Klaipėdos Statybininkų mokykla

Navigacija

Mokyklos pristatymas


Egzaminai 1

Egzaminai 2

Testas

Prisijungę Vartotojai

-> Prisijungę Svečiai: 1

-> Prisijungę Nariai: 0

-> Iš Viso Narių: 186
-> Naujausias Narys: SergeyDali

Reklama


Prisijungti

Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.

,,PROSTITUCIJA IR PREKYBA ŽMONĖMIS – KAS, KAIP IR KODĖL”

2012-05-17 vyko paskaita- diskusija I kurso merginoms ,,PROSTITUCIJA IR PREKYBA ŽMONĖMIS – KAS, KAIP IR KODĖL”.
Vedė socialinės darbuotojos iš LIETUVOS CARITAS.
Organizavo socialinė pedagogė Roma Bračkienė

„Į pagalbą daugiabučių namų atnaujinimo programai“

Šių metų balandžio 21- gegužės 12 dienomis aštuoni Klaipėdos statybininkų mokyklos mokiniai ir lydinti prof.mokytoja Natalja Januškevičienė lankėsi Vokietijoje, Leipcigo mieste pagal Leonardo da Vinci projektą Nr. LLP-LdV-IVT-2011-LT-0498 „Į pagalbą daugiabučių namų atnaujinimo programai“, projekto koordinatorius – Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras.

Lengvosios atletikos varžybos

2012m. gegužės 16d. vyko Klaipėdos regiono profesinių mokyklų lengvosios atletikos varžybose. Mokykla iškovojo garbingą II-ąją vietą.

„Statybos specialistų rengimo tobulinimas, siekiant jų sėkmingos integracijos darbo rinkoje“,

Šių metų balandžio 15-21 dienomis, Klaipėdos statybininkų mokyklos vyr.prof.mokytojas, profesinio mokymo skyriaus vedėja Nijolė Djakova lankėsi Portugalijoje, Setubalyje ir Lisabonoje pagal Leonardo da Vinci projektą Nr: LLP-LdV-VETPRO-2011-LT-0601 „Statybos specialistų rengimo tobulinimas, siekiant jų sėkmingos integracijos darbo rinkoje“, projekto koordinatorius – Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla.

Parodos "dovana mamai" pristatymas

Gražią ir šviesią gegužės 3-os dieną dar labiau sušildė Statybininkų mokyklos bendruomenės žmonės, kurie rinkosi į šventinį parodos ,,Dovana mamai“ pristatymą. Skambant svajingos muzikos garsams(grojo mokytojas Vincas Mockevičius), žmonės susidomėję apžiūrėjo įvairių darbų parodą, kurioje buvo pristatyta 15-os mokytojų,moksleivių ir kitų darbuotojų rankdarbių.Viso darbelių buvo apie 60-šimt, vienas už kitą gražesni ir įdomesni:piešiniai, paveikslai ir sveikinimai, papuošalai, mezginiai,žaislai ir skaniausios vaišės, kurias vainikavo didžiulė, nerealaus skonio naminė duoną, kurią iškepė mokytoja R.Vengalienė.Visa tai puikios ir kūrybingos idėjos, kaip galima pasveikinti mamą. Kad grožėtis paroda būtų dar linksmiau, merginų ansamblis dainavo dainas apie mamą, skaitovai skaitė eiles. Labiausiai nudžiugino mokytojo V.Mockevičiaus 4 metukų dukrytė Magdutė, kuri deklamavo eilėraštį ir dainavo kartu su ansambliu.

33gr. (kompiuterinės įrangos derintojų) žygis prie PLAZĖS ežero

2012m. balandžio 30d. 33gr. moksleiviai su auklėtoju E. Pocevičiumi po pamokų išėjo į žygį po pajūrio regioninį parką.

Statybų verslo ir sodo idėjų paroda-mugė

2012-04-19 dieną profesijos mokytoja Daiva Leikienė su savo auklėtinių 29-a pastatų resrauratorių grupe apsilankė Statybų verslo ir sodo idėjų parodoje-mugėje

Smiginio varžybos

2012m. balandžio 18d. vyko Klaipėdos regiono profesinių mokyklų smiginio varžybos. Mokykla iškovojo garbingą II-ąją vietą.

„Statybos specialistų rengimo tobulinimas, siekiant jų sėkmingos integracijos darbo rinkoje“

Š.m. birželio 15 dieną pagal Leonardo da Vincio projektą Nr. LLP-LdV-VETPRO-2011-LT-0601 „Statybos specialistų rengimo tobulinimas, siekiant jų sėkmingos integracijos darbo rinkoje“, kurio organizatorius – Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla, išvyksta ir mūsų mokyklos, statybos ir medžio apdirbimo skyriaus vedėja Nijolė Djakova į septynių dienų stažuotę Portugalijoje.

"Resta 2012"

Balandžio 12 d., du 22 grupės moksleiviai: Marius Montvydas ir Viktoras Buivydas bei lydinti vyr.profesijos mokytoja B. Plungienė, išvyksta į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO, 19-ąją statybos ir remonto parodų rūmuose vykstančią parodą „Resta 2012“.

Ruošiamės 2013 metų lietuvių (gimtosios) ir literatūros egzaminui.

Pamokų ciklas pagal Balio Sruogos romaną „Dievų miškas“. Pamokų ciklą pravedė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Žaneta Jamukianienė.
Pamokų ciklas vyko nuo 2012 03 12 iki 2012 03 26
Užkrauta per 0.07 sekundes
463,372 unikalūs lankytojai