Klaipėdos Statybininkų mokykla

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Geografijos olimpiada

Balandžio 2 dieną Klaipėdos statybininkų mokykloje vyko jau tradicine tapusi 11-12 klasių mokinių geografijos olimpiada Klaipėdos miesto ir rajono profesinėms mokykloms, kurią organizavo geografijos vyr. mokytoja Reda Baliutavičienė . Mūsų mokyklą atstovavo 39 gr. mokiniai Andronovas Jonas, Gečas Andrius ir Maciulis Artūras. Mokiniai pasitikrino savo žinias ir nors prizinių vietų neužėmė, gerai sudalyvavo bei buvo apdovanoti padėkos raštais.
Nugalėtoju tapo Klaipėdos turizmo mokyklos mokinys Rokas Karvelis ( vyr. mokytoja Lina Jonaitienė).
2 vietą užėmė Marius Dzindzetėta iš Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos ,3 vietą – Viktorija Majauskaitė taip pat šios mokyklos atstovė ( mokytoja Jelena Glebko). 4 ir 5 vietas užėmė Klaipėdos laivininkų mokyklos atstovai Mindaugas Vengalis ir Ignas Grybauskas ( vyr. mokytoja Rimantė Vasiljeva).
Ačiū visiems dalyvavusiems ir juos ruošiantiems mokytojams. Lauksime kitais metais !

Olimpiados nuotraukos

Tinklinio varžybos

Šių metų vasario 12 dieną vyko profesinių mokyklų regiono tinklinio varžybos.

Komandinė IV vieta!

Virvės traukimo varžybos

Šių metų sausio 29 dieną vyko profesinių mokyklų regiono virvės traukimo varžybos.

Komandinė VII vieta.

Svarsčio kėlimo varžybos

Šių metų sausio 29 dieną vyko profesinių mokyklų regiono svarsčio kėlimo varžybos. Prizininkais tapo:

1. Vareika Edgaras 38 gr. (I vieta!)
2. Raišutis Robertas 36 gr. (II vieta!)
3. Žitkovec Vitalijus 38 gr. (III vieta!)
4. Kuizinas Aivaras 42 gr. (III vieta!)

Komandinė V vieta!

Sveikiname prizininkus!

MOKYKLOS PRISTATYMAS

Stalo teniso varžybos

Šių metų sausio 22 dieną vyko profesinių mokyklų regiono stalo teniso varžybos Rietave.

Iškovota III-čia vieta!

Komandos sudėtis:

1. Jakšas Nerijus 31 gr.
2. Papievis Vytautas 29 gr.
3. Jonušas Paulius 41 gr.

Sveikiname prizininkus!

Mūsų pažangiausi pirmakursiai!!!

Stalių konkursas

Kiekvienais metais mūsų mokykloje vyksta stalių specialybių metodinės savaitės renginiai. Pagrindinis renginys - stalių konkursas. Taip pat šių metų kovo 25d. 36 grupės stalių moksleiviai vyko į soc. partnerių įmonę UAB „Vara“, kur įmonės vadovas vedė seminarą apie medienos dirbinių gamybą. Moksleiviai susipažino su medienos gaminių gamybos technologija, įmonės veikla.
Konkurso nuotraukos ir seminaro įmonėje nuotraukos

,,BE PATYČIŲ 2014”

Mokykla prisijungė prie kovo 24 – 30 dienomis vykusios veiksmo savaitės ,,BE PATYČIŲ 2014”.
Savaitę pradėjome renginiu ,,Sahadža joga” , kurio metu meditavome ir išmokome nepykti bei būti geresniais. Savaitės metu mokyklos mokiniai diskutavo apie draugystę ir gyvenimą be patyčių , gaminome gėlytes, šypsenėles ir plakatus.
Savaitę užbaigėme kovo 27 d. 14 val. dalyvaudami tarpmokykliniame renginyje "Draugystės ABC".
Kartu su miesto pietinės dalies mokyklomis Eglės turgavietės teritorijoje klaipėdiečiams dalinome gėlytes, šypsenėles ir kvietėme draugauti.

Vyr.mokytoja Aina Trapienė
Vyr. soc. pedagogė Roma Bračkienė
Vyr. mokytoja Neringa Kasradze
Akcijos nuotraukos

K. Donelaičio 300-tosios metinės

2014 metai yra ypatingi,nes minime grožinės literatūros pradininko K.Donelaičio 300-ąsias gimimo metines.Kovo 20 dieną Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla suorganizavo tarpmokyklinį projektą ,,Kristijonas Donelaitis-pažįstamas ir neatrastas", sudarytą iš 4 etapų. Keturi mūsų mokyklos mokiniai: 40 gr. M.Raišutis ir D.Vainius, ir 38 gr. R.Opulskis ir D.Mažeika paruošė muzikinę-literatūrinę kompoziciją ,,Metų laikai pagal K. Donelaitį“. Kompoziciją papildė ir paįvairino fone skambanti A.Vivaldi muzika ir senovinės dekoracijos: medinis stalelis su lino staltiese, žibalinė lempa, lyg švietusi pačiam Donelaičiui ir molinis ąsotėlis su sudžiūvusia lauko gėle.
,,Metų“ gamtos vaizdus taip pat ,,narstė“ Laivininkų, Laivų ir remonto, Turizmo mokyklų ir E.Balsio menų gimnazijos auklėtiniai. Renginio organizatoriai visus dalyvius pakvietė dalyvauti gegužės 8 dieną vyksiančiame antrąjame projekto etape-,,Darbeliai su vargeliais jau prasidėjo“-skirtą XVIIIa.valstiečių darbui išanalizuoti.
Tegul donelaitiškas žodis mus lydi visus metus.
Mokinius paruošė:
Lietuvių kalbos ir literatūros vyr.mokytoja Reda Endziulaitienė ir
vyr. profesijos mokytoja Aina Trapienė.
Renginio nuotraukos

Statybos darbų specialybių metodinė savaitė

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, 2014m. kovo 17-25 dienomis mūsų mokykloje vyks statybos darbų specialybių metodinė savaitė. Pagrindinis akcentas – mokinių konkursai. Be to, profesijos mokytojai dalyvaus KNAUF seminare bei atviroje integruotoje pamokoje, t.y. pasidalins patirtimi, sužinos statybų naujienas, pritaikys mokymo procese. Pridedama metodinės savaitės programa ir konkuro nuostatai.
Programą ir nuostatus rasite ČIA

Konkurso nuotraukos
Kursų bei atviros integruotos pamokos nuotraukos
Užkrauta per 0.03 sekundes