Klaipėdos Statybininkų mokykla

Klaipėdos regiono profesinių mokyklų tinklinio varžybos

2012-03-07 Klaipėdos regiono profesinių mokyklų tinklinio varžybose Klaipėdos statybininkų mokyklos komanda iškovojo III vietą.

HUMANITARINĖS SAVAITĖS ATGARSIAI

„Raštingiausio moksleivio rinkimai“

Vasario 27 dieną mokykloje vyko renginys„Raštingiausio moksleivio rinkimai“.Jo tikslas parodyti, kad yra garbė taisyklingai rašyti tiek savo gimtąja,tiek užsienio kalba.Rašyti diktantą gimtąja kalba nėra naujiena, bet, kad diktantas būtų rašomas ir užsienio kalba, buvo visiškai naujas būdas patikrinti savo žinias.Diktantus diktavo lietuvių kalbos mokytoja R.Endziulaitienė (diktantas ,,Atminimas“) , anglų kalbos mokytoja L.Jonikaitė(diktantas ,,Spotlight on London“ ), vokiečių kalbos mokytoja L.Kotelnikova (diktantas,,Die Freizeit“).

Skaitovų konkursas,skirtas Maironio 150 jubiliejui

Vasario 28 dieną posėdžių salėje vyko skaitovų konkursas,skirtas Maironio 150 jubiliejui. Konkurse dalyvavo dvylika skaitovų.
Renginį pradėjo 23 grupės mokinys J.Vaivada, kuris perskaitė pranešimą,,Maironis- garsus lietuvių klasikas“.

DRAUGYSTĖS KNYGA

28 gr.moksleivės K.Jankutė,J.Pipiraitė ir A.Žilevičiūtė, bei 30 gr.M.Kruopienis ir 31 gr.A.Laurikietis padedant mokytojai N.Kasradzei nuo vasario mėnesio pradžios pradėjo kurti ,,Draugystės knygą”.

Vasario 23 dieną linksmą užgavėnių savaitę vainikavo 100-tadienis 100-tablynis.

Šioje šventėje buvo visko, bandysime išvardinti:
1.I kurso 30 grupės čigonų taboras šoko, dainavo, išbūrė praeitį ir ateitį,ir pardavė jaunąją čigonę Činarą su labai naudingu kraičiu –Atestatu.
2.31 grupės daktarų reanimatorių komanda greituoju ir akluoju būdu gydė II kursius ir jų auklėtojus nuo visų įmanomų ligų, išrašė daug vaistų, kuriuos čia pat ir įteikė, ir išdavė sveikatos pažymėjimą.
3.II kurso moksleiviai kvietė visus atsibusti su daina ,,Atsibusk, labas rytas”, dėkojo visiems, kurie padėjo sulaukti 100-tadienio, įteikė mokyklos vadovams 100 prakaito lašų, paliko I-kursiams nufilmuotą testamentą.

Vasario 21 dieną užgavėnes mokykloje

Vasario 21 dieną užgavėnes mokykloje ypatingai linksmai atšventė mokytojos Ž.Jamukianienė ir A.Trapienė su 28 grupe ir gausiu žiūrovų būriu, atviroje integruotoje lietuvių kalbos ir muzikos-estetikos pamokoje ,,Užgavėnių papročiai ir tradicijos”.

Bendradarbiavimas su vakarų Lietuvos verslo kolegija

Š. m. vasario 22 dieną 12 valandą mokykloje lankėsi atstovai iš vakarų Lietuvos verslo kolegijos. III kurso mokiniai susipažino su studijų programomis, priėmimo sąlygomis.

Medienos apdirbimo specialybių, mokinių specialybės konkurso nugalėdojai

Šiandien buvo suvesti medienos apdirbimo specialybių mokinių konkurso teorinės ir praktinės dalies rezultatai. Nuotraukoje matome šio konkurso metu nugalėtojų pagamintus stovelius gėlėms. 1-sias vietas užėmė 18 gr. baldžių specalybės mokinys Milius Alvaras ir 23 gr.stalių specialybės mokinys Kvekšas Mindaugas. Sveikiname šio konkurso nugalėtojus!

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimas mūsų mokykloje.

Vasario 15-tą dieną, po pamokų, į 2 aukšto foje prie vėliavų, buvo pakviesta visa draugiška mokyklos bendruomenė. Istorijos mokytoja G.Sauliūnienė įdomiai ir vaizdžiai pristatė trumpą Lietuvos valstybingumo istoriją,kuri siekia 750 metų,papasakojo apie 1918 metų Vasario 16-tosios nepriklausomybės atkūrimą ir apie 1990 metų Kovo 11-tosios dieną, kurios liūdininkai ir dalyviai buvome ir mes, vyresnioji karta.

PRANEŠIMAS

V. Kudirkos dailyraščio konkursas „Rašom!“

Renkamas raštingiausias dalyvis. Konkursas vyksta Vilniuje, Lietuvos kultūros institute. Vasario 28 d., 10 – ies geriausiųjų atranka.
Šiame konkurse dalyvauja II –ojo kurso, 25 grupės moksleivė, Rimantė Baltiejūtė, studijuojanti sekretoriaus specialybę. Dailyraščio konkursui dalyvę paruošė: lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ž. Jamukianienė.
Užkrauta per 0.45 sekundes
428,875 unikalūs lankytojai