Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

„Praktinio mokymo modernizavimas ir harmonizavimas statybos sektoriaus profesinio rengimo centruose"


2012 M. DIPLOMŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ

Žmogaus gyvenimas įvairiaspalvis - pirmoji meilė sutikta staiga,
Ir mokykla, ir ta pašėlusi jaunystė, nepasimirš jau niekada!


O kaip skaisčiai ir džiugiai ketvirtadienį, birželio 28 dieną, švietė saulė ir statybininkų mokyklos 150 trečiakursių šypsenos, nes jie gavo labai svarbų savo gyvenimo dokumentą, DIPLOMĄ. Nuoširdžiai juos sveikino mokyklos Direktorius, pavaduotoja, vedėja, giminės ir artimieji, renginio organizatorė. O pačios laimingiausios atrodė diplomantų auklėtojos, kurios negailėdamos nei savo laiko, nei sveikatos, nei kartais be išsenkančios kantrybės, atvedė savo auklėtinius iki diplomų kaip savo vaikus, tvirtai paėmę už rankos.

Klaipėdos statybininkų mokyklos 28gr. moksleiviai atliko sporto salės remontą darželyje "Čiauškutė"

Klaipėdos statybininkų mokyklos 28gr. moksleiviai atliko sporto salės remontą darželyje "Čiauškutė". Moksleiviai: plovė lubas, glaistė, nuėmė senus tapetus, paruošė naujiems tapetams sienas. Nuotraukos iš remonto

"RKLAMOS GURU 2012"

Klaipėdos statybininkų mokyklos 33gr. moksleiviai dalyvavo reklaminio video konkurse "REKLAMOS GURU 2012". 33gr. moksleiviai sukūrė reklaminį video forum cinemas dovanų kuponams. 33gr. moksleivių reklaminis darbas, video konkursui "REKLAMOS GURU 2012"

,,Mainau cigaretę į saldainį“

Gegužės 31dieną po 2-jų pamokų, mokyklos vidiniame kiemelyje vyko akcija
,,Mainau cigaretę į saldainį“, nerūkymo dienai paminėti! Vyko konkursai, grojo muzika, o svarbiausia mainėme cigaretes į saldainius irdar kartą susimąstėme kokią fizinę ir moralinę žalą sukelia rūkymas.

2012 m. leonardo da vinci programos mobilumo projektu konkurso rezultatai

Šių metų gegužės 9 dieną paskelbtame pranešime Švietimų mainų paramos fondo puslapyje (Švietimų mainų paramos fondas) sužinojome, kad mokykla gavo finansavimą šiems projektams:
1. „Interjero dizainas“ LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0705
2. „Kompiuterių tinklai“ LLP-LdV-IVT-2012-LT-0666
Tikimės sėkmingo projektų įgyvendinimo, gerų ir naudingų įspūdžių iš būsimų vizitų ir kelionių!!! Išsamesnę informaciją apie projektus, busimų dalyvių atrankas stebėkite mūsų internetiniame puslapyje kreipkitės į projektų vadovę.

Etikos ir lietuvių kalbos atvira pamoka 2012

2012-05-14d. buvo pravesta atvira integruota lietuvių k. ir etikos pamoka „Sąžinės tema J. Biliūno ir J. Savickio novelėse. Lyginamoji analizė“.


,,PROSTITUCIJA IR PREKYBA ŽMONĖMIS – KAS, KAIP IR KODĖL”

2012-05-17 vyko paskaita- diskusija I kurso merginoms ,,PROSTITUCIJA IR PREKYBA ŽMONĖMIS – KAS, KAIP IR KODĖL”.
Vedė socialinės darbuotojos iš LIETUVOS CARITAS.
Organizavo socialinė pedagogė Roma Bračkienė

„Į pagalbą daugiabučių namų atnaujinimo programai“

Šių metų balandžio 21- gegužės 12 dienomis aštuoni Klaipėdos statybininkų mokyklos mokiniai ir lydinti prof.mokytoja Natalja Januškevičienė lankėsi Vokietijoje, Leipcigo mieste pagal Leonardo da Vinci projektą Nr. LLP-LdV-IVT-2011-LT-0498 „Į pagalbą daugiabučių namų atnaujinimo programai“, projekto koordinatorius – Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras.

Lengvosios atletikos varžybos

2012m. gegužės 16d. vyko Klaipėdos regiono profesinių mokyklų lengvosios atletikos varžybose. Mokykla iškovojo garbingą II-ąją vietą.

„Statybos specialistų rengimo tobulinimas, siekiant jų sėkmingos integracijos darbo rinkoje“,

Šių metų balandžio 15-21 dienomis, Klaipėdos statybininkų mokyklos vyr.prof.mokytojas, profesinio mokymo skyriaus vedėja Nijolė Djakova lankėsi Portugalijoje, Setubalyje ir Lisabonoje pagal Leonardo da Vinci projektą Nr: LLP-LdV-VETPRO-2011-LT-0601 „Statybos specialistų rengimo tobulinimas, siekiant jų sėkmingos integracijos darbo rinkoje“, projekto koordinatorius – Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla.
Užkrauta per 0.06 sekundes
479,696 unikalūs lankytojai