Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Šventinė popietė ,,Kalėdos jau čia”


Pramerk akis, pažvelk aplink, ar nejauti,

Kad rytas šis kitoks nei vakarykštis?

Nusišypsok ir nejučia priimk Kalėdų dovanas-

Jos laukia nuo vaikystės…

Gruodžio dvidešimtą dieną, po pamokų,visa draugiška mokyklos bendruomenė buvo pakviesta į šventinę popietę ,,Kalėdos jau čia”. Didelį ačiū už šventinės nuotaikos kūrimą tariame 34, 35, 36, 37, 28, 29, 30, 31, 32, 25 grupėms ir teatro studijai ,,Agapė” ir jų vadovėms ir mokytojoms: N.Kasradzei, D.Leikienei, A.Trapienei, Ž.Jamukianienei.O šventėje buvo visko: senis šaltis su snieguolėmis, daug linksmų vaidinimų, dainų, keitimasis savo rankų darbo dovanėlėmis ir sveikinimais, prizų ir siurprizų, o svarbiausia-būvome Mes visi, su gera nuotaika, kaukėmis ir amžino stebuklo laukimu…

Šventės organizatorė mokytoja Aina Trapienė.
2012-12

Projekto “Kompiuterių tinklai“ stažuotė Vokietijoje


Projekto “Kompiuterių tinklai“ stažuotė Vokietijoje.
Stažuotė vyko nuo 2012-11-03 iki 2012-11-24.
Profesijos mokytoja su 4 mokiniais iš Klaipėdos statybininkų mokyklos, 3 iš Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos bei 3 Kelmės profesinio rengimo centro. Vyko į Vokietiją Hamburgo miestą pagal Leonardo da Vinci projektą Nr. LLP-LdV-IVT-2012-LT-0666 „Kompiuterių tinklai“, projekto koordinatorius – Klaipėdos statybininkų mokykla. Vizito Hamburge metu mokiniai profesinėse mokyklose mokėsi pagal dualinę sistemą. Dalį stažuotės mokiniai turėjo galimybę susipažinti ir pasimokyti naujovių iš profesinių mokyklų, kitu laiku įgytas naujas žinias praktiškai realizavo darbu stambiose Hamburgo kompanijose. Visi buvo supažindinti su mokymo centrų materialine baze, apžiūrėtos klasės, išsiaiškinti mokymo metodai bei vertinimo sistemos.

Renginys "Kalėdiniai šposai"
Kalba.lt paskaita

Š.m. gruodžio 18 d.mokyklos posėdžių salėje 12 val. 00 min. vyko paskaita apie studijas užsienyje.

Visi norintys susirinko į „Kalba.Lt“ paskaitą ir galėjo išgirsti apie galimybes studijuoti Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje, Danijoje bei kitų šalių universitetuose. Tie, kurie turi kalbos barjerą buvo supažindinti ir gavo išsamią informaciją apie užsienio kalbos (anglų, rusų, norvegų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų, kinų, švedų, lietuvių (kitakalbiams) kursus.

UŽSIENIO KALBŲ MOKĖJIMAS – UŽTIKRINTAS KELIAS ĮSĖKMĘ!

DĖL KLAIPĖDOS STATYBININKŲ MOKYKLOS VIDURINIO UGDYMO PROGRAMOS AKREDITACIJOS

2012 m. spalio 22 – 26 dienomis Klaipėdos statybininkų mokykloje vyko mokyklos veiklos kokybės išorės auditas. Vizito metu buvo gilinamasi į mokinių, mokytojų darbą pamokose, mokyklos vadovų ir aptarnaujančio personalo veiklą. Išorės vertintojai stebėjo mokyklos bendruomenės narius darbo vietose, valgykloje, klasėse, koridoriuose, kieme, kalbėjosi su mokyklos darbuotojais, savivaldos institucijų atstovais, mokiniais, analizavo veiklos, mokinių pasiekimų ir pažangos fiksavimo dokumentus ir įvardino mokyklos stipriąsias ir tobulintinas sritis.

2012 M. GRUODŽIO 4 D. PASKELBTAS LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRO ĮSAKYMAS ,,DĖL KLAIPĖDOS STATYBININKŲ MOKYKLOS VIDURINIO UGDYMO PROGRAMOS AKREDITACIJOS“, KURIAME PATVIRTINTA , KAD AKREDITUOTA KLAIPĖDOS STATYBININKŲ MOKYKLA.

Statybininkų mokykla gali didžiuotis aukštu pasiekimu – jai buvo akredituota vidurinio ugdymo programa. Sveikiname visus statybininkų mokyklos bendruomenės narius !


Sporto klubo „Gintaras“ varžybos


2012 m. gruodžio 12 d. vyko Klaipėdos regiono profesinių ir žemės ūkio mokyklų sporto klubo „Gintaras“ varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų, Klaipėdos statybininkų mokyklos, moksleiviai. Moksleivių komanda, kurią sudarė Aurimas Vinčiauskas (35gr.) bei Mantas Taujenis (32gr.) vaikinų šachmatų žaidimo rungtyje užėmė TREČIĄJĄ vietą. Šaškių žaidimo rungtyje kita mūsų mokyklos komanda užėmė ketvirtąją vietą.

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!!!

Projektas "Vidinių profesinio mokymo kokybės užtikrinimo mechanizmų diegimas Klaipėdos apskrities profesinio mokymo įstaigose"
Klaipėdos statybininkų mokykla kartu su kitom vakarų regiono profesinėm mokyklom pradėjo vykdyti projektą "Vidinių profesinio mokymo kokybės užtikrinimo mechanizmų diegimas Klaipėdos apskrities profesinio mokymo įstaigose" Nr. VP1-2.2-ŠMM-04-V-03-011

Numatomi pasiekti rezultatai :
• kokybės vadybos sistemas įdiegs 11 Klaipėdos apskrities profesinio mokymo įstaigų;
• mokymuose apie kokybės vadybą dalyvaus 127 profesinio mokymų įstaigų darbuotojai: 94 mokytojai ir 33 mokymosi visą gyvenimą sistemos administracijos darbuotojai.

Informacinis pranešimas spaudai


Lietuvos profesinių mokyklų specialistai gilino žinias interjero dizaino srityje

Lietuvos profesinių mokyklų specialistai gilino žinias interjero dizaino srityje
Pranešimas spaudai
2012 gruodžio 10 d.Klaipėdos statybininkų mokykla įgyvendina Leonardo da Vincio projektą Nr. LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0705.
Sąvoka „dizainas“ šiandien tapo kone kulto objektu. Rengiamos įvairaus pobūdžio konferencijos, parodos, pristatymai. Dizaino temos aptarinėjamos spaudoje, specializuotuose architektūros, interjero žurnaluose.Tačiau pačia Lietuvos ir ES dizaino istorija domimasi mažai, ji išsibarsčiusi atskiruose bukletėliuose, lankstinukuose ar gyvų liudininkų atmintyje. Lietuvai tampant vis modernesne ES šalimi, pastebimi išaugę pastatų atnaujinimo darbai bei naujų gyvenamųjų pastatų statymo "bumas", o tai įpareigoja statybos pakraipos specialistus kasdien domėtis naujausių statybos technologijų panaudojimu interjero darbuose. Tam reikalingos vis geresnės ir platesnės statybinės pakraipos specialybių darbuotojų ir prof. mokytojų pasirengimo žinios ir kompetencijos, naujos kvalifikacijos, kad būtų galima parengti kuo konkurencingesnę darbo jėgą ES darbo erdvei.

MOKINIŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ REZULTATAI2011-2012 m.m. LIETUVOS PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGŲ MOKINIŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ REZULTATAI
Lietuvos mastu mūsų Klaipėdos statybininkų mokykla užėmė 6-ąją vietą tarp 40 dalyvavusių profesinio mokymo įstaigų!

,,Pasaulinės AIDS dienos“ paminėjimas


Š.m. lapkričio 30 dieną vyko ,,Pasaulinės AIDS dienos“ paminėjimas. Apie 50 moksleivių dalyvavo prevencinio filmo ,,Tavo pasirinkimas“ peržiūroje ir aptarime. Socialinė pedagogė Roma Bračkienė ir mokytoja Aina Trapienė diskutavo su mokiniais apie AIDS problemą ir aktyviai aptarė filmą. Moksleiviai išsakė savo nuomonę, uždavė aktualių klausimų. Su moksleiviais filmą žiūrėjo ir diskutavo mokytojos Daiva Barkutė ir Edita Steponavičienė. Dalyvavusieji suprato kokia svarbi žalingų įpročių ir AIDS problema aktuali.
Organizavo mokytoja Aina Trapienė ir socialinė pedagogė Roma Bračkienė

,,Mokyklų įranga ir mokymo priemonės”


,,Stenkis žinoti ne daugiau, bet geriau.”
Seneka


Lapkričio 23 dieną mokyklos mokytojai ir vadovai, vyko į Vilnių, žiūrėti parodos ,,Mokyklų įranga ir mokymo priemonės”. Pamatėme daug įvairių ir įdomių projektų pristatymų: ,,Atrask naują mokyklą”, ,,Už kūrybiškus vaikus”, ,,Laimingai augti”, ,,Žinios atveria duris”, ,,Veiklus jaunimas ir neformalus ugdymas”,...Mokytojai džiaugėsi galimybe ne tik pamatyti pačias naujausias ugdymo tendencijas, bet ir įsigyti naudingų mokymo priemonių.
Likusį iki išvykimo laiką nuostabiai praleidome grožėdamiesi Vilniaus senamiesčiu.
Vyr.mokytoja Aina Trapienė.

Nuotraukos iš kelionės į parodą
Užkrauta per 0.08 sekundes
561,935 unikalūs lankytojai