.

Mokytoja A.Trapienė. 2012-01-13.

2012 sausio 16-20 dienomis vyks statybos darbų specialybių metodinė savaitė

2012 sausio 16-20 dienomis, kaip ir kiekvienais metais mūsų mokykloje vyks statybos darbų specialybių metodinė savaitė. Pagrindinis akcentas – mokinių konkursai. Be to, jau buvo organizuotas kvalifikacijos kėlimo seminaras – PROTOOL elektriniai rankiniai įrankiai statybininkams.
Meistriškumo konkurso ir vinktorinos – konkurso nuostatai.

Kalėdinis renginys. Parodijų šou "Žaidžiame TV"

2011-12-22 dieną mokykloje nuo ryto buvo jaučiama šventinė nuotaika. Moksleiviai buvo ypatingai pasipuošę, sveikino vieni kitus, nepamiršdmi ir mokytojų bei grupių vadovų.Tai vienur, tai kitur girdėjosi Kalėdinės dainos ir muzika, vyko paskutiniai pasiruošimai Senų Metų palydų šventei.

Visus, visus, laukusius ilgus metus,
Ateiti kviečiame pas mus.
Mes prižadame nuobodu tikrai nebus,
Ir kūnas ir siela tikrai prabus***
Šventės vedantieji Igoris ir Kornelija.
Tokiais ir dar gražesniais žodžiais 13 val. visi norintys buvo pakviesti į televizijos laidų parodijų šou - ,,Žaidžiame TV”, kuriame net šešios I ir II kurso grupės rodė linksmus ir nuotaikingus vaidinimus. Parodijos buvo labai įvairios ir puikiai suvaidintos: ,,Virėjų kovos”, ,,Lietuvos talentai”, ,,Didieji pokyčiai”, ,,Teleloto-milijonas”, ,,Marmūrinių plytų apdovanojimai”, ,,Kalėdos džiunglėse”. Moksleiviams prireikė daug drąsos ir kūrybinių jėgų taip juokingai vaidinti, šokti ir dainuoti, kad žiūrovai juokėsi iki ašarų ir negailėjo aplodismentų. Visi vaidintojai buvo apdovanoti saldžiais prizais, padėkos raštais ir dovanėlėmis. Ypatingą ačiū tariu vaidinančių grupių vadovėms, kurios ne tik padėjo pasiruošti bet ir vaidino kartu su auklėtiniais.
Dar kartą pasitvirtino gera mintis: -,,Tikra šventė ateina tada, kai ją kuriame patys”.
Šventės organizatorė mokytoja Aina Trapienė.
Renginio nuotraukos ČIA

„Alksniukas“

Mokyklos kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Klaipėdos lopšelio-darželio „Alksniukas“ direktorei Tatjanai Žukauskienei už padėkos raštą mokyklai, mokiniams ir profesijos mokytojams už atliktus remonto darbus.

„Žiogelis“

Mokyklos kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Klaipėdos lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorei Antaninai Šereivienei ir jos komandai: direktoriaus pavaduotojai Ingai Petravičienei, meninio ugdymo mokytojai Loretai Cesiulienei, priešmokyklinio ugdymo pedagogei Reginai Viršilienei ir vaikučiams pabiručiams: Mingėlaitei Lidžiūtei, Nazife Kart, Mantui Cerkaičiui, Gustui Šiurkui ir Oskarui Tverskiui už nuostabų pasveikinimą su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais bei padėką už mūsų mokyklos mokinių ir profesijos mokytojų pagalbą remontuojant darželio aktų salę.
Nuotraukas rasite Čia

PATIRTIS ŠVEDIJOJE

Šių metų spalio 8-15 dienomis, Klaipėdos statybininkų mokyklos vyr.prof.mokytojas Raimundas Janušauskas lankėsi Švedijoje, Stokholmo mieste pagal Leonardo da Vinci projektą Nr: LLP-LdV-VETPRO-2011-LT-0601 „Statybos specialistų rengimo tobulinimas, siekiant jų sėkmingos integracijos darbo rinkoje“, projekto koordinatorius – Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla.
Vizito tikslas-susipažinti su apdailininkų, statybininkų ir suvirintojų praktiniu ir teoriniu mokymu Švedijos mokyklose ir įmonėse. Priimanti organizacija-Alfombra Roja. „Vizito programa buvo gan intensyvi-kiekvieną dieną lankėme po kelias organizacijas-buvome profesinio rengimo gimnazijose, suaugusiųjų profesinio mokymo organizacijose, taip pat privačiose profesinėse mokyklose. Lankėmės darbo biržos padalinyje, kuris užsiima statybinio profilio specialistų įdarbinimu ir perkvalifikavimu, Statybos įmonių asociacijoje, gamybinėse įmonėse. Lankydamas visas šias organizacijas susipažinau su mokymo programomis, mokymo organizavimu, praktinėmis užduotimis, praktikos organizavimu, naujomis technologijomis ir medžiagomis. Apgyvendinimas buvo geras, gyvenome svečių namuose su pusryčiais, turėjome galimybę ir patys gamintis maistą (pietus ir vakarienę), nes buvo virtuvėlė. Lankėmės muziejuose, arčiau susipažinome su Švedijos sostine-Stokholmu, jo architektūra ir kultūra. Kiekviena naujai įgyta patirtis, ypač svečioje šalyje yra vertinga ir neįkainojama, tad šios išvykos metu norėjau daugiau sužinoti, kaip šios srities specialistai rengiami Skandinavijos šalyse, kokie taikomi mokymo metodai, kokia technika ir technologijos bei medžiagos naudojamos mokymo metu, kokios praktinės užduotys ir vertinimo sistema. Įgytas žinias pritaikysiu pamokose ir perteiksiu savo kolegoms“ – pasakojo R. Janušauskas
Nuotraukos is stazuotes Svedijoje

Parengė
Projekto vadovė
Rasa Šiaulienė

„Vocational education from the enterprises‘ perspective“

Šių metų lapkričio 14-17 dienomis, Klaipėdos statybininkų mokyklos projekto vadovė Rasa Šiaulienė įgyvendindama Leonardo da Vinci projektą Nr: LLP-LdV-PV-2011-LT-0337 dalyvavo kontaktiniame seminare Turkijoje tema: „Vocational education from the enterprises‘ perspective“. Šio vizito dėka mokykla įgijo nemažos patirties rašant ir įgyvendinant Leonardo da Vinci projektus, susirado pertnerių iš įvairių ES šalių, su kuriais bandys įgyvendinti aptartus projektus. „Pirmą kartą dalyvaujant tokio pobūdžio kontaktiniame seminare, buvo paliktas neišdildomas įspūdis, kuris tik paskatino norą ir toliau tobulėti, dalyvauti Leonardo da Vinci projektuose, toliau tobulinti anglų kalbos žinias ir vėl teikti paraišką į panašų vizitą“-teigė R.Šiaulienė.

Apdailos magijaLietuvos profesinių mokyklų mokiniai įsisavina naujas statybos apdailos technologijas
Pranešimas spaudai
2012 sausio 5 d.
Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinis rengimo centras įgyvendina Leonardo da Vinci mobilumo projektą Nr. LLP-LdV-IVT-2011-LT-0499 „Apdailos magija“.
Pastato išorės apdaila (fasadas) - tai architektūrinis namo stiliaus elementas, į kurį pirmiausia atkreipiame dėmesį, išorinė namo apdaila primena drabužį, dažnam praeiviui kone pirmiausia krentantį į akis. Šis faktas atveria neribotas profesines galimybes: kuriant pastato ar namo viziją, svarbiu uždaviniu tampa optimalaus sprendimo pagal formą, spalvą ir faktūrą radimas, naudojant architektūrinio dekoro elementus, tuo pačiu sukuriant unikalią ir šiuolaikišką namo išvaizdą. Be estetinės funkcijos, dekoratyvinei apdailai taip pat tenka atlikti apsauginę nuo oro sąlygų (liūčių, vėjų, temperatūrų skirtumo) funkciją. Tinkamai parinkta namo išorės apdaila pagerina ne tik jo estetinį vaizdą, bet ir šilumos izoliaciją, apsaugo nuo aplinkos poveikio, taigi, ir didina namo išliekamąją vertę. Taip pat išorinė apdaila yra namo vizitinė kortelė, tad ji turėtų būti suderinta su viso namo stilistika. Svarbu, kaip apdailą vėliau prižiūrėti - ar reikės dažnai perdažyti, plauti ir pan.
Kokį statinį beimtume, jis turi tris plokštumų grupes – grindis, sienas ir lubas, kurioms visada reikia rinkti apdailos medžiagas, atitinkančias patalpų paskirtį, temperatūrinį ir drėgmės rėžimą bei išpildyti daugybę kitų interjerui keliamų reikalavimų. Sienos kiekvienoje erdvėje yra daugiausiai matomos ir, tuo pačiu, jų įtaka interjero formavimui yra pati didžiausia. Norint pasirinkti sienų apdailą, reikia susipažinti su galimais dažymo ir dekoravimo būdais ir kitomis galimomis sienų apdailos medžiagomis. Būtent šių ir panašių problemų sprendimui ir yra skirtas nagrinėti projektas. Projektas skiriamas mokinių kūrybiškumui skatinti, saviraiškai ugdyti. Teikiamas projektas teigiamai įtakos mokinių ugdymą, profesinį tobulėjimą, padės jiems išvengti klaidų statybose, atliekant pastatų apdailą.
Projekto tikslai - tobulinti, įtvirtinti pastatų restauratorių, apdailininkų, statybos verslo paslaugų teikėjų kompetencijas pastatų apdailos srityje, detaliau: medžiagos, medžiagų objekto apdailai parinkimas; pastato išorės ir vidaus apdailos technologijos; pastatai ir jų konstrukciniai elementai; naudojami įrankiai, įranga; vadybos, darbo procesai; kokybės sistemos, jos užtikrinimas; tobulinti mokinių socialinius įgūdžius: tinkamus bendravimo įgūdžius, darbuotojo ir darbdavio tarpusavio ryšių suvokimą naujoje aplinkoje, komandinio darbo ypatumus, kas yra labai svarbu statybos verslo paslaugų teikėjo specialybėje; apsikeitimas kita praktine ir teorine patirtimi; bendrai tobulinti Europines kompetencijas.
Stažuotėms pasirinkta puiki vieta projekto tikslams realizuoti– Vokietija, kur pastatų apdailos srityje pasiekti puikūs rezultatai. Projekto metu praktikas jau atliko Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro, Marijampolės profesinio rengimo centro, Klaipėdos statybininkų mokyklos mokiniai.
Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokiniai atliko praktiką UEAZ Waren/Grevesmühlen e.V. profesinio rengimo centre. Mokiniai dirbo prie objekto

sportininkai tarp 10 regiono mokyklų iškovojo garbingą II-ąją vietą.

2010/2011 mokslo metų.
Klaipėdos regiono sporto žaidynėse Klaipėdos statybininkų mokyklos sportininkai tarp 10 regiono mokyklų iškovojo garbingą II-ąją vietą. Respublikos žaidynėse užėmė aukštą IV vietą. Moksleiviai varžėsi 10-ije sporto šakų.
Komandą parengė kūno kultūros mokytojai:
Vyr. mokytojas Robertas Kulikauskas,
Vyr. mokytojas Vytautas Milius.

"Skaityma žemaitiška"

Lapkričio 17 dieną, Klaipėdos statybininkų mokyklos moksleiviai dalyvavo Skuodo P. Žadeikio gimnazijos suorganizuotoje šventėje, '' Skaitymą žemaitiškai''.
Nuvykome ten, puikiai pasiruošę. Parengėme poetinę kompoziciją pagal S. Diržinskio eiles: '' Kon tata ta meilė dara''. Dalyvavo I ir II – ųjų kursų moksleiviai, kurie dalyvauja teatro studijos ''Agape'' veikloje. Pasirodė net 71 dalyvis, 3 amžiaus kategorijoje. Mūsų vaidinimas buvo įvertintas puikiai, buvome apdovanoti už šmaikštumą, kūribingumą Diekavonės raštais.
Tai buvo didelė paskata mūsų dar jauname, kūrybiniame kelyje!

Teatro studijos vadovė mokytoja metodininkė Ž. Jamukianienė.
Talkininkavo vyr. mokytoja A. Trapienė.

„Tolerancijos laivas“

Lapkričio 16 d., minint Tarptautinę Tolerancijos dieną, mūsų mokykla, kartu su 500 Lietuvos mokyklų, atsiliepė į tradicinį Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos kvietimą kūrybiškai paminėti šią datą ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos laivas“.
Iniciatyvos sumanytojai įsitikinę, kad mokytis reikia ne tik galva, bet širdimi ir rankomis. Todėl moksleiviai su mokytojais ruošėsi minėjimui kelias savaites: vyko diskusijos, moksleiviai rinko medžiagą, kartu statė tolerancijos laivus – klijavo iš popieriaus didelį, lankstė daug mažų..
Lapkričio 16-tos dienos rytas prasidėjo šventiškai: grojo muzika, skambėjo dainos, pasirašomas pasižadėjimas būti tolerantiškais ir skaitomi moksleivių rašiniai. Visi pasirašę gavo po laivelį, kad dar ilgai nepamirštų, jog mes visi esame vieno didelio laivo ,,Žemė” keleiviai.

Renginio organizatorės vyr.mokytoja A.Trapienė ir
soc.pedagogė R.Bračkienė.
Užkrauta per 0.09 sekundes
327,213 unikalūs lankytojai