Klaipėdos Statybininkų mokykla

Ruošiamės 2013 metų lietuvių (gimtosios) ir literatūros egzaminui.

Pamokų ciklas pagal Balio Sruogos romaną „Dievų miškas“. Pamokų ciklą pravedė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Žaneta Jamukianienė.
Pamokų ciklas vyko nuo 2012 03 12 iki 2012 03 26

Savaitė be patyčių, draugystės diena

Savaitę be patyčių skambiai užtvirtino ,,draugiškasis ketvirtadienis”. Nuo ankstyvo ryto mokyklos bendruomenę pasitiko linksmai skambantys akordeono akordai. Mokyklos socialinė darbuotoja Roma Bračkienė ir mokytoja Aina Trapienė, padedant moksleiviams, MT nariams, pakvietė visus pasirašyti pasižadėjimą su šūkiu ,,Vienas su visais, visi su vienu”-kurį visi draugiškai kartojo, prisegė spalvotas šypsenėles ir vaišino draugystės pyragėliais.

,,Savaitė be patyčių”

Mūsų mokykla prisijungia prie akcijos ,,Savaitė be patyčių” ( kovo 19 -25 dienomis), kurią inicijuoja ,,Vaikų linija”:

Mokinių mintys ir piešiniai sudėti į didelę ,, Draugystės knygą“, kuri jau buvo pristatyta;

Mažoji ,, Draugystės knyga“ kuriama ,, Savaitės be patyčių“ metu.

Klaipėdos regiono profesinių mokyklų tinklinio varžybos

2012-03-07 Klaipėdos regiono profesinių mokyklų tinklinio varžybose Klaipėdos statybininkų mokyklos komanda iškovojo III vietą.

HUMANITARINĖS SAVAITĖS ATGARSIAI

„Raštingiausio moksleivio rinkimai“

Vasario 27 dieną mokykloje vyko renginys„Raštingiausio moksleivio rinkimai“.Jo tikslas parodyti, kad yra garbė taisyklingai rašyti tiek savo gimtąja,tiek užsienio kalba.Rašyti diktantą gimtąja kalba nėra naujiena, bet, kad diktantas būtų rašomas ir užsienio kalba, buvo visiškai naujas būdas patikrinti savo žinias.Diktantus diktavo lietuvių kalbos mokytoja R.Endziulaitienė (diktantas ,,Atminimas“) , anglų kalbos mokytoja L.Jonikaitė(diktantas ,,Spotlight on London“ ), vokiečių kalbos mokytoja L.Kotelnikova (diktantas,,Die Freizeit“).

Skaitovų konkursas,skirtas Maironio 150 jubiliejui

Vasario 28 dieną posėdžių salėje vyko skaitovų konkursas,skirtas Maironio 150 jubiliejui. Konkurse dalyvavo dvylika skaitovų.
Renginį pradėjo 23 grupės mokinys J.Vaivada, kuris perskaitė pranešimą,,Maironis- garsus lietuvių klasikas“.

DRAUGYSTĖS KNYGA

28 gr.moksleivės K.Jankutė,J.Pipiraitė ir A.Žilevičiūtė, bei 30 gr.M.Kruopienis ir 31 gr.A.Laurikietis padedant mokytojai N.Kasradzei nuo vasario mėnesio pradžios pradėjo kurti ,,Draugystės knygą”.

Vasario 23 dieną linksmą užgavėnių savaitę vainikavo 100-tadienis 100-tablynis.

Šioje šventėje buvo visko, bandysime išvardinti:
1.I kurso 30 grupės čigonų taboras šoko, dainavo, išbūrė praeitį ir ateitį,ir pardavė jaunąją čigonę Činarą su labai naudingu kraičiu –Atestatu.
2.31 grupės daktarų reanimatorių komanda greituoju ir akluoju būdu gydė II kursius ir jų auklėtojus nuo visų įmanomų ligų, išrašė daug vaistų, kuriuos čia pat ir įteikė, ir išdavė sveikatos pažymėjimą.
3.II kurso moksleiviai kvietė visus atsibusti su daina ,,Atsibusk, labas rytas”, dėkojo visiems, kurie padėjo sulaukti 100-tadienio, įteikė mokyklos vadovams 100 prakaito lašų, paliko I-kursiams nufilmuotą testamentą.

Vasario 21 dieną užgavėnes mokykloje

Vasario 21 dieną užgavėnes mokykloje ypatingai linksmai atšventė mokytojos Ž.Jamukianienė ir A.Trapienė su 28 grupe ir gausiu žiūrovų būriu, atviroje integruotoje lietuvių kalbos ir muzikos-estetikos pamokoje ,,Užgavėnių papročiai ir tradicijos”.

Bendradarbiavimas su vakarų Lietuvos verslo kolegija

Š. m. vasario 22 dieną 12 valandą mokykloje lankėsi atstovai iš vakarų Lietuvos verslo kolegijos. III kurso mokiniai susipažino su studijų programomis, priėmimo sąlygomis.
Užkrauta per 0.09 sekundes
431,717 unikalūs lankytojai