Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


TAMO


Facebook


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Erasmus+


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

Paskutinis šių mokslo metų seminaras


Šių metų birželio 28 dieną vyko paskutinis šių mokslo metų seminaras „Kuršių nerijos istorinis ir kultūrinis paveldas“ kuris vyko laive, plaukusiame maršrutu Klaipėda – Nida – Klaipėda.
Akimirkos iš seminaro

Mūsų pažangiausieji!!!

Norime pasidžiaugti, jog šiais metais turime 5 pažangiausius mokinius!


• 32 gr. Taujenis Mantas, kurio vidurkis 8,9


• 30 gr. Slapšys Karolis, kurio vidurkis 8,7


• 35 gr. Milašius Ramintas, kurio vidurkis 8,7


• 30 gr. Riškus Ričardas, kurio vidurkis 8,6


• 28 gr. Jankutė Kornelija, kurio vidurkis 8,5


Nuoširdžiai Juos sveikiname!!!

Seminaras ,,Šiuolaikinė karjeros samprata”


Birželio 6 dieną mokykloje vyko seminaras ,,Šiuolaikinė karjeros samprata”, kurį vedė karjeros konsultantė Virginija Stonienė. Puiki specialistė sudomino daug ko mačiusius ir regėjusius mokytojus įdomiomis praktinėmis užduotimis, aktyviais žaidimais ir naudingais patarimais ir testais, kuriuos atlikę mokytojai dar geriau suprato savo karjeros galimybes, daugiau sužinojo apie savo kolegas ir išmoko be žodžių suprasti vienas kitą.
Ačiū konsultantei Virginijai, už naudingai ir gerai praleistą laiką.
Mokyklos UK koordinatorės R.Bračkienė ir A.Trapienė.
Akimirkos iš seminaro

Atranka į stažuotęGerbiamieji pastatų restauratoriaus, apdailininko, staliaus, baldžiaus specialybės mokiniai (II-III kurso),

Kelmės profesinio rengimo centras su Klaipėdos statybininkų mokykla (partnere) pradeda vykdyti Leonardo da Vinci programos mobilumo projekto Nr.LLP-LdV-IVT-2013-LT-0860 „ECVET- statybinės ir viešojo maitinimo pakraipos specialybių mokinių tobulėjimo įrankis” dalyvių atranką vykti į stažuotę projekto rėmuose. Planuojami du stažuotojų srautai – 2 dalyviai vykti į stažuotę Austrijoje, stažuotės trukmė - 5 savaitės (2013-06-17 iki 2013-07-21) ir 2 dalyviai i Vokietiją stažuotės trukmė - 5 savaitės (2013-07-22 iki 2013-08-25).

Kodėl verta dalyvauti?

• Galimybė statybinės ir viešojo maitinimo pakraipos specialybių mokiniams atlikti 5 savaičių mobilumo stažuotes Austrijos, Vokietijos SVV įmonėse, siekiant įgyti naujus profesinio mokymosi pasiekimus (žinias, įgūdžius ir kompetencijas), kurie bus įvertinti ir pripažinti siunčiančiose organizacijose.
• Supažinti su naujomis idėjomis SVV ir jų galimais sprendimais bei padėti geriau suprasti darbdavių keliamus reikalavimus šiandienos darbininkui.
• Patobulinti bendravimo anglų, vokiečių kalbomis įgūdžius.
• Praplėsti akiratį susipažįstant su priimančios šalies kultūra, papročiais, tradicijomis.
• Gauti EUROPASS pažymėjimą, kuris pripažįstamas Europos šalyse.

Mokiniai bus atrenkami pagal šiuos kriterijus:

• Geri mokymosi pasiekimai – profesinės žinios, įgūdžiai ir kompetencijos, siekiant įgyti pasirinktos kvalifikacijos;
• Vokiečių/ anglų kalbos turimos žinios, įgūdžiai ir kompetencijos;
• Mokinio Iniciatyvumas, aktyvus įnašas į mokyklos veiklą;
• Darbininkiškos karjeros siekimo kryptingumas;
• Motyvacija vykti į stažuotę;
• Asmeninės savybės: pareigos jausmas, tvarkingumas, komunikabilumas, pasitikėjimas, lankstumas, darbas komandoje ir individualiai, darbo su IT technologijomis patirties turėjimas ir kt.
• Domėjimasis projektine idėja. Ateities planų vizijos turėjimas.

2013m. birželio mėn. 12d. 13 val.vyks atranka į stažuotes Austrijoje, Vokietijoje. Dokumentai- dalyvio CV ir atrankos forma- priimami nuo 2013-06-03d. iki 2013-06-11d. pas projektų vadovę R. Šiaulienę.

Projekto vadovė Rasa Šiaulienė

Atranka į stažuotę ItalijojeGerbiamieji kompiuterinės įrangos derintojų specialybės mokiniai(būsimieji II-III kurso),

Klaipėdos statybininkų mokykla pradeda vykdyti Leonardo da Vinci programos mobilumo projekto Nr. LLP-LdV-IVT-2012-LT-0666 „Kompiuterių tinklai“ dalyvių atranką vykti į stažuotę projekto rėmuose. Planuojamas trečiasis stažuotojų srautas – 4 dalyviai vykti į stažuotę Italijoje (Rimini). Stažuotės trukmė - 3 savaitės. Į stažuotę vykstama nuo 2013-09-22 iki 2013-10-13.

Atrankos kriterijai:
1. Geri mokymosi rezultatai;
2. Anglų kalbos žinios;
3. Testo rezultatai;
4. Iniciatyvumas, aktyvus įnašas į mokyklos veiklą;
5. Karjeros kryptingumas;
6. Motyvacija vykti į stažuotę;
7. Asmeninės savybės: pareigos jausmas, tvarkingumas, komunikabilumas, pasitikėjimas, lankstumas ir kt.


Pageidaujantys atrankoje dalyvauti mokiniai privalo pristatyti prašymą projekto vadovei iki 2013 m. birželio 14 dienos. Mokinių testo rašymas ir atranka vyks 2013 m. birželio mėn (data bus tikslinama).

Projekto vadovė Rasa Šiaulienė

TECHNOLOGIJŲ MOKYKLINIS BRANDOS EGZAMINAS


2013-05-29 dieną mokykloje vyko technologijų mokyklinis egzaminas. II kurso moksleiviai (dvyliktokai) pristatė savo sukurtus, labai įdomius, darbus. Staliai, baldžiai, apdailininkai, pastatatų restauratoriai ir kompiuterinės įrangos derintojai nustebino ir pradžiugino savo kūrinių grožiu, neribota fantazija ir kūrybiškumu. Didžiuojamės jais ir sveikiname!!!
Akimirkos iš egzaminų bei mokinių darbai

Finansuoti 2013 Leonardo da Vincio mobilumo projektai!


Švietimo mainų paramos fondas informavo, kad 2013 m. Klaipėdos statybininkų mokykla gavo finansavimą dviems naujiems projektams: Nr.: LLP-LdV-IVT-2013-LT-0821 “Gamtiniai ištekliai - ekologiška statyba” ir Nr.: LLP-LdV-VETPRO-2013-LT-0874 “Darbo įrankiai ir įranga”. Dėkoju prof. mokytojai – metodininkei Jadvygai Jackūnienei ir vyr. prof. mokytojai Daivai Leikienei už pagalbą rengiant šiuos projektus. Tikimės sėkmingo projektų vykdymo ir naudingų žinių stažuočių metu.
Išsamesnė informacija apie finansuotus projektus: rasite čia
Parengė:
Projektų vadovė Rasa Šiaulienė

Poezijos pavasaris - 2013


2013-05-20 dieną dalyvavome Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklos šventėje „ Poezijos pavasaris 2013„. Tapome laureatais! Mūsų moksleivė Oksana Ščerbak, pristatė M. Martinaičio eilėraštį „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj...„ Ją ruošusi lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Žaneta Jamukianienė, orginaliai įpynė šį eilėraštį į dainuojamosios poezijos žanrą, akomponavo vyr. estetikos mokytoja Aina Trapienė ir tai mums atnešė pergalę!
Taip pat norėtume pasidžiaugti – Mantu Taujeniu, kuris paskatintas lietuvių kalbos vyr. mokytojos Redos Endziulaitienės, skaitė savo kūrybos eiles!
Moksleiviai ir mokytojai buvo apdovanoti lakštingalos simboliu ir padėkos raštais.

Renginio nuotraukos

Lengvosios atletikos varžybos


2013m. gegužės 15 d. vyko Klaipėdos regiono profesinių mokyklų lengvosios atletikos varžybos. Mokykla iškovojo garbingą 3-čią vietą.

Komandą sudarė:

1. Klumbys Nerijus 29 gr.
2. Tolkmit Kęstutis 31 gr.
3. Bartkus Mindaugas 34 gr.
4. Lubys Antanas 35 gr.
5. Šiaulinskas Gabrielius 35 gr.
6. Mockus Tomas 34 gr.
7. Žyprė Remigijus 32 gr.
8. Slapšys Karolis 30 gr.
9. Vaitkus Andrius 36 gr,

Prizininkais tapo: Šiaulinskas Gabrielius 2-a vieta, Tolkmit Kęstutis 2-a vieta, Žyprė Remigijus 2-a vieta.

Komandos vadovas: V. Milius
Varžybų nuotraukos

Metodinis pasitarimas


Š. M. gegužės 15d. mokykloje vyko visų specialybių metodinis pasitarimas. Dalyvavo profesijos mokytojai, dalykų mokytojai, pavaduotoja ugdymui Remigija Zita Varpiotienė, socialinė pedagogė Roma Bračkienė, statybos ir medžio apdirbimo skyriaus vedėja Nijolė Djakova. Pasitarime aptartas profesinis orientavimas, pasidalyta patirtimi ruošiant moksleivius mokykliniams ir valstybiniams brandos egzaminams. Socialinė pedagogė Roma Bračkienė ir Aina Trapienė pristatė medžiagą apie bendro lavinimo mokyklų moksleivių domėjimąsi mūsų specialybėmis 2012-2013 m.m., palygino su praėjusių mokslo metų rezultatais. Pademonstravo nuotraukas iš profesinio orientavimo akimirkų. Metodinio ratelio nariai buvo supažindinti su I kurso mokinių adaptacijos ir mokymosi motyvacijos sunkumais ir problemos tyrimais. Tyrimus atliko ir rezultatus pristatė Socialinė pedagogė Roma Bračkienė. Tikslas – ištirti pirmakursių mokinių adaptacijos ir mokymosi motyvacijos problemas ir sunkumus.
Anglų kalbos mokytoja Živilė Januškevičiūtė pristatė tyrimo medžiagą – „Mokinių neformalaus ugdymo problemos“. Tikslas - išaiškinti ar mokykloje veikia neformalusis ugdymas (būreliai, užklasinė veikla, teatro studija, sporto klubai ir t.t.) ir ar pakankamai vykdoma veikla. Profesijos mokytoja - metodininkė Biruta Sereikienė pasisakė apie mokymosi medžiagos ruošimą restauratoriaus specialybei. Statybos ir medžio apdirbimo skyriaus vedėja Nijolė Djakova supažindino su asmenų įgytų kompetencijų egzaminų užduočių, vykdymo tvarkos bei vertinimo reikalavimais. Vyko diskusijos, kurių metu buvo aptariamos problemos ir priimami jų sprendimo būdai. Aptartas atvirų durų dienos profesinėse mokyklose pasiruošimas renginiui, kuris vyks 2013m. gegužės 21 dieną nuo 9 iki 17 valandos. Kviečiame apsilankyti visus susidomėjusius mūsų mokykla.

„SKAITĪMA ŽEMAITĖŠKĀ“


Tvėrčiau sospausk, žemaiti, ronkuo žombi
Ėr vaga ėšvarīk par vėsa žemė platė,
Gėliau ismeik nuoraga, dalgi linksmiau skombink,
Te vėsos sviets tavi ėr tava žemė mata.


2013-05-09 dieną mokykloje vyko žemaitiškai skaitančių konkursas „SKAITĪMA ŽEMAITĖŠKĀ“.
Tvirtai skambėjo žemaitiška kalba: eilėraščiuose, dainose ir net moksleivių suvaidintose linksmose kompozicijose. Konkurse dalyvavo komandos iš visų šešių Klaipėdos profesinių mokyklų ir svečiai iš Skuodo amatų mokyklos.
Mūsų mokyklos moksleiviai vaizdžiai pademonstravo savo žemaičių tarmės puikias žinias, aktorinius sugebėjimus ir gerą jumoro jausmą ir užėmė skaitovų konkurse:
28 gr.moksleivis Tadas Žvirblis - I vietą,
31gr.moksleivis Karolis Benetis - II vietą. Moksleivius konkursui ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ž.Jamukianienė. Skaitovų konkurse dalyvavo moksleiviai: F.Freimutis, M.Taujenis, Š.Šleinius.
Nuoširdų ačiū tariame visiems moksleiviams dalyvavusiems konkurse, mokytojoms padėjusioms paruošti linksmus ir nuotaikingus vaidinimus ir skaitovus, viešniai iš Dzūkijos - muzikos mokytojai ekspertei Onutei Pučinskienei ir mokyklos vadovams.
Konkursą papuošė muzikantai-Vincas ir Antanas. Renginį organizavo mokytojos: Ž.Jamukianienė, R.Endziulaitienė ir A.Trapienė, vedė moksleiviai Tadas Žvirblis ir Mantas Čiuželis.
Mokytoja Aina Trapienė
Renginio nuotraukos

Užkrauta per 0.04 sekundes
936,513 unikalūs lankytojai